Pete Buttigieg mówi, że awarie Southwest nie są już „napędzane pogodą”

„Poczekam jeszcze godzinę i wrócę jutro” – powiedział 60-letni pan. — powiedział Byrd. „Mieliśmy wiele planów na weekend. Jestem bardzo rozczarowany Southwest; ich wiarygodność jest kwestionowana.

Na lotnisku Hollywood Burbank, popularnej południowo-zachodniej bazie dla podróżnych z okolic Los Angeles, większość lotów linii lotniczej została ponownie odwołana w środę, ale pasażerowie latający z określonymi planami wydawali się w większości zrezygnowani z sytuacji.

Jednak na lotnisko przylatywało kilka samolotów z Southwest, w tym jeden z Denver.

Wśród pasażerów tego lotu była 28-letnia Beverly Wu, która powiedziała, że ​​wylądowała pięć dni po tym, jak pierwotnie miała spędzić czas z rodziną. Jego lot został odwołany dwa dni przed Bożym Narodzeniem, a następnie odwołany dzień po Bożym Narodzeniu. Powiedział, że Southwest była jego „linią lotniczą” przed porażką w tym tygodniu, co uniemożliwiło mu świętowanie wakacji z bliskimi.

„Boże Narodzenie jest naprawdę ważne w naszej rodzinie” – powiedziała. „Mój tata udekorował dom i wszystko”.

Na szczęście jej duża biała walizka pełna świątecznych prezentów czekała na nią na lotnisku. Podziękował liniom lotniczym i personelowi lotniska za długie godziny pracy, aby poprawić sytuację pasażerów.

„Współczuję personelowi” – ​​powiedziała, siadając na półce w pobliżu odbioru bagażu. „Pracują naprawdę ciężko”.

Senator Maria Cantwell, przewodnicząca Senackiej Komisji ds. Handlu, powiedziała we wtorkowym oświadczeniu, że komisja zbada przyczyny uziemienia linii Southwest, dodając, że „problemy, których Southwest Airlines doświadczyły w ciągu ostatnich kilku dni, wykraczają poza pogodę”.

READ  Turecka opozycja ogłasza zwycięstwo w Stambule, Ankara ciosem Erdogana | Wiadomości wyborcze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *