Podejrzany o morderstwo w Idaho, Brian Kohberger, jest gotowy odstąpić od przesłuchania w sprawie ekstradycji, mówi prokurator

Urzędnicy mówią Zginęło czterech studentów University of Idaho Jego adwokat powiedział CBS News, że jest gotów odstąpić od przesłuchania w sprawie ekstradycji w listopadzie. Briana Kohbergera28, aby stanąć przed sędzią na przesłuchanie we wtorek.

Oczekuje się, że Kohberger podpisze dokument przed sędzią we wtorek, powiedział główny obrońca hrabstwa Monroe, Jason Lauper.

Cztery ofiary — 20-letni Ethan Chapin z Conway w stanie Waszyngton; Chana Kernodle, 20 lat, z Avondale w Arizonie; Madison Mohan, 21 lat, z Coeur d’Alene, Idaho; i Kaley Goncalves, lat 21, z Rathdrum w stanie Idaho — zostali znalezieni martwi 13 listopada w Kernodle, domu, który Mohan i Goncalves dzielili z dwoma innymi współlokatorami.

Władze poinformowały o aresztowaniu Kohbergera Sprawa w piątek przyciągnęła uwagę całego kraju i wywołała intensywne spekulacje w mediach społecznościowych w ciągu ostatnich sześciu tygodni.

„Zakładam, że Idaho jest już gotowe do przyjęcia go z powrotem z powodu oczywistego skupienia się na tej sprawie” – powiedział LaBarr.

Powiedział, że Kohberger może wrócić do stanu w ciągu 72 godzin od procesu, w zależności od tego, kiedy przybędą urzędnicy Idaho.

Labar, który powiedział, że reprezentuje tylko Kohbergera w sprawie ekstradycji, powiedział, że da władzom 10 dni na jego odebranie.

„Ale wyobrażam sobie, że stanie się to bardzo szybko” – powiedział.


Policja ogłosiła aresztowanie w związku z zabójstwem 4 studentów University of Idaho

24:38

Kohberger, który został aresztowany w Pensylwanii na podstawie nakazu ucieczki, ma cztery zarzuty morderstwa pierwszego stopnia i rabunku, poinformowali w piątek urzędnicy z Idaho. Szef moskiewskiej policji James Fry powiedział w piątek, że prawo stanowe ogranicza zakres informacji na temat dochodzenia, które mogą ujawnić, ponieważ raport o prawdopodobnej przyczynie jest zamknięty, dopóki Kohberger nie pojawi się w sądzie w Idaho.

LaBarr powiedział w sobotę, że nie ma żadnych szczegółów śledztwa, którymi mógłby się podzielić.

„Wyraźnie powiedziałem mu, że ponieważ jestem jedyną osobą, która reprezentuje go podczas deportacji, nie chcę rozmawiać o niczym innym niż o tym, co dzieje się na rozprawie w sprawie deportacji. Nie mam oświadczenia o prawdopodobnej przyczynie, tak jak wszyscy inni, — powiedział LaBarr.

READ  Jak Ariana Maddix odkryła, że ​​Tom Sandoval zdradza ją z Rachel Lewis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *