Prawnicy Bidena znaleźli tajne materiały w jego byłym biurze

Reprezentant Kentucky, James R., ma szansę zostać przewodniczącym Komisji Nadzoru Izby Reprezentantów. Qamar, w poniedziałek p. Obiecał zbadać odkrycie tajnych dokumentów w biurze Bidena i wysłać listy z żądaniem informacji w ciągu 48 lat. dzwon

„Jaka ironia” — mówi ks. — powiedział Comer w wywiadzie. „Teraz dowiedzieliśmy się, że istnieją dokumenty dotyczące Joe Bidena, które są uważane za tajne. Zastanawiam się, czy Archiwa Narodowe rozpoczną dziś nalot na Biały Dom? Albo na Centrum Bidena? zażądano podczas nalotu na Mar-a-Lago, który zamierzamy wziąć i rozszerzymy go o dokumenty, które posiada Joe Biden”.

Dla kontrastu, kongresmen Jamie Raskin z Maryland, czołowy Demokrata w komitecie nadzorczym, bagatelizował sprawę, mówiąc, że Mr. Garland podjął odpowiednie kroki w celu zbadania okoliczności i Mr. Wydaje się, że prawnicy Bidena „podjęli natychmiastowe i właściwe działania”, aby poinformować archiwa o dokumentach.

Kierownik wydziału zdecydował się na niecodzienny wybór skierowania sprawy poza właściwe jurysdykcje, ponieważ p. Lash jest kandydatem Republikanów, a jego praca jest uważana za bezpartyjną, według osoby zaznajomionej z sytuacją.

Dwóch demokratycznych senatorów z Illinois, Richard J. Na prośbę Durbina i Tommy’ego Duckworthów, Mr. Biden, były przewodniczący Izby Reprezentantów stanu Illinois, Michael J. Po zbadaniu Madigana, Mr. Zmiana prezydencka w 2021 r. W marcu federalna wielka ława przysięgłych postawiła w stan oskarżenia demokratę, Mr. Madigan został oskarżony o 22 zarzuty oszustwa i korupcji.

Rzecznik resortu nie skomentował sprawy, a p. Agencja Bezpieczeństwa Narodowego, która prowadziła dochodzenie w sprawie posiadania przez Trumpa dokumentów w jego domu i ośrodku na Florydzie, również nie powiedziała, czy była w to zamieszana.

Pan. Lasz, Mr. Prokurator USA David Weiss w Delaware przeprowadzi również dochodzenie w sprawie syna prezydenta, Huntera Bidena, w sprawie postępowania Bidena z informacjami niejawnymi.

Łukasza Broadwatera, Kate Benner I Adama Goldmana Dostarczony raport.

READ  Co będzie otwarte w Dzień Pamięci 2024? Godziny otwarcia Starbucks, McDonald's, IKEA, Walmart i innych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *