Przed wizytą Trumpa w Nowym Jorku Adams ostrzega protestujących, by się zachowywali

Donald J. Kiedy Trump był eskortowany ze swojego domu na Florydzie w poniedziałek do Nowego Jorku konwojem, by kibicować kibicom, burmistrz Eric Adams zorganizował w ratuszu konferencję prasową o bardzo różnym tonie.

Pan. Panie Adams Ostrzegł zwolenników Trumpa – zwłaszcza kongresmenkę Marjorie Taylor Green – aby zachowywali się podczas protestów i wieców.

„Chociaż nie mamy żadnych konkretnych zagrożeń, ludzie tacy jak Marjorie Taylor Green, znana z szerzenia dezinformacji i mowy nienawiści, powiedzieli, że przyjeżdża do miasta. Kiedy jesteś w mieście, zachowuj się jak najlepiej” – Adams powiedział.

Na południowej konferencji prasowej w ratuszu burmistrz wyróżnił panią Green, konserwatywną republikankę z Georgii i zagorzałą zwolenniczkę Trumpa, która skrytykowała decyzję o postawieniu Trumpa w stan oskarżenia. Promował zaplanowaną na wtorek demonstrację z udziałem internetowego teoretyka spisku Jacka Bozobeeka i prawicowego komentatora Grahama Allena.

Podczas gdy burmistrz i komisarz policji Keechen Sewell powiedzieli, że funkcjonariusze nie otrzymali żadnych konkretnych gróźb, miasto przygotowuje się na protesty, planując zamknięcie ulic i zablokowanie protestujących. Wszyscy umundurowani funkcjonariusze zostali zaalarmowani.

„Mogą być jacyś chuligani, którzy będą chcieli przyjść jutro do naszego miasta, nasz przekaz jest jasny i prosty: panujcie nad sobą” – powiedział. powiedział Adams. „Nowy Jork to nasz dom, a nie miejsce na twój nierozsądny gniew”.

Pierwszy prezydent USA, któremu postawiono zarzut impeachmentu, Mr. Oczekuje się, że Trump spędzi noc w Trump Tower przy Piątej Alei, po czym we wtorek uda się na Dolny Manhattan, aby poddać się biuru prokuratora okręgowego na Manhattanie i zostać później postawiony w stan oskarżenia na Manhattanie. Budynek sądu karnego.

Pan. Pan Trump powiedział, że departament policji jest gotowy obsłużyć dwudniową wizytę Trumpa, bez względu na wszystko. Adams zapewnił nowojorczyków. Poprosił mieszkańców o to, by zajmowali się swoimi codziennymi sprawami.

READ  Wybory w Sierra Leone: Julius Mata Bio zaprzysiężony jako krzyk opozycji

„Nowy Jork jest zawsze gotowy” – powiedział.

Pan. Gdy konwój Trumpa dotarł na lotnisko na Florydzie, wiwatujący kibice ustawili się wzdłuż drogi, machając flagami amerykańskimi i Trump 2024. Na lotnisku LaGuardia w Nowym Jorku dziennikarze zebrali się na drugim końcu podróży byłego prezydenta.

W śródmieściu co najmniej 100 reporterów, fotografów i ekip filmowych zgromadziło się wokół Mr. Nacisnęli długopis wykonany z policyjnych barykad w pobliżu Trump Tower, aby czekać na przybycie Trumpa. Strumienie nowojorczyków i turystów tłoczą się na chodnikach i robią zdjęcia.

Wydawało się, że wszyscy mają swoje zdanie, w tym 51-letni Ariel Cohen, jeden z kilkunastu demonstrantów ustawionych za dwoma dużymi transparentami popierającymi Trumpa. Pan z Manhattanu. Cohen powiedział, że „wyraził oburzenie z powodu tego, co nawet niektórzy Demokraci nazywają prześladowaniem politycznym”.

To nie ma nic wspólnego z prawem i porządkiem – powiedział. „To uniemożliwia nam bieganie i wygrywanie w 2024 roku”.

Dian Cini, lat 54, pojawił się na rogu East 56th Street i Fifth Avenue w czerwonej czapce baseballowej „Make America Great Again” i koszulce „Ultra Extreme Maga”.

„Dajcie mi wolność albo śmierć” – krzyczał.

Dla niektórych, którzy po prostu próbowali zająć się swoim dniem, zakłócenie zamieniło się w płomienie anty-Trumpa.

Kiedy 48-letni Nick Jones z Minneapolis próbował dostać się do ciasnych miejsc na chodniku, powiedział: „O rany, to tylko sprawia, że ​​nienawidzisz tego jeszcze bardziej.

Chelsea Rose Marcius, Nate’a Schwebera i Michael Regan wnieśli raporty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *