Rachunki wymieniają Stefona Diggsa na Teksańczyków: przebojowa transakcja dla niezadowolonego zawodnika Pro Bowl

Era Stephena Dixa w Buffalo dobiegła końca. The Bills sfinalizowali niezwykle udaną transakcję polegającą na wysłaniu czterokrotnego zwycięzcy Pro Bowl do drużyny Houston Texans. Zespół ogłosił w środę. W zamian za Diggsa Bills otrzymaliby wybór w drugiej rundzie wyborów w 2025 r. (przez Minnesotę) i wyślą wybór w szóstej rundzie wyborów w 2024 r. i w piątej rundzie wyborów w 2025 r. do Houston wraz z Diggsem.

Oznacza to koniec tego, co przerodziło się w nieco toksyczną relację między Diggsem a organizacją Bills. W zeszłym miesiącu Whiteout powiedział, że Diggs zamieścił w mediach społecznościowych tajemniczy post, w którym przebywał „Gotowy na wodę”. Był to najnowszy z szeregu wskaźników, jakich oczekiwał od Buffalo, włączając w to bycie W zeszłym roku na początku nie było obowiązkowego minicampu. Podczas lutowych meczów Pro Bowl Diggs wyraził pewne wątpliwości co do swojej przyszłości w franczyzie. Zapytany, czy optymistycznie patrzy na swoją przyszłość w Bills, odpowiedział. „Nie potrafię powiedzieć, co przyniesie przyszłość, ale nadal jestem sobą”.

W trakcie sezonu 2023 Diggs wypadł z rytmu na boisku z rozgrywającym Joshem Allenem. Po zanotowaniu rzutów na 100 jardów w pięciu z pierwszych sześciu meczów, Diggs przez resztę meczu notował średnio 51,2 jardów na mecz. Zakończył rok 107 złapaniami na odległość 1183 jardów i ośmioma przyłożeniami.

30-latek przybył do Buffalo w 2020 roku po wymianie z Minnesotą. Dix został wybrany przez Vikings w piątej rundzie draftu 2015 Projekt NFL Dał się poznać jako jeden z najlepszych młodych odbiorników w Maryland i wśród profesjonalistów. Dołączając do The Bills, Diggs wspiął się na wyższy poziom swojej produkcji w połączeniu z Allenem, prowadząc w lidze w przyjęciach i zdobywając jardy w swoim pierwszym sezonie w Buffalo.

Choć ostatnio mogło być coraz gorzej, Diggs jest jednym z lepszych przyjmujących NFL Daje z siebie wszystko i teraz współpracuje z najzdolniejszym młodym rozgrywającym w lidze, C.J. Stroudem, który rozpoczyna ofensywny sezon 2024.

READ  Zelda: Tears of the Kingdom „Hands On” wydajność i rozdzielczość szczegółowo

Diggs dołącza do drużyny z Houston, która rośnie w siłę po tym, jak rok temu wybrał Strouda z numerem 2 w klasyfikacji generalnej i szybko wygrał AFC South pod wodzą głównego trenera pierwszego roku DiMeco Ryansa. Przybycie Dixa stworzyło jedną z najlepszych sal odbiorczych, jakie NFL ma do zaoferowania. Oprócz niego w klubie występują utalentowani łapacze podań, tacy jak Nico Collins, Tank Dell, Noah Brown i Robert Woods. Nie uwzględnia to nawet Daltona Schultza i obrońców Joe Mixona.

Gdy ofensywa Houston wkroczy w nową stratosferę, ciekawie będzie zobaczyć, jak Buffalo zmienia swój szeroki pokój odbiorczy. Wraz z odejściem Diggsa, Bills zobaczyli także Gabe'a Davisa, który przeszedł do Jacksonville Jaguars w ramach bezpłatnej agencji. Obecnie ich wykres głębokości szerokiego odbiornika składa się z Curtisa Samuela, Khalila Shaqira, Justina Shortera i Macka Hollinsa.

Ponieważ Diggowie udają się teraz do Houston, uszeregujmy tę transakcję:

Teksańczycy: A

Houston robi dokładnie to, co musi po tym, jak w zeszłym roku trafił w dziesiątkę ze Stroudem. Mając w dobrej wierze gwiazdorskiego rozgrywającego na swoim debiutanckim kontrakcie, nadszedł czas, aby wykorzystać jak najwięcej talentów, aby uzyskać mistrzostwo, a posunięcie Diggsa jest krokiem w tym kierunku. Tak, jego występy w reprezentacji będą ogromne w ciągu następnych czterech sezonów, ale kontrakt Strouda w tym okresie podlegał negocjacjom. Trio Diggsa, Collinsa i Della to prawdopodobnie najlepszy trójgłowy potwór, jaki ma do zaoferowania NFL, co powinno pomóc Strode'owi uniknąć załamania w drugiej klasie.

Rachunki: C-

Napis wisiał na ścianie i ostatecznie był wynikiem mniej więcej roku ostatnich rachunków i kleszczy. Mimo to Buffalo nie do końca wywarł wrażenie dzięki górnej części korpusu i sile cięcia przynęty. Jasne, w zeszłym roku Bills skorzystali z picku w pierwszej rundzie na ostrym Daltonie Kincaidzie, ale w przypadku skrzydłowego skrzydłowego sytuacja jest dość pusta, zwłaszcza po tym, jak Gabe Davis pozwolił wcześniej wyjść na boisko w ramach wolnej agencji. Teraz Bills muszą zagrać agresywnie i zaryzykować i pozyskać napastnika z najwyższej półki. Projekt NFL Albo mieć nadzieję, że ktoś wpadnie im na kolana, to nie jest pozycja godna pozazdroszczenia. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, wybór w drugiej rundzie draftu nie jest strasznym osiągnięciem, biorąc pod uwagę kontrakt Diggsa. Materialnie, ESPN donosi Ta transakcja nie zostanie zrealizowana jako pozycja po 1 czerwca. Oznacza to, że w tym roku Bills poniosą martwy limit w wysokości 31 milionów dolarów, co stanowi najwyższą kwotę martwych pieniędzy dla odbierającego w jakimkolwiek sezonie wszechczasów.

READ  Nothing Phone 2a został starannie zaprojektowany i ma przystępną cenę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *