Republikanin Larry Elder, który przegrał wybory w Kalifornii, kandyduje na prezydenta

Larry Elder, konserwatywny prezenter radiowy, który stał się przełomową gwiazdą prawicy po przegranej w wyborach odwoławczych w Kalifornii w 2021 roku, powiedział w czwartek wieczorem, że będzie kandydował na prezydenta.

W programie Tuckera Carlsona w Fox News były prezydent Donald J. Zapowiedział, że dołączy do rozwijającej się partii republikańskiej kierowanej przez Trumpa i gubernatora Florydy Rona DeSantisa.

„Mój ojciec był weteranem II wojny światowej” — powiedział. Starszy pan powiedział Carlsonowi. „Służył na wyspie Guam. Był żołnierzem piechoty morskiej”. Dodał: „Mój starszy brat, nieżyjący już starszy brat Kirk, był w marynarce wojennej podczas Wietnamu. Mój młodszy brat Dennis faktycznie służył w armii w Wietnamie. Jestem jedynym, który nie służył , i nie czuję się z tym dobrze. Chcę wrócić do kraju, który jest naprawdę dobry dla mnie i mojej rodziny. Czuję, że mam moralny, religijny i patriotyczny obowiązek oddać. Dlatego to robię ”.

Republikanin z Los Angeles Mr. Starszy zdobywa najwięcej głosów wśród pretendentów do gubernatora Gavina Newsoma, starając się napiętnować siebie jako „mędrca z South Central”. Pan. w biurze Newsoma.

Podczas swojego biegu p. Starszy przyciągnął krytyków w obu partiach, a niektórzy republikanie nazywali go niedoświadczonym oportunistą. Czołowy orędownik wycofania, republikanin i emerytowany szeryf sierż.

Wyjaśnił swoją decyzję o kontynuacji Świergot W czwartek p. Starszy powiedział: „Ameryka upada, ale ten upadek nie jest nieunikniony. Możemy wejść w nowy złoty wiek Ameryki, ale musimy wybrać przywódcę, który nas tam zaprowadzi.

READ  Młodzi ekolodzy wnoszą sprawę klimatyczną do sądu w Montanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *