Eagles zatrudniają Matta Patricię jako starszego asystenta defensywy

Tima McManusaPisarz personelu ESPN3 minuty czytania

Nick Siriani: CV Matta Patricii „mówi samo za siebie”

Trener Eagles, Nick Siriani, wyjaśnia, co Matt Patricia może wnieść do drużyny.

FILAdelfia – Eagles zatrudnili byłego głównego trenera Detroit Lions i asystenta New England Patriots, Matta Patricię, jako starszego asystenta defensywy, poinformowały źródła Adama Scheftera z ESPN.

Trener Nick Siriani powiedział podczas czwartkowej konferencji prasowej, że „trenduje” w kierunku zatrudnienia Patricii.

„Oczywiście jego CV mówi samo za siebie. Daje świetne nastawienie, aby zrobić to na najwyższym poziomie” – powiedział Siriani. „Daje ci to lepszą zdolność do odbijania pomysłów od sztabu obronnego, a także daje mi kolejnego byłego głównego trenera, od którego mogę odbić się od rzeczy, które moim zdaniem będą bardzo pomocne”.

Trener Patriots, Bill Belichick, został ofensywnym rozgrywającym po odejściu wieloletniego koordynatora Josha McDanielsa, który zastąpił Patricię, koordynatora obrony zespołu w latach 2012-17, aby zostać głównym trenerem Las Vegas Raiders w 2022 roku. To był niezwykły wybór, biorąc pod uwagę pierwszorzędne doświadczenie Patricii w NFL. 48-letnia Patricia otrzymała również zadanie wdrożenia nowego planu ofensywnego, przy czym Belichick miał oczywiście znaczący wpływ.

Pożądane wyniki nigdy się jednak nie zmaterializowały, a Belichick powiedział pod koniec sezonu 8-9 Patriotów: „To nie jest to, czego chcieliśmy lub potrzebowaliśmy”.

To skłoniło Patriotów do ponownego zatrudnienia Billa O’Briena jako koordynatora ofensywy 26 stycznia.

Pomiędzy okresami spędzonymi z Patriotami Patricia była głównym trenerem Lions od 2018 do 2020 roku, osiągając rekord 13-29-1. Podczas swojego pobytu w Detroit zderzył się głowami z byłymi Lions i obecnym Cornerbackiem Eagles, Dariusem Slayem.

Slay powiedział Michaelowi Rothsteinowi z ESPN w 2020 roku, że było kilka incydentów, które doprowadziły do ​​rozłamu w relacjach między nim a Patricią. Bardzo mu to przeszkadzało po treningu na obozie treningowym. Slay zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie przedstawiające go i odbiorcę, który tego dnia złapał dla niego dwie przepustki. Na początku spotkania tego wieczoru Patricia użyła zdjęcia w mediach społecznościowych z małą taśmą z Blair na tablicy, zanim przemówiła w Slay. Slay, lat 29, zamieścił zdjęcie Patricii na tablicy drużyny, mówiąc Patricii, żeby w zasadzie przestała całować innego zawodnika, chociaż trener użył znacznie gorszej analogii.

„Tak. Właśnie tam i wtedy oddałem mu cały mój szacunek. Jako mężczyzna” – powiedział Slay.

Siriani powiedział, że rozmawiał ze Slayem o dodaniu Patricii, co zostało ogłoszone w czwartek na stronie internetowej zespołu, przed nagłym zwolnieniem.

„Absolutnie. Jak ze wszystkim, idziesz i rozmawiasz z chłopakami, upewniając się, że wszyscy czują się komfortowo” – powiedział Siriani. „Rozmawiałem ze Slayem, oczywiście rozmawiałem z trenerką Patricią, a kiedy to się stanie, wiem, że będzie to dla nas dobra współpraca”.

Mike Reiss z ESPN przyczynił się do powstania tego raportu.

READ  Feinstein prosi o „tymczasowe” zastąpienie w Departamencie Sprawiedliwości w obliczu presji partyjnej, by zrezygnować z Senatu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *