Shohei Ohtani z Angels nie wystąpi w meczu gwiazd MLB

grać

Dwukierunkowa gwiazda Los Angeles Angels, Shohei Ohtani, opuściła wtorkowy mecz przeciwko San Diego Padres z powodu pęcherza na środkowym palcu. Później powiedział, że przegapi mecz All-Star w przyszłym tygodniu z powodu kontuzji.

Praworęczny Ohtani został wyciągnięty z kopca do rzucania w Petco Park na dole szóstej rundy po tym, jak zrezygnował z biegów u siebie z Xanderem Bogaertsem i Jake’em Cronenworthem na trzech boiskach, po raz pierwszy w karierze Ohtaniego. Kolejne homery. Zszedł z boiska z trenerem, gdy Angels przegrywali z Padres 5-1.

Ohtani miał do czynienia z pękniętym paznokciem na tym samym palcu, co pęcherz, co przesunęło jego planowany start o jeden dzień. Nie wrócił do składu jako wyznaczony pałkarz, a Angels wezwali Joe Adella do uderzenia szczyptą, gdy jego miejsce w składzie powróciło na szczyt dziewiątej rundy.

Ohtani po raz trzeci w weekend został wybrany dwukierunkowym All-Star po tym, jak został wybrany przez graczy z zespołu miotaczy Ligi Amerykańskiej i wybrany przez fanów jako wyznaczony pałkarz. Jednak z powodu kontuzji nie jest jasne, czy Ohtani rozpocznie mecz All-Star w przyszłym tygodniu w T-Mobile Park w Seattle. Może nadal być rozpoczynającym DH, ale Ohtani powiedział, że nie spodziewa się rzutu podczas Midsummer Classic.

„To będzie bardzo trudne. Na razie planuję nie rzucać” – powiedział Ohtani przez tłumacza.

Anioły z Los Angeles: Mike Trout ma złamane ścięgno podkolanowe i może pauzować od sześciu do ośmiu tygodni

To ostatni cios Aniołów. We wtorkowym meczu z Padres, trzeciobazowy Angels, Anthony Renton, odszedł w czwartej rundzie z powodu wstrząsu mózgu po faulowaniu piłki w szczękę. Mike Trout opuścił poniedziałki, przegrywając 10-3 z Padres. Złamał lewą rękę przy płycie. Został umieszczony na liście kontuzjowanych we wtorek i oczekuje się, że będzie nieobecny od sześciu do ośmiu tygodni.

READ  Carson Wentz i Bobby McCain byli poszukiwani jako przyszli dowódcy

Ohtani, Renton i Trout stanowią 44% listy płac Aniołów. Statystyki i informacje ESPN.

„Kiedy wyszedłem z gry, byłem wtedy modelem, więc zobaczymy w ciągu najbliższych kilku dni”, powiedział Ohtani. „Jeśli chodzi o rzucanie, mam dziewięć, 10 dni przed następnym startem, więc z czasem poprawię się”.

Menedżer Angels, Phil Nevin, powiedział, że nie wierzy, że pęcherz będzie miał znaczący wpływ na zdolność uderzania Ohtaniego.

Dodane przez: Associated Press

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *