Sofia Richie poślubiła Elliotta Crane’a we Francji: zobacz suknię ślubną!

Zadzwoń weselnym dzwonem, gdy Sofia Richie zawiąże węzeł!

Według wielu doniesień, 24-letnia modelka i najmłodsza córka Lionela Richiego poślubiła brytyjskiego wykonawcę płytowego Elliotta Grange’a podczas wystawnej ceremonii ślubnej w sobotę w Hotel du Cap-Eden-Rogue w Antibes we Francji. Moda Kilka tygodni przed ceremonią ślubną ujawniła, że ​​odwiedziła paryskie salony haute couture Chanel na ostatnią przymiarkę z teściową Lady Caroline Grange i jej najlepszą przyjaciółką Ali Mellor.

Magazyn modowy stwierdził, że suknia ślubna Sofii była „wyjątkową suknią ślubną z krzyżującym się dekoltem inspirowanym kolekcją Chanel na jesień 2023”.

I weź to, jej „coś niebieskiego” sukienka miała „S&E” z wyszytą datą po wewnętrznej stronie. „Jestem taka podekscytowana” – powiedziała Sophia w sklepie. [It’s] Ponieważ wychodzę za mąż za Elliotta i wydaje się, że jest wcześnie – ale on jest mężczyzną moich marzeń.

Wielki dzień rozpoczął się od tego, że Sofia zaprosiła swoich najbliższych przyjaciół na kameralny brunch. W piątek wyglądała olśniewająco w białej sukni.

Na kilka dni przed głównym wydarzeniem Sofia udostępniła zdjęcia swoim bliskim w Hotel du Cap-Eden-Roc. Źródło powiedziało ET o zapowiedzi zaślubin: „Sophia i Elliot są bardzo podekscytowani uroczystością weselną. Są tak zakochani i nie mogą się doczekać, aż ich rodzina i przyjaciele będą tego częścią. Wszyscy podstępem udają się do Francji wcześniej. Wielki dzień i wszyscy tam świetnie się bawią”.

„Sophia i Elliot mają wspaniały związek, są bardzo kochający i zsynchronizowani” – dodało źródło. „Sofia zamierza założyć sukienkę Chanel i nie jest zachwycona. To cały weekend”.

Ślub ma miejsce rok po tym, jak para ujawniła swoje zaręczyny w kwietniu 2022 roku. „Nigdy nie wystarczy @Elliott”, Richie podpisał swój ówczesny post w mediach społecznościowych.

Po jej rozstaniu ze Scottem Disickiem w 2020 roku, ET potwierdził związek Sophii i Elliotta w kwietniu 2021 roku.

READ  Najlepsze oferty laptopów z okazji Dnia Pamięci: zaoszczędź setki na MacBookach, Lenovo, HP i Chromebookach

„Przyjaźnią się od lat, a Elliott jest blisko z bratem Sofii, Milesem” – podało wówczas źródło.

„Sofia jest bardzo szczęśliwa, że ​​spotyka się z kimś, kogo jej rodzina aprobuje i lubi” – dodało źródło. „Sophia i Elliot są szczęśliwi i dobrze się razem bawią”.

Jeśli chodzi o to, jak jej słynni krewni sądzą o tej wiadomości, źródło powiedziało ET: „Lionel, Nicole i reszta rodziny Sofii są bardzo szczęśliwi z jej powodu i uważają, że Elliott jest świetnym facetem, który pasuje do nich”.

W październiku Sofia i Nicole świętowały z akcesoriami NSFW na jej wieczorze panieńskim w Paryżu.

Przed ślubem panna młoda podzieliła się z fanami, że przeszła na judaizm. „Co za magiczny dzień” – napisała w kwietniu na swoim Instagramie. „Chciałbym podziękować kantorowi Nathanowi Lammowi za pomoc w tej drodze nawrócenia na judaizm. To było jedno z najwspanialszych doświadczeń w moim życiu. Dzisiaj było!!!”

Powiązana zawartość:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *