Sprzęt ładujący Anker jest do 50 procent tańszy w Prime Day

Anker jest znany ze swoich produktów do ładowania premium, ale płacisz za dodatkową jakość. Teraz na Prime Day możesz kupić wiele ładowarek Anker i innych akcesoriów nawet o 50 procent taniej na Amazon. pośrodku Wykaz umów (w tym wyróżniony oferty) wynosi 10 000 mAh Kotwiczna bateria magnetyczna (MagGo) W przypadku iPhone’ów (55 lub 31 procent zniżki) Ładowarka Nano 3 USB-C GaN 30W 511 (25 USD lub 35 procent zniżki) i a Dwupak kabli ładujących USB-C 100 W W przypadku komputerów MacBook Pro jest teraz o 13 USD niższy od zwykłej ceny, czyli o 19 procent.

Angar

Bateria magnetyczna Anker 633 (MagGo) ma małą podstawkę, a także służy jako podstawka pod telefon, ponieważ przykleja się do iPhone’a podczas ładowania. Jest nieco mniejszy niż Power Bank 737 i ma pojemność baterii 10 000 mAh z portem zasilania USB-C o mocy 20 W. W przeciwieństwie do ostatniej wyprzedaży, inne kolory (niebieski i biały) są również dostępne w tej samej cenie 55 USD, co daje więcej opcji dopasowania do Twojego stylu.

Tymczasem, Kotwica 30W 511 (Nano 3) To dobry wybór, ponieważ jest kompaktowy, składany i zawiera ActiveShield 2.0, ulepszenie technologii monitorowania temperatury firmy Anker. Krótko mówiąc, ładowarka monitoruje temperaturę urządzenia, aby zapobiec jego przegrzaniu lub uszkodzeniu podczas pracy. Ma wystarczającą moc, aby szybko i wydajnie naładować zegarek Apple Watch, i wystarczająco dużo, aby szybko naładować iPhone’a.

Jeśli potrzebujesz mocnych kabli do ładowania, kable Anker 333 USB-C do USB-C o długości sześciu stóp i mocy 100 W do MacBooka Pro, iPada Pro, Samsunga Galaxy S23 i innych modeli są w sprzedaży za jedyne 13 USD w dwupaku, oszczędność . 19 procent od ceny regularnej. Powerbanki, ładowarki magnetyczne, ładowarki USB-C i inne są w ofercie – sprawdź je Strona docelowa Anker’s Prime Day lub jego Strona z ofertami specjalnymi.

READ  Wojownicy vs. Kings: Steph Curry-D'Aaron Fox Game 4 Duel daje nam natychmiastowy klasyk, przenosi serię na epicki poziom

Twój przewodnik po zakupach w Prime Day: Zobacz wszystkie nasze główny dzień Zasięg. Zakupy Najlepsze oferty Prime Day w Yahoo Life. Śledź Engadget Najlepsze oferty technologiczne Amazon Prime Day. Uczyć się o Trendy w Prime Day w wiedzy. Zapytaj ekspertów samochodowych Autoblog o zakupy związane z samochodami Oferty Prime Day I dowiedz się Wyprzedaż w dniu premiery Kupuj w AOL, wyselekcjonowanym dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *