Tamar Hamlin z Billsa oddycha samodzielnie i rozmawia z kolegami z drużyny, kibicując im w niedzielnym finale sezonu regularnegoCNN

Cztery dni po szokującym ataku serca na boisku, Buffalo Bills ochronił Tamar Hamlin Oddychaj samodzielnie oraz rozmowy z rodziną, lekarzami i kolegami z drużyny — pozytywne wiadomości, które według graczy Billsa zmotywują ich w pojedynku z New England Patriots w ten weekend.

„Aby usłyszeć, jak do nas mówi, to wszystko, tego właśnie potrzebujemy. To naprawdę wszystko, czego potrzebujemy” – powiedział ofensywny liniowy Billsa, Dion Dawkins, o piątkowej rozmowie wideo zespołu z Hamlinem, który wciąż jest leczony w szpitalu w Cincinnati.

Hamlin – który był nieprzytomny i podłączony do respiratora po upadku w poniedziałek – obudził się jeszcze w tym tygodniu i był w stanie wyjąć rurkę do oddychania do piątku rano, powiedzieli lekarze.

„Kocham was, chłopcy”, powiedział 24-latek swojemu zespołowi za pośrednictwem FaceTime w piątek, powiedział główny trener Sean McDermott, gdy Hamlin złożył ręce i wykonał charakterystyczny gest w kształcie serca podczas rozmowy.

Od czasu upadku podczas meczu „Monday Night Football” pomiędzy Bills i Cincinnati Bengals, Hamlin „robi niezwykłe postępy w powrocie do zdrowia”, a „jego funkcje neurologiczne pozostają nienaruszone” – napisali Bills. Tweetowane piątek, powołując się na swoich lekarzy.

Dawkins opisał emocjonalną „kolejkę górską” dla zespołu w tym tygodniu, gdy patrzył w szoku, jak Hamlin otrzymał resuscytację na boisku i został zabrany ze stadionu karetką. Ale powiedział, że wiadomość o znacznej poprawie Hamlina „z pewnością nas zainspiruje” do niedzielnego starcia zespołu z Patriotami.

„Emocje były piękne, niesamowite” — powiedział o rozmowie z Hamlinem. „To dało nam dużo energii i bardzo jasnego, wesołego ducha – jakkolwiek chcesz to nazwać – zobaczyć twarz tego faceta”.

READ  Wydaje się, że Chiny również myślą o produkcji większej liczby towarów

Burmistrz Buffalo Byron Brown powiedział, że ciągłe zdrowienie Hamlina to „podnosząca na duchu wiadomość” dla miasta Buffalo, które ostatnio nawiedziło kilka tragedii. Masowe strzelaniny na tle rasistowskim A przynajmniej pozostawiła po sobie brutalna zamieć Zginęło 41 osób w hrabstwie Erie.

„To, co stało się z Tamar Hamlin, jego kontuzja, kolejny cios w brzuch dla miasta Buffalo i obserwowanie, jak wraca do zdrowia, jest z pewnością inspirujące dla całej naszej społeczności i całego kraju” – powiedział Brown w rozmowie z Kate Bolduan z CNN w piątek.

Po tym, jak nadzwyczajny występ Hamlina obejrzały na żywo miliony fanów i nieznajomych z całego kraju, wielu z nich kupiło jego koszulkę lub przekazało mu darowiznę. Fundusz Charytatywny Fundacji, który osiągnął 8 milionów dolarów zebranych od sobotniego poranka. Drużyny z całej NFL poparły zawodnika Billsa, nosząc koszulkę z numerem 3, oświetlając stadiony i tablice wyników oraz dzieląc się słowami solidarności.

Pokazy wsparcia będą kontynuowane w ten weekend, ponieważ liga przygotowuje się do emocjonującej rywalizacji w ostatnich meczach sezonu regularnego w sobotę i niedzielę. NFL planuje uhonorować Hamlina przed każdym meczem.

NFL ogłosiło w czwartek, że mecz Bills-Bengals – który początkowo został przełożony na poniedziałek wieczorem – nie zostanie wznowiony ani uzupełniony.

Odwołanie nie ma wpływu na to, które drużyny zakwalifikują się do playoffów, ponieważ zarówno Bills, jak i Bengals mają już zapewnione miejsca. Ale dysproporcja w liczbie rozegranych meczów skłoniła ligę do uznania tego Bezprecedensowe aranżacje Na postseason w oparciu o rozstawienie Bills i Bengals oraz ich potencjalnych przeciwników.

Gdy gracze zbliżają się do ostatniego tygodnia sezonu regularnego, NFL ogłosiło kilka sposobów, w jakie drużyny mogą uhonorować Hamlina przed tymi finałami, w tym utrzymywanie „momentu wsparcia” przed meczami lub wyznaczanie „3” na linii 30 jardów. Czerwone lub niebieskie kolory rachunków.

READ  6 zabitych, dziesiątki rannych, gdy burza piaskowa spowodowała masowy wypadek samochodowy w Illinois: urzędnicy

Gracze mają możliwość noszenia koszulek z napisem „Love for Tamar 3” podczas rozgrzewki, a Bills będą nosić naszywki „3” na swoich koszulkach, powiedział NFL.

Dyrektor generalny Bills, Brandon Beane – który pozostał w Cincinnati po przełożeniu gry, aby być z Hamlinem i jego rodziną – pochwalił przesłanie zjednoczonego wsparcia w całej lidze w tym tygodniu, zwracając uwagę na charakterystyczną rywalizację tej gry.

„Tak, idziemy na wojnę. Ale ostatecznie życie jest bitwą numer jeden” – powiedział Bean w piątek. „Widzieć jedność zawodników, trenerów, (dyrektorów generalnych), właścicieli, fanów jest niespotykane. Ale myślę, że to dobre światło. To ogromne centrum uwagi w NFL. NFL to prawdziwa rodzina.

Stowarzyszenie Graczy NFL przyznało Hamlinowi tytuł MVP społeczności w 18. tygodniu, a organizacja ogłosiła przekazanie darowizny w wysokości 10 000 USD na rzecz jego Fundacji Chasing M.

Obrońca Philadelphia Eagles Miles Sanders, który był w stanie przeprowadzić czat wideo z Hamlinem, powiedział: „Czy wiesz, że jesteś teraz najbardziej znaną osobą na świecie?”

Hamlin odpowiedział: „Ale nie z właściwych powodów”, powiedział Sanders, który powiedział Hamlinowi: „Jesteś błogosławiony, bracie, nie wiesz, jak bardzo jesteś błogosławiony”.

Sanders opisuje Hamlina jako swojego najlepszego przyjaciela i powiedział, że obaj rozmawiali po każdym meczu Reporter sieci NFL, James Palmer.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *