Większość akcji Adani rośnie po sprzedaży akcji grupy za 2,5 miliarda dolarów

Większość wyemitowanych obligacji dolarowych Adani Grupa spółek zyskała drugi dzień w środę po sprzedaży swoich podstawowych akcji o wartości 2,5 miliarda dolarów w ramach w pełni subskrybowanej oferty kontynuacyjnej.
Uwaga z 2024 r Adani Zielona Energia Ltd wzrosła o prawie 5 centów do 80,9 centów za dolara od godziny 9:35. Hongkong, odbijając się od załamania na początku tego tygodnia i osiągając rekordowo niskie poziomy. Jedenaście z 15-dolarowych obligacji grupy śledzonych przez Bloomberg było wyższych.
Oferta spółki macierzystej Adani Enterprises Ltd była największą kontynuacją sprzedaży akcji w Indiach i została w pełni subskrybowana w dniu zamknięcia. Pomoże to złagodzić obawy inwestorów, z którymi spotkał się Adani po zarzutach oszustwa ze strony krótkiego sprzedawcy Badania Hindenburga Zdezorientował grupę.
Wspierany przez najbogatszego człowieka w Azji, ma akcje warte miliony dolarów, aby spłacić swój miliardowy dług po sprzedaży udziałów w imperium biznesowym, powiedzieli ludzie zaznajomieni z tą sprawą.
Jednak nawet po wzroście rentowność obligacji Adani Green Energy z 2024 roku wciąż jest bliska 20%. Według raportu grupa może mieć trudności z pokonaniem rynku obligacji, biorąc pod uwagę obawy dotyczące zarządzania. wywiad Bloomberga.

READ  Rakieta SpaceX wystrzeliwuje Kosmiczny Teleskop Euclid, aby sporządzić mapę „Mrocznego Wszechświata” (WIDEO)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *