„Wydział Torturowanych Poetów” wpada w środku nocy. Oto, co warto wiedzieć o najnowszym albumie Taylor Swift

As Swifties – premiera albumu Taylor Swift w pierwszym tygodniu Duży Kontrakt dla nas. Przez ostatnie kilka tygodni analizowaliśmy wpisy w mediach społecznościowych, polowaliśmy na pisanki i niezbyt cierpliwie czekaliśmy, aż w najbliższy piątek ukaże się jej najnowszy album, The Tortured Poets Department.

Swift ogłosiła album The Tortured Poets w lutym, po zdobyciu 14. nagrody Grammy. Po ogłoszeniu albumu Swift wydał cztery wersje The Tortured Poets Department podczas ostatniej części trasy The Eras Tour, a każda wersja zawierała unikalny dodatkowy utwór. Nawet Swifta zdeklarowany 16 kwietnia o godzinie 20:00 czasu wschodniego, czyli w dniu premiery albumu, zostanie wydany pierwszy teledysk do nowego albumu.

Czytaj więcej: Apple Music vs. Spotify: jak zdecydować, co jest dla Ciebie odpowiednie

Wariacje na temat albumu to nie jedyny sposób, w jaki Swift promuje swoją nową płytę. Związany z Apple Music Pięć playlist Opierając się na „etapach złamanego serca”, fani spekulują na temat zawartości nowego albumu. Spotify zdeklarowany 15 kwietnia Swift wspólnie zorganizuje jednoosobowe wydarzenie w bibliotece z okazji wydania albumu dla szczęśliwych Swifties w Los Angeles.

18 kwietnia Swift ogłosił, że pierwszym singlem będzie „Fortnite” z udziałem Post Malone’a. Szybki Podzieliła się wiadomością ogłaszającą singiel na swoich platformach społecznościowych i ujawniła, że ​​teledysk do piosenki ukaże się 19 kwietnia o 20:00 czasu wschodniego. W dodatku tajemniczy Krótki film z YouTube'a Opublikowano na koncie Taylora, zachęcając fanów do przyłączenia się do wyzwania „For a Fortnight Challenge”.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o słuchaniu Departamentu Torturowanych Poetów. Będziemy aktualizować tę historię, dodając wszelkie ogłoszenia i niespodzianki z ostatniej chwili, które bez wątpienia szykuje Swift. Aby uzyskać więcej informacji, dowiesz się, jak przesyłać strumieniowo film z koncertu The Eras Tour i najlepsze usługi strumieniowego przesyłania muzyki w 2024 roku.

READ  Wiadomości z wojny rosyjsko-ukraińskiej: aktualizacje na żywo

Jak odtwarzać strumieniowo nowy album Taylor Swift The Tortured Poets Department

Możesz przesyłać strumieniowo Departament Torturowanych Poetów w wybranej usłudze przesyłania strumieniowego. Zarówno abonenci Spotify, jak i Apple Music mogą przesyłać strumieniowo standardowe utwory z albumu 19 kwietnia 2024 r. o godzinie 12:00 czasu wschodniego.

Nie wiemy, kiedy dodatkowe utwory trafią do streamingu, ale obecnie są dostępne na CD i winylu. Przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się więcej o poszczególnych wersjach nowego albumu.

Co torturowani poeci powinni wiedzieć o rzekomym wycieku Departamentu

18 kwietnia, dzień przed planowaną premierą albumu, BBC poinformowało, że rzekomo wyciekł najnowszy album Swift. Wyciek nie został ani potwierdzony, ani zdementowany przez obóz Swifta, ale fani w Internecie zachęcali się nawzajem, aby nie słuchać nowego albumu do czasu oficjalnej premiery Swift.

Dodatkowo istnieje X (dawniej Twitter). Zakazany Wyszukiwanie „Liga Taylora Swifta”. Wygenerowane przez sztuczną inteligencję Ukryte zdjęcia Swifta krążyły na początku tego roku.

Czasami Fani Po doniesieniach o przecieku w sieci zalecamy poczekać na oficjalną premierę albumu. Wycieki nie tylko psują zabawę z wydawaniem albumu, ale klikanie linków promujących kopię albumu, która wyciekła, nie jest tak bezpieczne, jak mogłoby się wydawać. Źli aktorzy prawdopodobnie wykorzystają entuzjazm fanów wobec albumu, a linki te mogą zawierać niebezpieczne wirusy lub ujawniać treści.

Utwory i współpracownicy Departamentu Torturowanych Poetów

Tortured Poets Department (pieszczotliwie nazywany przez fanów TTPD) zawiera 16 zupełnie nowych piosenek i cztery dodatkowe utwory dostosowane do poszczególnych wariantów. Na albumie pojawiają się zarówno Post Malone, jak i Florence and the Machine, a także Swift Dołączył do zespołu Na swojej najnowszej płycie z wieloletnim przyjacielem Jackiem Antonoffem i niedawnym współpracownikiem Aaronem Desnerem.

Ten rekord zawiera kilka oddzielnych napisów dla Swifta. Zarówno „Mój chłopiec niszczy tylko swoje ulubione zabawki”, jak i „Kto się boi małego starego mnie” zostały napisane przez supergwiazdę.

READ  George Santos spotyka się z rosnącym potępieniem, ponieważ kierownictwo House GOP milczy

Standardowa lista utworów na albumie wygląda następująco:

1. Fortnite (z Post Malonem)
2. Zakład Torturowanych Poetów
3. Mój chłopak niszczy tylko swoje ulubione zabawki
4. Podkładka dolna
5. Tak długo, Londyn
6. Ale tato, kocham go
7. Świeżo z slammera
8. Floryda!!! (z udziałem Florence + The Machine)
9. Winny jak grzech?
10. Kto się boi Małego Starego Ja?
11. Mogę go naprawić (właściwie nie mogę).
12. Loml
13. Poradzę sobie ze złamanym sercem
14. Najmniejszy człowiek, jaki kiedykolwiek żył
15. Alchemia
16. Klara Will

Potwierdzone dodatkowe utwory to The Boulder, The Albatross, The Black Dog i The Manuscript. Znalezienie tych dodatkowych utworów nie jest tak łatwe, jak można by się spodziewać. Swift wydała każdy dodatkowy utwór na osobnych płytach CD i winylu.

Gdzie znaleźć wszystkie dodatkowe utwory dla Tortured Poets Department

Istnieją cztery potwierdzone wersje wariantowe TTPD, każda nazwana na cześć bonusowego utworu: Otoczak, Albatros, czarny pies i rękopis. Swift zachęcała fanów do zamawiania tych wydań w przedsprzedaży na swojej stronie internetowej, ale w sklepie Target dostępne są również wersje CD i winylowe albumu.

Większość wariantów jest dostępna na płycie CD, w tym The Boulder, The Albatross i The Black Dog. Czwarta wersja zatytułowana jako utwór bonusowy Rękopis, dostępny jako CD i tylko w Target w wersji „Phantom Clear” lub „Ghost White” na winylu. Swift przyjął także zamówienia w przedsprzedaży na pakiety winylowe innych wariantów wydań (The Boulder, The Albatross i The Black Dog), które zawierały deluxe CD i kasetę, ale były one dostępne tylko do 12 kwietnia.

W każdym poście w mediach społecznościowych Taylor Swift zamieszcza to samo zamówienie w przedsprzedaży połączenie, który obejmuje jego witrynę internetową i sprzedawców innych niż Target, takich jak Barnes and Noble. W sklepie Target każdą płytę CD można kupić osobno za 14 dolarów, a winyl Manuscript kosztuje 46 dolarów. Obecnie nie ma miejsca, gdzie można by znaleźć wszystkie cztery bonusowe utwory na jednej płycie CD.

READ  LeBron James odpowiada na Trash Talk Dillona Brooksa w Lakers-Grizzlies: „To nie było moje pierwsze rodeo”

Kiedy mogę przesyłać strumieniowo dodatkowe utwory z Tortured Poets Department?

Nowy album Swift, „The Tortured Poets Department”, ukaże się 23 grudnia Piątek 19 kwietnia. Zapowiedział także cztery osobne warianty albumu, każda z jednym z wyżej wymienionych nowych bonusowych utworów na końcu 16-utworowej listy utworów. Obecnie te dodatkowe utwory są dostępne wyłącznie na płycie CD (z wyjątkiem The Manuscript, który jest dostępny na winylu). Nie wiemy, kiedy te dodatkowe utwory zostaną udostępnione w serwisie streamingowym.

Ten typ wydania nie jest niczym niezwykłym w przypadku Swifta. Wraz z Midnights, jego ostatnim nowym albumem, który nie został nagrany ponownie, wydał dodatkowy utwór You're Losing Me wyłącznie w luksusowej edycji albumu na płycie CD. Szczęśliwi fani w maju 2023 r East Rutherford, New Jersey, występ Era's Tour Miałem pierwszą okazję kupić płytę i posłuchać bonusowego utworu. Melodia w końcu dotarła Transmisja strumieniowa — sześć miesięcy później. Nie wiemy, kiedy bonusowe utwory TTPD będą dostępne do przesyłania strumieniowego, ale nie nastąpi to w najbliższym czasie.

W międzyczasie możesz słuchać klipów z dodatkowymi utworami na TikToku, ponieważ Swift niedawno zgodziła się na ponowne umieszczenie niektórych swoich utworów w aplikacji. Ani Universal Music Group, ani przedstawiciele Swift nie odpowiedzieli na prośbę CNET o komentarz na temat tego, kiedy dodatkowe utwory będą dostępne do przesyłania strumieniowego.

A oto, ile kosztują wszystkie kategorie i najlepsze słuchawki na rok 2024.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *