Zdobądź najlepszą technologię na MWC 2024 już teraz

Jeśli nie znasz MWC, to największe wydarzenie, podczas którego firmy telekomunikacyjne i teletechniczne, takie jak Samsung i Motorola, prezentują swoje najnowsze technologie. Tegoroczne targi MWC 2024 odbyły się w dniach 26–29 lutego w Barcelonie w Hiszpanii i obejmowały szereg ciekawych technologii, od nowego urządzenia Samsung Ring po gadżety wzmocnione sztuczną inteligencją.

Mobile World Congress to wydarzenie, które daje branży telekomunikacyjnej szansę na wprowadzenie na rynek nowych telefonów i innowacyjnych technologii, nawet jeśli nie były one obecne na rynku już od jakiegoś czasu. Przeszukaliśmy wszystkie najpopularniejsze urządzenia i zebraliśmy je poniżej, aby dowiedzieć się, co możesz teraz dostać w swoje ręce. Wszystkie produkty tutaj są dostępne w przedsprzedaży lub bezpośrednim zakupie.

Czytaj więcej: Najlepsze na MWC 2024: urządzenia do noszenia z dziką sztuczną inteligencją, pojazdy Hyper EV i nie tylko

Już teraz możesz zamówić technologię MWC 2024

Poznaj niektóre ekscytujące technologie prezentowane na tegorocznym wydarzeniu MWC 2024.

Czytaj więcej: Najgorsze telefony MWC 2024: jadalna brzytwa, telefony na bransoletce i duża bateria

Grafika OnePlus Watch 2Grafika OnePlus Watch 2

OnePlus

Najnowszy smartwatch OnePlus ma długą żywotność baterii i dobry ekran. Nie ma wszystkich funkcji, które znajdziesz w innych smartwatchach, ale warto pójść na kompromis. OnePlus Watch 2 można już zamówić w przedsprzedaży za 300 dolarów. Jeśli jednak masz stary smartwatch na wymianę, możesz otrzymać kredyt w wysokości 50 USD, niezależnie od tego, jaką markę posiadasz i w jakim jest stanie.

Przeczytaj naszą recenzję OnePlus Watch 2.

240223-site-oneplus-watch-2-v2240223-site-oneplus-watch-2-v2

Pamiętaj, że: Recenzja OnePlus Watch 2: Świetna bateria, ale zawodzi pod innymi względami

Czytaj więcej: Inteligentne okulary i odznaki AI: wszystkie sposoby, w jakie AI pojawiła się na MWC 2024

Plecy ludzkiej sztucznej inteligencji są wyświetlane na niebieskim tle.Plecy ludzkiej sztucznej inteligencji są wyświetlane na niebieskim tle.

Nauki humanistyczne/CNET

To urządzenie do noszenia ze sztuczną inteligencją może odpowiadać na pytania, reagować na polecenia głosowe i zamieniać dłoń w ekran z humanoidalnych igieł na koszuli. Ceny urządzenia zaczynają się od 699 dolarów. Jeśli złożysz zamówienie do 31 marca, otrzymasz bezpłatną trzymiesięczną subskrypcję Humanity. Subskrypcja kosztuje zwykle 24 USD miesięcznie.

Humanitarne oko-szpilka-kciuk2Humanitarne oko-szpilka-kciuk2

Pamiętaj, że: Humanoidalna sztuczna inteligencja z powrotem: maleńkie, poręczne promienie telefoniczne świecą jak R2-D2

Czytaj więcej: Uwagi dotyczące szpilek AI do noszenia przez ludzi na rzecz przyszłości bez telefonu

Samsung Galaxy Book 4 będzie wyświetlany na tle Ultra Orange.Samsung Galaxy Book 4 będzie wyświetlany na tle Ultra Orange.

Samsunga/CNET-u

Ceny Samsunga Galaxy Book 4 zaczynają się od 1320 dolarów za podstawowy model 360, 1670 dolarów za Pro, 2120 dolarów za Pro 360 i 2620 dolarów za Ultra. Jednak teraz możesz uzyskać bezpośrednie oszczędności na tych nowych laptopach, które spadają do 1100 dolarów za podstawowy model 360, 1450 dolarów za Pro, 1900 dolarów za Pro 360 i 2400 dolarów za Ultra. Ponadto możesz zarobić do 800 $ na transakcjach natychmiastowych. Pamiętaj, że możesz uaktualnić procesor i grafikę, ale będzie to kosztować dodatkowo.

Zdjęcie szarego telefonuZdjęcie szarego telefonu

Andrew Lanksona/CNET

Chociaż nie jest on dostępny w USA, nasi czytelnicy w Wielkiej Brytanii mogą zdobyć ten najnowocześniejszy telefon. Sarina Dayram z CNET uznała Honor Magic 6 Pro za „jedny z najbardziej fascynujących flagowców z Androidem dostępnych w tym roku” dzięki technologii śledzenia wzroku, baterii krzemowo-węglowej i sztucznej inteligencji. Telefon będzie dostępny w sprzedaży od 1 marca, a jego cena wyniesie 1100 funtów (około 1395 dolarów). Można jednak zaoszczędzić, zamawiając z wyprzedzeniem.

xiaomi-14-ultra-mwc-2024-01xiaomi-14-ultra-mwc-2024-01

Andrew Lanksona/CNET

Podobnie jak w przypadku powyższego telefonu, konsumenci w USA nie będą mieli dostępu do Xiaomi 14 Ultra. Jednak nasi czytelnicy w Wielkiej Brytanii mogą zamówić w przedsprzedaży ten imponujący telefon z aparatem za 1299 funtów (około 1650 dolarów). Oferta obejmuje trzymiesięczny dostęp do YouTube Premium, sześć miesięcy 100 GB miejsca w chmurze Google One oraz oszczędności na zakupie, jeśli masz urządzenie kwalifikujące się do wymiany. Telefony zostaną wysłane 19 marca.

Czytaj więcej: Sterowałem oczami telefonem Honor Magic 6 Pro. To było jak magia

Technologia MWC 2024 już wkrótce

Chociaż produkty te nie są jeszcze dostępne w sprzedaży, wiemy, kiedy można się ich spodziewać.

laptop-lenovo-t-series-ifixitlaptop-lenovo-t-series-ifixit
Andrew Lanksona/CNET

Laptopy ThinkPad z serii T

Firma Lenovo nawiązała współpracę z firmą iFixit, aby stworzyć laptopy nadające się do naprawy przez użytkownika, które umożliwiają wymianę baterii, rozbudowę pamięci i pamięci masowej oraz wiele innych. Powinno to wydłużyć żywotność tych urządzeń i pomóc zmniejszyć liczbę starszych modeli trafiających na wysypiska śmieci. Modele ThinkPad T14 Gen 5 i T16 Gen 3 Intel będą dostępne w sprzedaży w kwietniu.

TCL 50 XE Nxtpaper 53 jest wyświetlany na turkusowym tle.TCL 50 XE Nxtpaper 53 jest wyświetlany na turkusowym tle.
TCL/CNET

Telefony 5G Nxtpaper z serii TCL 50

TCL ujawniło więcej szczegółów na temat swoich telefonów Nxtpaper na targach MWC 2024. Cena TCL 50 XL Nxtpaper 5G będzie wynosić poniżej 229 dolarów, a mniejszy 50 XE Nxtpaper 5G w momencie premiery będzie kosztować poniżej 199 dolarów. 50 XL Nxtpaper ma 6,8-calowy wyświetlacz FHD Plus, natomiast XE jest wyposażony w 6,6-calowy wyświetlacz HD Plus. Obydwa telefony, podobnie jak e-czytniki, mają tryb czarno-białego papieru atramentowego. Spodziewaj się, że te telefony pojawią się w trzecim kwartale 2024 roku.

Twardy futerał Energizer P28K jest wyświetlany na czerwonym tle.Twardy futerał Energizer P28K jest wyświetlany na czerwonym tle.
GSMArena/Energizer/CNET

Energizer Hard Case P28K posiada baterię o pojemności 28 000 mAh, która wystarcza na tydzień. Jest zauważalnie grubszy i waży 570 g, ale został zaprojektowany tak, aby był solidną opcją, jeśli nie masz zwykłego zasilacza. Premiera nie jest przewidziana w USA, ale inni na całym świecie mogą spodziewać się, że urządzenie trafi do sprzedaży w październiku w cenie poniżej 300 dolarów.

Czytaj więcej: Najlepsze telefony, których można się spodziewać w 2024 r.: iPhone 16, Google Pixel 9 i więcej

Aby zobaczyć wszystkie nasze relacje z targów MWC 2024, od długo oczekiwanego Samsunga Galaxy Ring po laptopy Lenovo z przezroczystymi wyświetlaczami, nowy telefon Nothing Phone 2A i nie tylko, zapoznaj się z naszym podsumowaniem MWC 2024.

Najlepsze telefony na MWC 2024 od firm Samsung, Honor, Motorola i innych

Zobacz wszystkie zdjęcia

READ  Sufit Manny'ego Machado z Padres

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *