Zelda: Tears of the Kingdom „Hands On” wydajność i rozdzielczość szczegółowo

Obraz: Nintendo

Jak być może już widzieliście, pierwsze wrażenia z gry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom są już oficjalnie dostępne. Nintendo pokazało już kilka wybranych scen z gry, ale jedna rzecz, która nie została jeszcze potwierdzona, to wydajność i rozdzielczość kontynuacji.

Na szczęście wygląda na to, że zapowiedzi udało się zorientować, jak nowy wpis radzi sobie z materiałami na żywo. Wyróżniony przez Światowy raport NintendoUruchomiono tę wersję Łez królestwa 30 kl./s Z uchwałą o 1600 x 900 (900p) Wewnątrz Posiekana metoda. Zauważono również, że gra działa „konsekwentnie” przy tej liczbie klatek na sekundę w większości przypadków, ale zdarzały się spadki w bardziej gorących momentach.

W naszym praktycznym użytkowaniu Nintendo Life, nasz starszy producent wideo, Alex Olney, miał podobne uwagi – wydajność była w większości „solidna”, ale były momenty, w których się powiodło:

Alex: „Przez większość czasu wydajność była całkiem solidna, ale zauważyliśmy kilka przypadków, w których liczba klatek na sekundę znacznie spadła podczas korzystania z Ultrahunt. Nie zepsuło to gry ani nie zepsuło nam przyjemności, ale miło było to zobaczyć. Takie zmarszczki były wyprasowany.”

Na wypadek gdybyś się zastanawiał, oryginalna gra również działała 30 kl./s (przynajmniej po kilku aktualizacjach, które poprawiły niektóre sekcje gry) i zachowuje tę samą rozdzielczość, co nowa gra w trybie zadokowanym.

Oczekuje się, że rozdzielczość trybu przenośnego w Tears of the Kingdom będzie taka sama jak w Breath of the Wild – z docelową liczbą klatek na sekundę. 30 kl./s z dynamiczną rozdzielczością 720pAle na tym etapie nie jest to potwierdzone.

Pamiętaj, że wszystko to opiera się na podglądzie, więc wydajność i rozdzielczość gry niekoniecznie muszą odzwierciedlać ostateczną wersję. Wydajność gry może z czasem ulec poprawie dzięki aktualizacjom. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji na temat wydajności i rozdzielczości gry, gdy zostanie ona udostępniona publicznie 12 maja.

READ  Southwest stracił 220 milionów dolarów z powodu świątecznego krachu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *