16-letni syn piosenkarza Bena Gwellera zginął w wypadku samochodowym

piosenkarza Bena Gwellera

16-letni syn zginął w wypadku samochodowym

Bena Gwellera – piosenkarz i autor tekstów, który koncertował z takimi artystami jak m.in Ed Sheeran i inni – przeżyła w swojej rodzinie wielką tragedię poprzez nieoczekiwaną śmierć nastoletniego syna.

16 lat Dorian Chew Gweller zginął w wypadku samochodowym w poniedziałek, potwierdził Penn we wtorek. Udostępniła aktualizację w mediach społecznościowych, pisząc… „Nie ma mowy, żebym to pisała, ale… Nasz syn Dorian Chew Gweller został zabity ostatniej nocy. Miał 16 lat. Był prawdziwą legendą. Miła, łagodna dusza, przyjaciel dla wszystkich. Jeśli go znałeś, znałeś go. Nigdy go nie zawiedziemy, dopóki żyjemy na tej ziemi. Utrzymuj jego ducha przy życiu dzięki swoim wspomnieniom i muzyce, którą stworzył.

Ben powiedział, że jego syn był początkującym artystą nagrywającym i codziennie pisał/produkował piosenki z własnej woli… a dzieciak jest prawdziwym poetą ze świetlaną przyszłością. W rzeczywistości PK mówi, że Dorian ma zagrać swój pierwszy koncert na SXSW za 2 tygodnie.

Kontynuuje… „Mój synek był w pierwszym rzędzie, mając tyle życia przed sobą… Nie wiem, dlaczego takie rzeczy się dzieją. Jesteśmy w kompletnym szoku i nie wiemy, co przyniesie przyszłość. Lizzy, Judah i ja nie wiemy, jak poradzić sobie z tą dewastacją… Dziękujemy za wasze modlitwy i wsparcie i przepraszamy za opóźnienia w odpowiadaniu na wiadomości”.

Dokładne okoliczności wypadku nie zostały jeszcze ujawnione – ale jej matka, Liz, potwierdził, że zginął we wraku. Dorian mieszka z rodzicami i młodszym rodzeństwem.

Miał 16 lat. R.I.PREAD  Akcje w USA są mieszane, ponieważ inwestorzy zastanawiają się nad możliwością podwyżki stóp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *