2023 MLB All-Star Game Rosters: najlepsze dania na wynos, gdy Rangers prowadzą z 4 starterami

Texas Rangers prowadzą w Majorze, mając czterech graczy głosujących na starterów MLB All-Star Game 2023, liga ogłosiła w czwartek. Oto, co musisz wiedzieć o aukcjach:

  • Rangersi są pierwszą drużyną MLB, która od 2016 roku ma czterech startujących w Meczu Gwiazd. powiedział TeksasUstanowił także rekord franczyzy.
  • Reszta składu All-Star, w tym miotacze i rezerwowi gracze obu drużyn, zostanie ogłoszona w niedzielę o 17:30 ET na ESPN.
  • Mecz zaplanowano na wtorek, 11 lipca o godzinie 20:00 czasu wschodniego w T-Mobile Park Mariners. Będzie emitowany w stacjach Fox i Fox Deportes.

Pełna lista starterów

Dwukierunkowa gwiazda Angels, Shohei Ohtani (jako DH) i zapolowy Braves, Ronald Acuna Jr., automatycznie zdobyli pierwsze miejsca w pierwszych dwóch rundach głosowania.

Liga Narodowa

Liga Amerykańska

AtletycznyNatychmiastowa analiza:

Wyborcy przyznali nagrody najlepszym zespołom

Rangersi wyłonili się jako liderzy w American League West, szczycąc się głębokim składem i personelem miotającym. Zostali nagrodzeni przez wyborców All-Star za ich talent. Rangersi głosowali na czterech starterów: shortstop Corey Seager, drugi bazowy Marcus Siemian, łapacz Jonah Heim i debiutant trzeciobazowy Josh Jung. Wygląda na to, że rywalizacja się opłaca — pierwszy bazowy Rays, Yandy Diaz, wyprzedził bardzo reklamowanego pierwszobazowego Blue Jays, Vladimira Guerrero Jr. niż Guerrero w tym roku).

Braves otrzymali podobne wsparcie. Atlanta wyśle ​​zapolowego Ronalda Acunę Jr., łapacza Seana Murphy’ego i shortstopa Orlando Arcię. — McCullough

Potencjalna gwiazda przełomu?

To musiałby być Corbin Carroll, zapolowy z Arizony. Nowicjusz odegrał kluczową rolę w zdobyciu przez Diamondbacks pierwszego miejsca w National League West. Miał mnóstwo narzędzi, ale jego szybkość mogłaby być pokazana w Seattle. Jeśli uderzy piłkę w szczelinę lub dotrze do bazy, obserwuj, jak leci. — McCullough

Wielkie niespodzianki

Arcia zajmuje piąte miejsce wśród shortstopów NL w WAR, według FanGraphs, za Dansbym Swansonem, Geraldo Perdomo, Tyro Estradą i Francisco Lindorem. Ale Arcia gra najlepszego bejsbola w swojej karierze i gra dla Braves, których popularność doprowadziła go do pierwszego All-Star Game.

READ  Biały Dom powiedział, że agencje mają 30 dni na zablokowanie TikToka na urządzeniach rządu federalnego

Nolan Arenado ma za sobą świetny sezon. Wszedł do czwartkowego meczu odbijając 0,273 z 0,806 OPS. Ale to poniżej jego zwykłych standardów, ponad 70 punktów powyżej jego średniej OPS w karierze, a kardynałowie zajmują ostatnie miejsce. Nieważne: Arenado, gracz na trajektorii Hall of Fame, zdobył swoje ósme miejsce w All-Star. To była ciężka przerwa dla Jaymera Candelario i JD Davisa, ale życie nie było idealne. — McCullough

Harmonogram tygodniowy All Star

All-Star Game zamyka kilka dni innych wydarzeń MLB. Zawierają:

  • HBCU Swingman Classic — 7 lipca o 22:30 ET w sieci MLB
  • Gra Futures — 8 lipca o 19:00 ET w MLB Network i Peacock
  • Mecz gwiazd w softballu — 8 lipca po meczu Futures, na antenie ESPN
  • Draft MLB – Runda 1 rozpocznie się 9 lipca o 19:00 czasu wschodniego na antenie ESPN
  • Home Run Derby — 10 lipca o 20:00 czasu polskiego na ESPN

Format gry

Od zeszłego roku All-Star Game nie będzie zawierał dodatkowych inningów po dziewięciu inningach. Zamiast tego drużyny rywalizują w derbach home run do trzech wygranych, w których bierze udział trzech graczy z każdej drużyny. Każdy gracz otrzymuje trzy zamachy, a drużyna, która trafi najwięcej homerów, wygrywa. W przypadku kolejnego remisu każdy menedżer wybiera jednego gracza, który wykona trzy zamachy w pojedynku jeden na jednego, który trwa do momentu rozstrzygnięcia remisu.

Obowiązkowa lektura

(Zdjęcie: Ken Blaze/USA Today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *