2023 MLB All-Star Game Rosters: najlepsze dania na wynos, gdy Rangers prowadzą z 4 starterami

Texas Rangers prowadzą w Majorze, mając czterech graczy głosujących na starterów MLB All-Star Game 2023, liga ogłosiła w czwartek. Oto, co musisz wiedzieć o aukcjach:

  • Rangersi są pierwszą drużyną MLB, która od 2016 roku ma czterech startujących w Meczu Gwiazd. powiedział TeksasUstanowił także rekord franczyzy.
  • Reszta składu All-Star, w tym miotacze i rezerwowi gracze obu drużyn, zostanie ogłoszona w niedzielę o 17:30 ET na ESPN.
  • Mecz zaplanowano na wtorek, 11 lipca o godzinie 20:00 czasu wschodniego w T-Mobile Park Mariners. Będzie emitowany w stacjach Fox i Fox Deportes.

Pełna lista starterów

Dwukierunkowa gwiazda Angels, Shohei Ohtani (jako DH) i zapolowy Braves, Ronald Acuna Jr., automatycznie zdobyli pierwsze miejsca w pierwszych dwóch rundach głosowania.

Liga Narodowa

Liga Amerykańska

AtletycznyNatychmiastowa analiza:

Wyborcy przyznali nagrody najlepszym zespołom

Rangersi wyłonili się jako liderzy w American League West, szczycąc się głębokim składem i personelem miotającym. Zostali nagrodzeni przez wyborców All-Star za ich talent. Rangersi głosowali na czterech starterów: shortstop Corey Seager, drugi bazowy Marcus Siemian, łapacz Jonah Heim i debiutant trzeciobazowy Josh Jung. Wygląda na to, że rywalizacja się opłaca — pierwszy bazowy Rays, Yandy Diaz, wyprzedził bardzo reklamowanego pierwszobazowego Blue Jays, Vladimira Guerrero Jr. niż Guerrero w tym roku).

Braves otrzymali podobne wsparcie. Atlanta wyśle ​​zapolowego Ronalda Acunę Jr., łapacza Seana Murphy’ego i shortstopa Orlando Arcię. — McCullough

Potencjalna gwiazda przełomu?

To musiałby być Corbin Carroll, zapolowy z Arizony. Nowicjusz odegrał kluczową rolę w zdobyciu przez Diamondbacks pierwszego miejsca w National League West. Miał mnóstwo narzędzi, ale jego szybkość mogłaby być pokazana w Seattle. Jeśli uderzy piłkę w szczelinę lub dotrze do bazy, obserwuj, jak leci. — McCullough

Wielkie niespodzianki

Arcia zajmuje piąte miejsce wśród shortstopów NL w WAR, według FanGraphs, za Dansbym Swansonem, Geraldo Perdomo, Tyro Estradą i Francisco Lindorem. Ale Arcia gra najlepszego bejsbola w swojej karierze i gra dla Braves, których popularność doprowadziła go do pierwszego All-Star Game.

READ  LeBron James odpowiada na Trash Talk Dillona Brooksa w Lakers-Grizzlies: „To nie było moje pierwsze rodeo”

Nolan Arenado ma za sobą świetny sezon. Wszedł do czwartkowego meczu odbijając 0,273 z 0,806 OPS. Ale to poniżej jego zwykłych standardów, ponad 70 punktów powyżej jego średniej OPS w karierze, a kardynałowie zajmują ostatnie miejsce. Nieważne: Arenado, gracz na trajektorii Hall of Fame, zdobył swoje ósme miejsce w All-Star. To była ciężka przerwa dla Jaymera Candelario i JD Davisa, ale życie nie było idealne. — McCullough

Harmonogram tygodniowy All Star

All-Star Game zamyka kilka dni innych wydarzeń MLB. Zawierają:

  • HBCU Swingman Classic — 7 lipca o 22:30 ET w sieci MLB
  • Gra Futures — 8 lipca o 19:00 ET w MLB Network i Peacock
  • Mecz gwiazd w softballu — 8 lipca po meczu Futures, na antenie ESPN
  • Draft MLB – Runda 1 rozpocznie się 9 lipca o 19:00 czasu wschodniego na antenie ESPN
  • Home Run Derby — 10 lipca o 20:00 czasu polskiego na ESPN

Format gry

Od zeszłego roku All-Star Game nie będzie zawierał dodatkowych inningów po dziewięciu inningach. Zamiast tego drużyny rywalizują w derbach home run do trzech wygranych, w których bierze udział trzech graczy z każdej drużyny. Każdy gracz otrzymuje trzy zamachy, a drużyna, która trafi najwięcej homerów, wygrywa. W przypadku kolejnego remisu każdy menedżer wybiera jednego gracza, który wykona trzy zamachy w pojedynku jeden na jednego, który trwa do momentu rozstrzygnięcia remisu.

Obowiązkowa lektura

(Zdjęcie: Ken Blaze/USA Today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *