Arch Manning występuje w wiosennym meczu drużyny Texas Longhorns

AUSTIN, Teksas – Podczas swojego najszerszego występu od czasu przybycia do Teksasu Arch Manning dał show w sobotnim meczu drużyny Orange-White i nie zajęło mu to dużo czasu.

Manning rzucił przyłożenie z 75 jardów w swojej pierwszej próbie podania, zaczął 10 na 10 i zakończył 11 na 13 na 189 jardów z dwoma niszczycielami w pierwszej połowie. Jego pierwsze podanie padło na 12 sekund przed końcem drugiej kwarty, a drugie po rzucie z rąk Isaiaha Bonda w pole punktowe.

Teksas nie podał statystyk, ale według ESPN Stats and Information Research Manning zakończył grę z 355 jardami i trzema przyłożeniami oraz jednym przechwytem, ​​wykonując 19 z 26 prób. Co najmniej cztery z tych niekompletnych podań można było złapać. Quinn Evers opuścił pięć meczów w ciągu ostatnich dwóch lat, Malik Murphy przeniósł się do Duke, a Teksas zwraca zaledwie 16% produkcji uzyskanej w zeszłym sezonie po utracie pięciu najlepszych zawodników łapających podania.

Sarkisian powiedział, że planuje ograniczyć liczbę Ewersa do jednej lub dwóch serii, ponieważ jako trzecioroczny starter dostał się do rozgrywek Texas College Football Playoff po rzucie na odległość 3479 jardów i 22 przyłożeniach oraz sześciu przechwytach. W sobotę pierwsza akcja Eversa zakończyła się uderzeniem w defensywie Coltona Vaska i został zatrzymany przez defensywnego wślizgu Alfreda Collinsa, który odbił piłkę i zdobył przyłożenie. Evers powiedział po meczu, że wiedział, że planowany jest ograniczony czas gry.

„Wiem, kim jest Quinn” – powiedział Sarkisian. „Quinns miał wspaniałą wiosnę”.

Po występie w dwóch meczach w zeszłym sezonie Manning miał szansę po raz pierwszy w tym meczu wykonać większość snapów swojej drużyny, wygrywając z Texas Tech i kończąc w ostatniej serii meczu o tytuł Big 12. .

READ  Okręt podwodny zaginął podczas rejsu do wraku Titanica z 5 mężczyznami; Trwa akcja poszukiwawczo-ratownicza

„Chciałem, żeby Arch po prostu grał w piłkę nożną. Tak naprawdę nie grał od roku” – powiedział Sarkisian. „Kiedy podnosi wzrok i trafia do kieszeni, jest w stanie podawać piłki w dół boiska w sposób, w jaki chcemy grać. Dobrze było to widzieć i dobrze było widzieć, jak niektórzy wokół niego grają z nim. I tak się stało.”

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że znajdujemy się na pozycji rozgrywającego, ponieważ mamy trzeciorocznego startera, który zapewnia nam wsparcie” – powiedział Sarkisian.

Sarkisian powiedział w tym tygodniu Chrisowi Lowe’owi z ESPN, że Manning jest cierpliwy pomimo swojego słynnego nazwiska i mnożenia się transferów rozgrywających w całym kraju.

„Większość facetów takich jak Arch była wspaniała przez całe życie” – powiedział Sarkisian. „Potem idą do college'u i myślą: «Czekaj, to nie ja jestem starterem?». Nie, ale kiedy zostaniesz starterem,​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ i ma idzie ma robi ma ma ma jest jest jest jest jest jest jest jest na wypadek, gdybyśmy cię podszkolili, abyś mógł grać lepiej.

Zrobił to w sobotę, ale Sarkisian przypisał ten występ częściowo czterogwiazdkowemu trenerowi Treyowi Owensowi.

„Nie można strzelać do ludzi, którzy umieszczają gwiazdki na rozgrywających, ale wierzę w naszą ocenę i możemy zatrudnić każdego rozgrywającego w kraju” – powiedział Sarkisian. „Ale Trey Owens jest bardzo utalentowany i potrafi wykonać wiele rzutów, więc jestem bardzo podekscytowany tym, gdzie jesteśmy na pozycji rozgrywającego”.

Zespół Longhorns podbudował występ studenta pierwszego roku Ryana Wingo, mierzącego 6 stóp i 2, 200 funtów przyjmującego z St. Louis, który zajął 33. miejsce w rankingu ESPN 300 2024. Wingo złapał dwa przyłożenia. Student drugiego roku DeAndre Moore złapał Manninga po strzale z 75 jardów i otworzył mecz. W przestępstwo zamieszany jest Bond, transferowy zawodnik z Alabamy, który w zeszłym sezonie przewodził drużynie Crimson Tide z 48 złapanymi bramkami.

READ  Najnowsze wiadomości o wojnie w Rosji i na Ukrainie

Sarkisian mógł zapowiedź niektórych priorytetów portalu transferowego, gdy powiedział, że Longhorns potrzebują więcej „dużych zawodników” na linii defensywy po stracie potencjalnych kandydatów do draftu do NFL T'Vondre Sweata, zdobywcy Outland Trophy i Byrona Murphy'ego II. Poza tym jest zadowolony z perspektyw Longhornów.

„Myślę, że jesteśmy bardzo utalentowaną drużyną piłkarską” – powiedział Sarkisian. „To, co mnie dzisiaj podekscytowało, to fakt, że rozgrywający grają, a ty próbujesz rekrutować… Myślę, że jesteśmy całkiem dobrzy. I myślę, że mamy szansę zrobić kilka dobrych rzeczy”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *