Do końca marca w dwóch stanach liczba zakażeń wirusem koronowym prawdopodobnie wzrośnie

Wraz z nadejściem wiosny w Stanach Zjednoczonych tylko dwa stany odnotowały lub prawdopodobnie odnotują wzrost liczby infekcji koronawirusem na dzień 30 marca. Aktualizacja z Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom.

Ponadto CDC odnotowało spadki lub spadki liczby infekcji koronawirusem w 29 stanach i terytoriach, a w 19 obszarach określiło infekcje jako „stabilne lub niepewne”. Mimo to krajowa prognoza dotycząca Covid-19 przewiduje Codziennie z powodu Covid do szpitala przyjmuje się 3400 osóbPod koniec kwietnia

Wszystko powiedziane, Prawie 1,2 mln Według narzędzia Covid Data Tracker CDC mieszkańcy USA zmarli z powodu Covid-19.

Chronić przed szeregiem wirusów układu oddechowegoEksperci ds. zdrowia zalecają zaszczepienie się oraz przestrzeganie dobrych praktyk higienicznych, w tym zakrywania nosa i ust podczas kaszlu lub kichania, częstego mycia rąk wodą i mydłem lub stosowania środka dezynfekującego do rąk oraz regularnego sprzątania po częstym dotykaniu, w tym po wirusie wywołującym Covid -19. Powierzchnie – takie jak klamki, balustrady, stoły i blaty.

Mimo że covid rozprzestrzenia się od lat, nie u każdego występuje. Nieobecny — czasami wspominany „Super-Dodgers” lub „Nowicjusze” – mowa 1 na 4 dorosłych w USA i starsze nastolatki Jeszcze w 2022 r. różne grupy akademickie i medyczne cytują informacje CDC. W chwili publikacji prasy nowsze dane nie były dostępne, ale liczba nowicjatów mogła spaść od 2022 r.

Ten artykuł jest częścią serii „Big Number” magazynu The Post, która zawiera krótkie spojrzenie na statystyczną stronę problemów zdrowotnych. Dodatkowe informacje i powiązane badania są dostępne za pośrednictwem hiperłączy.

READ  Harmonogram Packers NFL 2023: daty, godziny, telewizja Jordan Love Era rozpoczyna się w Green Bay

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *