George Santos zarządza 2 komisjami Izby: Małym Przedsiębiorstwem i Nauką

Reprezentant Jorge Santos i wezwania do śledztwa wzrosły Jego rezygnacjaPrzywództwo Partii Republikańskiej w Izbie Reprezentantów przedstawiło we wtorek w Nowym Jorku odprawę kongresową na temat małych przedsiębiorstw i komitetów naukowych, kosmicznych i technologicznych, jedna osoba poinformowała o pracy.

przywódcy republikańscy p. Nominacje komitetu wyraźnie wskazują na powściągliwe podejście, jakie przyjmuje w obliczu rosnących kontrowersji wokół Santosa. Leży na ścieżce kampanii i pytania dot Jego zbiórka pieniędzy I koszt — poinformował w zeszłym miesiącu New York Times.

Pan. Żadna z komisji Santosa nie jest postrzegana jako miejsce dla prawodawców, którzy chcą podnieść swoją pozycję na Kapitolu, ani nie jest tak wysoko ceniona, jak komisje, o które początkowo zabiegał: komisje usług finansowych Izby Reprezentantów lub komisje spraw zagranicznych. Pan. Santos poprosił o te stanowiska przywódców republikańskich, powiedział osoba poinformowana o jego pracy.

ale panie Możliwość zdobycia tych stanowisk przez Santosa pojawiła się po tym, jak przyznał się do fałszywego przedstawiania swojej pracy w finansach, a raporty podały w wątpliwość aspekty jego przeszłości. Roszczenia pochodzenia żydowskiego.

Mówcę Kevina McCarthy’ego popiera cienka jak brzytwa większość, w skład której wchodzi frakcja zagrażająca jego przywództwu, a niektórzy z jego przedstawicieli opowiadają się po stronie Demokratów. Santos dołączył do wezwań do rezygnacji. Ale aby zostać Marszałkiem Mr. Wspierany przez Santosa, Mr. McCarthy odmówił jednak otwartej krytyki.

W zeszłym tygodniu Partia Republikańska Hrabstwa Nassau i Mr. Pomimo próśb członków własnej konferencji McCarthy’ego, odmówił Mr. Powiedział, że nie będzie naciskał na Santosa do rezygnacji.

Pan. McCarthy zalecił, aby wszelkie możliwe wykroczenia zostały zbadane przez Komisję Etyki Izby Reprezentantów, która została skrytykowana przez grupy strażnicze jako działająca zbyt wolno. Dwóch demokratycznych kongresmanów należycie wnioskował o takie zapytanie W zeszłym tygodniu p. Obejmuje formularze ujawnień finansowych firmy Santos.

Poinformowali również prokuratorzy centralni i lokalni Pan. Bada, czy Santos popełnił jakieś przestępstwa Obejmuje to mity, które przyznał na temat swojego pochodzenia, finansów lub wydatków na kampanię.

W poniedziałek McCarthy powiedział, że Mr powiedział CNN on jest panem „Zawsze są jakieś pytania” dotyczące przeszłości Santosa. Kiedy zabiegał o datki na kampanię, doradca Santosa, Mr. Pan McCarthy został przyłapany na podszywaniu się pod jednego z jego szefów sztabu. Powiedział też, że rozmawiał z Santosem.

Jednakże, panie McCarthy bronił włączenia pana Santosa do komitetów, zauważając, że wybrali go jego wyborcy.

Pan. Santos, w wywiadzie dla konserwatywnego podcastu o nazwie „Bannon’s War Room” w zeszłym tygodniu, wydawał się wycofywać ze swoich początkowych ambicji i sugerować skromniejsze intencje.

„Przyjechałem do Waszyngtonu bez z góry przyjętych wyobrażeń o tym, którym grupom służyć” — mówi Mr. – powiedział Santos. Dodał: „Niezależnie od tego, jakiego komitetu nie znam, czy to nauki i technologii, edukacji i pracy, czy jakiegokolwiek komitetu, który mi rzuci, dam z siebie 110 procent”.

READ  Rynki Azji i Pacyfiku, Wall Street, produkcja przemysłowa, złagodzenie obostrzeń w Hongkongu

O komentarz poprosił we wtorek p. Dyrektor komunikacji Santosa nie odpowiedział od razu.

Pan. Nie było od razu jasne, jak Santos zostanie potraktowany przez innych członków zespołu; W zeszłym tygodniu republikańscy przywódcy hrabstwa Nassau powiedzieli, że tak Nie jest już mile widziany Odsuną go również od codziennych działań władz lokalnych, zabraniając mu udziału w lokalnych spotkaniach i wydarzeniach.

Pan. Gdy Santos staje w obliczu pytań dotyczących jego własnej firmy, DeVoltor, zasiądzie w zarządzie małej firmy, a ujawnienia finansowe, jak powiedział, dały mu 700 000 USD i od 1 do 5 milionów USD dywidendy.

Biznes nie występuje publicznie, a Mr. Santos przekazał niewiele informacji na temat swojej działalności, Tylko mówię Zajmował się „budowaniem transakcji” i „doradztwem specjalistycznym” dla sieci zamożnych klientów. Pan. Santos nie wymienił żadnych klientów w formularzu ujawnienia informacji finansowych złożonym we wrześniu ubiegłego roku, chociaż żąda odszkodowania w wysokości ponad 5000 USD z jednego źródła.

Pan. Kiedy Santos po raz pierwszy wyraził zainteresowanie kandydowaniem do Kongresu, przedstawił przedstawicielom partii życiorys, który obejmował okresy w Citigroup i Goldman Sachs. Obie firmy powiedziały The Times, że nie mają danych o jego poprzednim zatrudnieniu.

W dwóch poprzednich życiorysach opublikowanych na stronie Indeed.com w 2017 i 2019 r. Santos powiedział to już wcześniej. Oba dokumenty używają nazwiska George DeWalter, którego używał zawodowo w innych kontekstach, a Mr. Opisuje ścieżkę podobną do tej opisanej przez Santosa na ścieżce kampanii.

Pan. CV z 2017 roku mówi, że Santos był dwujęzycznym przedstawicielem obsługi klienta w Citigroup w 2011 i 2012 roku, a także pracował w call center dla DISH Network, a także jako konsultant finansowy. W życiorysie za 2019 r. Santos powiedział, że był „współpracownikiem zarządzającym aktywami” w firmie, która sprzedała swoją działalność w zakresie zarządzania aktywami w 2005 roku.

READ  W miarę kontynuowania protestów w całym kraju prezydent Kolumbii musi zmierzyć się z kluczowym wotum nieufności ze strony nauczycieli

przywódcy republikańscy p. Chociaż 10 republikańskich delegatów, w tym sześciu kongresmanów pierwszej kadencji z Nowego Jorku, namawiało go do ustąpienia, wykazując niewielką skłonność do krytykowania Santosa.

Inni przedstawiciele p. Potępili działania Santosa, ale powstrzymali się od wezwania do jego rezygnacji. W niedzielę kongresmen James Comer z Kentucky, przewodniczący Komisji Nadzoru Izby Reprezentantów, powiedział: Powiedział, że unikał rozmowy z Santosem o jego mitach.

„Nie zgadzałem się z tym, jak poszedł do Kongresu i nie przedstawiłem się mu, ponieważ to było tak haniebne, kłamstwa, które opowiadał” – powiedział. Comer powiedział w CNN.

Nadal, panie. Santos nie został całkowicie oszczędzony. Nawet pierwszego dnia w Izbie Reprezentantów, kiedy jego koledzy uważali go za wyrzutka, nawiązał serdeczną rozmowę z kongresmanem Patem Fallonem z Teksasu.

republikanin p. Fallon w wywiadzie powiedział panu Santosowi, że musi być bardziej szczery wobec wyborców w przyszłości.

„Jedną z rzeczy, które powiedziałem, było:„ George, musisz być szczery z ludźmi, nie możesz tego zrobić ponownie, musisz jak najlepiej wykorzystać sytuację w tym momencie ”- Mr. — powiedział Fallon. Pan. Odmówił wyjaśnienia, jak zareagował Santos.

Emily Cochrane Nadesłany raport z Waszyngtonu i in Korzeń Jai Z Albany w stanie Nowy Jork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *