Gry March Madness, wyniki, wyniki: Śledź na żywo niedzielny turniej NCAA

Rozgrywki w pierwszej rundzie są już zaplanowane zarówno dla drużyn męskich, jak i żeńskich, a stawką są miejsca w drużynie Sweet 16.

Kopciuszki wciąż tańczą w obu nawiasach, a stawka rośnie. Niedziela przynosi pełną gamę akcji drugiej rundy zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet, a to, kto awansuje do drugiego weekendu, jest bardzo intrygujące.

Oto harmonogram niedzielnych zawodów koszykówki w college'u:

niedzielne popołudnie

Harmonogram mężczyzn (cały czas wschodni):

12:10 – Nie. 2 Marquette vs. nie. 10 Kolorado (CBS)

14:40 – Nie. 1 Purdue kontra nr. 8 Stan Utah (CBS)

Harmonogram kobiet:

Południe – Nie. 2 Stan Ohio vs. Nie. 7 Książę (ESPN)

13:00 – Nie. 1 Karolina Południowa vs. nie. 8 Karolina Północna (ABC)

14:00 – Nie. 4 Stan Kansas vs. Nie. 5 Kolorado (ESPN)

15:00 – Nie. 3 LSU vs. nie. 11 Środkowe Tennessee (ABC)

16:00 – Nie. 3 Stan Oregon kontra Nie. 6 Nebraska (ESPN)

niedzielny wieczór

Harmonogram mężczyzn:

17:15 – Nie. 4 Duke kontra nr. 12 James Madison (CBS)

18:10 — Nie. 3 Baylor przeciwko nr. 6 Clemsona (TNT)

19:10 – nie. 4 Alabama kontra Nie. 12 Wielki Kanion (TBS)

19:45 – Nie. 1 UConn kontra nr. 9 Północno-zachodni (truTV)

20:40 – nie. 1 Houston kontra nr 1 9 Teksas A&M (TNT)

21:40 NIE. 5 Stan San Diego vs. nie. 13 Yale (do ustalenia)

18:00 Teksas kontra (8) Alabama (ESPN)

20:00 – nie. 4 Virginia Tech kontra Nie. 5 Baylora (ESPN)

Godzina 10 NIE. 2 Stanford vs. nie. 7 Stan Iowa (ESPN)

na żywo22 aktualizacje

• Za każdym razem, gdy Colorado remisuje, Marquette wyrusza na kolejny bieg. Po tym strzale Złote Orły zdobyły pięć punktów z rzędu.

• Ten odcinek może być świetny w dół.

• Problemy stanu Ohio od 3 Dywizji mogą oznaczać wcześniejsze wyjście stąd. Buckeyes mają w tym sezonie bilans 0-8 z rzutu karnego, trafiając na 35,6%. W tym roku nie zdobyli mniej niż cztery serie w meczu.

Wynik 16 na 23 z linii rzutów wolnych był niekorzystny w przypadku gry na jedno posiadanie.

• Czy Buckeyes zdołają podnieść się na duchu w ostatniej kwarcie?

• Kolorado na krótko objęło pierwsze prowadzenie w meczu, po czym Marquette zdobył 8 runów.

• W pierwszym meczu kobiet Błękitne Diabły objęły prowadzenie pod koniec trzeciej kwarty. Raeken Richardson z Duke ożywa i prowadzi swój zespół z 18.

• Na koniec pierwszej kwarty Karolina Południowa prowadzi 28-10. Tak, GameCox nie robi bałaganu.

• Karolina Południowa dzisiaj nie gra. Pięciu graczy zdobyło gole, punkty napływają z każdego poziomu (3 z 4, mój Boże), a dotychczasowe bloki GameCox pochodzą od Camili Cardoso. Bree Hall i strażniczka pierwszego roku Milesia Fulvili mają po jednym.

• Colorado i Marquette wrócili na drugą połowę, a Buffs ruszyli do ataku.

• Gamecox musi być zachwycony ponownym pojawieniem się Camilli Cardoso.

• W rejonie Albany 1 trwa bitwa pod Karolinami. Karolina Południowa pokonała Karolinę Północną 65:58 w jednym z najbliższych meczów Gamecocks na początku sezonu.

• Gra mężczyzn również dobiegła końca. Marquette rzuca z imponującą skutecznością 68 procent z podłogi. Złote Orły prowadzą 45-34. Cam Jones ma 16 lat.

• Stan Ohio prowadzi 36-32. Coty McMahon prowadzi pod względem liczby strzelców z 14 punktami.

• Buffy zaczynają atakować pod koniec pierwszej połowy. Po ich otwarciu wiemy, że potrafią zdobywać punkty grupami.

• Do przerwy Buckeyes nadal mają przewagę.

• Kam Jones szybko się nakręca. Junior zdobył do tej pory 13 punktów, trafiając 5 z 7 rzutów i trzy razy za trzy punkty.

• Jeśli chodzi o kobiety, Ohio State ma wczesną przewagę nad Duke. Coty McMahon na początku ma 6 punktów.

Wiele powiedziano o grze Celeste Taylor w jej dawnym zespole Duke. Były Błękitny Diabeł w pierwszej kwarcie zgromadził już 4 punkty i 3 przechwyty.

READ  Dolar amerykański gwałtownie wzrósł do najwyższego poziomu od siedmiu tygodni po tym, jak dane zwiększyły nadzieje na pułap długu