Jonathan Majors oskarżony o napaść i nękanie w związku ze sporem domowym | Film

Jonathan Majors został oskarżony o wielokrotne wykroczenia związane z napaścią i nękaniem po tym, jak został oskarżony o napaść na kobietę podczas „sporu domowego”, potwierdziło biuro prokuratora okręgowego na Manhattanie.

Majors, gwiazda Creed III i Ant-Man and the Wasp: Quantummania, został aresztowany w sobotę podczas odpowiadania na telefon pod numer 911 w mieszkaniu w dzielnicy Chelsea na Manhattanie, poinformowała nowojorska policja.

30-letnia kobieta z lekkimi obrażeniami głowy i szyi została przyjęta do szpitala – poinformowała policja. Majors został zwolniony z aresztu policyjnego w sobotę wieczorem.

W poniedziałek biuro prokuratora okręgowego potwierdziło, że aktorowi postawiono zarzuty wielokrotnej napaści trzeciego stopnia, trzech zarzutów usiłowania napaści trzeciego stopnia, nękania drugiego stopnia i jednego nękania. stopień.

Sędzia zwolnił Majors na własną rękę i przyznał ograniczoną obronę. Jego kolejna rozprawa zaplanowana jest na 8 maja.

W skardze bezimienna oskarżycielka powiedziała, że ​​​​oskarżona „uderzył ją otwartą dłonią w twarz, powodując znaczny ból i siniaka za uchem” oraz „położył rękę na jej szyi, powodując siniaki i znaczny ból”. .

„Jonathan Majors jest całkowicie niewinny i padł ofiarą sporu z kobietą, którą znał” – powiedziała prawniczka aktora, Priya Chaudhry, w oświadczeniu po jego aresztowaniu w niedzielę. „Szybko zbieramy dowody i przekazujemy je prokuratorowi okręgowemu, oczekując, że wszystkie zarzuty zostaną natychmiast wycofane”.

Chowdhury wcześniej twierdził, że zebrane dowody będą obejmować nagranie wideo pojazdu, w którym miał miejsce domniemany incydent, zeznania kierowcy i osób postronnych oraz dwa pisemne oświadczenia kobiety.

„W tych okolicznościach policja nowojorska powinna była dokonać aresztowania i to jest jedyny powód, dla którego aresztowano pana Majorsa” — dodał Chaudhry.

Przedstawiciel Majors również zaprzeczył jakiemukolwiek wykroczeniu ze strony aktora. „Nie zrobił nic złego” – powiedział przedstawiciel w e-mailu. „Nie możemy się doczekać oczyszczenia jego imienia i oczyszczenia tego”.

Majors ma długoterminowe plany z Marvel Studios, aby zagrać Konga jako głównego złoczyńcę w obecnych filmach i telewizji studia, co doprowadzi go do tytułu Avengers: The Kong Dynasty z 2025 roku.

READ  Ta słynna czarna dziura właśnie stała się ciemniejsza

Po jego aresztowaniu usunięto również reklamy przedstawiające głównych przedstawicieli armii amerykańskiej, a Biuro Marketingu Korporacyjnego Armii stwierdziło w oświadczeniu, że jest „głęboko zaniepokojone zarzutami”.

Majorzy są „niewinni, dopóki nie udowodni im się winy, a roztropność nakazuje wycofać nasze reklamy do czasu zakończenia dochodzenia w sprawie tych zarzutów” – dodali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *