Produkcja „Hacks” zawieszona na czas strajku scenarzystów – ostateczny termin

Ekskluzywny: Zdjęcia do 3. sezonu przebojowego serialu komediowego telewizji HBO Max/Universal hacki, z udziałem Gene’a Smarta i Hannah Einbinder, został odłożony na półkę z powodu strajku scenarzystów, dowiedział się Deadline. Według źródeł produkcja pozostanie wstrzymana na czas strajku.

Komedie są bardziej zależne od scenarzystów niż dramaty, dlatego seriale komediowe są trudne do nakręcenia bez pisania showrunnerów na planie. Jest to szczególnie prawdziwe hacki Ponieważ pisanie jest sercem serialu, koncentruje się na Deborze Vance (Smart), starzejącej się komiczce i Avie Daniels (Einbinder), początkującej pisarce. hacki Paweł W. Stworzony przez Downs, Lucię Aniello i Jen Statsky. Zgodnie z zasadami WGA podczas strajku członkowie nie mogą świadczyć żadnych usług pisania, w tym poprawek scenariusza, podczas kręcenia filmu.

Produkcja w sezonie 3 hacki, Zaczęło się wkrótce po Święcie Dziękczynienia i wznowiono po wakacjach w styczniu, po czym przerwano w lutym, kiedy Smart przeszedł udaną operację serca. Został wznowiony w połowie marca.

hacki Był to sukces komercyjny i zdobywca nagrody, gromadząc 32 nominacje do nagrody Emmy i 6 zwycięstw w pierwszych dwóch sezonach, w tym dwie statuetki dla Smarta.

W serialu występują Carl Clemons-Hopkins i Jane Addams, a także Christopher McDonald, Kaitlin Olson, Paul W. Downes, Poppy Liu, Rose Updoo, Mark Indicato, Meg Stalter, Angela E. W rolach głównych Gibbs, Luenel, Johnny Sibilly, Joe Monte. Ally Maki i Lorenza Izzo.

hacki Wyprodukowany przez Telewizję Powszechną. Jest produkowany przez Downesa i Aniello za pośrednictwem ich banera Boulilu, Statesky za pośrednictwem First Thought Productions, Michaela Schura za pośrednictwem Fremoulin, Davida Minora za pośrednictwem 3 Arts Entertainment i Morgan Sackett.

READ  Podobno nowe przepisy imigracyjne wypierają pracowników-imigrantów z Florydy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *