Madonna hospitalizowana z powodu infekcji, odkłada trasę „Celebration”.

Madonna była hospitalizowana przez kilka dni z „poważną infekcją bakteryjną”, która spowodowała, że ​​przełożyła nadchodzącą trasę koncertową „Celebration”, powiedział w środę jej menadżer.

64-letnia ikona popu rozwinęła w sobotę infekcję, która doprowadziła do pobytu na oddziale intensywnej terapii, napisał na Instagramie jego menedżer Guy Osiary.

„Jego stan się poprawia, chociaż nadal jest pod opieką medyczną” – powiedział. „Oczekuje się pełnego powrotu do zdrowia”.

Światowa trasa koncertowa Madonny, która rozpocznie się 15 lipca w Vancouver i potrwa siedem miesięcy, obejmuje utwory z jej 40-letniej kariery.

Nowa data rozpoczęcia jego trasy nie została ogłoszona.

Madonna ogłosiła w styczniu swoją dwunastą trasę koncertową z Five Minutes of Black and White. Wideo Pokazał ją rozmawiającą na przyjęciu z grupą znanych przyjaciół. Niektóre z jego piosenek, takie jak „SEX” i „La Isla Bonita”, są przywoływane w jego grach dialogowych i towarzyskich, a także w jego filmie dokumentalnym i koncertowym „Prawda czy wyzwanie”.

„Jestem podekscytowana możliwością zbadania jak największej liczby piosenek w nadziei, że dam fanom show, na które czekali” – powiedziała Madonna w teledysku.

Bilety na jego „świąteczne” koncerty w Nowym Jorku, Londynie, Paryżu i Amsterdamie wyprzedały się w kilka minut. tablica reklamowa.

Wyprodukowana przez Live Nation trasa miała objąć około 40 miast, zanim zakończy się w Mexico City 30 stycznia 2024 r.

W Ameryce Północnej zaplanował przystanki w Detroit, Chicago, Nowym Jorku, Miami i Los Angeles. W Europie ma wystąpić w Londynie, Barcelonie, Paryżu i Sztokholmie.

Nowojorski komik Caldwell DDQ, znany również jako Bob the Drag Queen, miał gościć we wszystkich terminach trasy.

„Trasa celebracyjna zabierze nas w cztery dekady artystycznej podróży Madonny” – czytamy w ogłoszeniu trasy.

Po ogłoszeniu trasy Madonna współpracowała z piosenkarzem popowym i R&B The Weeknd oraz raperem Playboyem Cartym przy singlu „Popular”. Współpraca po raz pierwszy przywróciła go na listę Billboard’s Hot 100.

READ  Kosowski minister mówi, że Serbia dąży do destabilizacji kraju

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *