Madonna hospitalizowana z powodu infekcji, odkłada trasę „Celebration”.

Madonna była hospitalizowana przez kilka dni z „poważną infekcją bakteryjną”, która spowodowała, że ​​przełożyła nadchodzącą trasę koncertową „Celebration”, powiedział w środę jej menadżer.

64-letnia ikona popu rozwinęła w sobotę infekcję, która doprowadziła do pobytu na oddziale intensywnej terapii, napisał na Instagramie jego menedżer Guy Osiary.

„Jego stan się poprawia, chociaż nadal jest pod opieką medyczną” – powiedział. „Oczekuje się pełnego powrotu do zdrowia”.

Światowa trasa koncertowa Madonny, która rozpocznie się 15 lipca w Vancouver i potrwa siedem miesięcy, obejmuje utwory z jej 40-letniej kariery.

Nowa data rozpoczęcia jego trasy nie została ogłoszona.

Madonna ogłosiła w styczniu swoją dwunastą trasę koncertową z Five Minutes of Black and White. Wideo Pokazał ją rozmawiającą na przyjęciu z grupą znanych przyjaciół. Niektóre z jego piosenek, takie jak „SEX” i „La Isla Bonita”, są przywoływane w jego grach dialogowych i towarzyskich, a także w jego filmie dokumentalnym i koncertowym „Prawda czy wyzwanie”.

„Jestem podekscytowana możliwością zbadania jak największej liczby piosenek w nadziei, że dam fanom show, na które czekali” – powiedziała Madonna w teledysku.

Bilety na jego „świąteczne” koncerty w Nowym Jorku, Londynie, Paryżu i Amsterdamie wyprzedały się w kilka minut. tablica reklamowa.

Wyprodukowana przez Live Nation trasa miała objąć około 40 miast, zanim zakończy się w Mexico City 30 stycznia 2024 r.

W Ameryce Północnej zaplanował przystanki w Detroit, Chicago, Nowym Jorku, Miami i Los Angeles. W Europie ma wystąpić w Londynie, Barcelonie, Paryżu i Sztokholmie.

Nowojorski komik Caldwell DDQ, znany również jako Bob the Drag Queen, miał gościć we wszystkich terminach trasy.

„Trasa celebracyjna zabierze nas w cztery dekady artystycznej podróży Madonny” – czytamy w ogłoszeniu trasy.

Po ogłoszeniu trasy Madonna współpracowała z piosenkarzem popowym i R&B The Weeknd oraz raperem Playboyem Cartym przy singlu „Popular”. Współpraca po raz pierwszy przywróciła go na listę Billboard’s Hot 100.

READ  76ers-Celtics Game 7 aktualizacje na żywo, składy, raport kontuzji, jak oglądać, kanał telewizyjny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *