Najważniejsze wydarzenia weekendu z super dziką kartą: Chargers prowadzą waletów; 49ers pokonali Seahawks

NFL Weekend Super Dzikich Kart trwa w najlepsze!

Obecnie AFC zajmuje 5. miejsce Ładowarki z Los Angeles 4-Walcz z nasionami Jaguary z Jacksonville.

Trevora Lawrence’aW Jacks (9-8) i Justyna HerbertaChargers (10-7) zmierzą się w pierwszym meczu play-off między tymi zespołami. To także debiut w fazie play-off NFL dwóch najmłodszych rozgrywających ligi. Przed sobotnim meczem Jacksonville prowadzi 3:1 w meczach barażowych u siebie, a Bolts 3:0 przeciwko zespołom AFC South w postseason.

Wcześniej w FOX, debiutant w trzeciej linii rozgrywający Brock Birdie I to San Francisco 49ers 41-23 było wielkim zwycięstwem Geno Smith I to Seattle Seahawks awansować do rundy dywizji.

49ers mają teraz bilans 6-2 w rundzie z dziką kartą w erze Super Bowl i 4-0 od 2002 roku. Wygrali teraz 26 meczów z rzędu w fazie play-off, prowadząc 10 punktami lub więcej.

Oto najlepsze sztuki!

Los Angeles Chargers w Jacksonville Jaguars

Gra na siłę

Jacksonville miał ciężki początek. Lawrence rzucił przechwycenie na otwarcie waletów, umieszczając Chargers w czerwonej strefie poza bramą.

Dwie sztuki po przychodach, Dzięki Austinie 13-jardowy cios przyziemienia dla Bolts był dobry na szybkie prowadzenie 7-0.

Podwójne kłopoty

Pech ponownie dotknął Jaguarów, gdy Lawrence rzucił swój drugi wybór w pierwszej kwarcie. W sobotę rzucił przechwyt, dzięki czemu Jacksonville Lawrence 2-12 w swojej karierze NFL.

w ruchu

Chargers wykorzystali straty, gdy Herbert & Co. w pośpiechu szarżowali z pola. Po pierwszej kwarcie Bolts prowadzili 10:0.

Trzykrotna passa

Podczas następnej przejażdżki Jags poszli trzy razy. Następnie Lawrence rzucił trzeci wybór pierwszej kwarty. Ponownie, Chargers wykorzystali przewagę, gdy Egeler zdobył swój drugi wynik w nocy. Było 17:0 tak po prostu.

ciągnie się

Herbert trafił w sedno Geralda Everetta W połowie drugiej kwarty Chargers prowadzili 24:0 po 9 jardach.

Bądź na bieżąco z aktualizacjami!

READ  Caitlin Clark pobija trzypunktowy rekord Steph Curry i tworzy kolejną historię

San Francisco 49ers 41, Seattle Seahawks 23

Ustawianie tonu

Po tym, jak Seahawks wyszli za trzy i wyszli na prowadzenie po pierwszym posiadaniu, Niners z łatwością zaatakowali z pola w pierwszej akcji, która zakończyła się golem z gry i wczesnym prowadzeniem 3-0.

Znalezienie rytmu

Ponownie Seattle poszło za trzy i wypadło po kolejnym posiadaniu.

Następnie, po przejściu 85 jardów w pięciu grach, San Francisco powiększyło swoje prowadzenie do 10-0. Christiana McCaffreya Rozpoczął jazdę od 68-jardowego pośpiechu, zataczając się krótkim podaniem przyziemienia od Birdie.

na polowaniu

Seahawks zamknęli lukę do 10-7 na początku drugiej kwarty. Kennetha Walkera.

Nowy lider!

Seattle objęło prowadzenie 14-13 w następnej jeździe. TK Metcalf.

Przed przerwą obie drużyny zremisowały po rzutach z gry 17:16.

moc gwiazdy

Birdie zdobył wynik 1 jarda w połowie trzeciej kwarty, co dało Niners powrót na prowadzenie 23-17.

Zapieczętowanie umowy

Niners kontynuowali atak, gdy rozpoczęła się czwarta kwarta.

Po kosztownym zamieszaniu z Seahawks, Eliasz Mitchell Po zdobyciu 7 jardów w następnej akcji nastąpiła płynna dwupunktowa konwersja z ostrej końcówki gwiazdy. Jerzego Kittle’a Prowadzenie gospodarzy 31-17.

Czasy upuszczania

Dziewiątki wyszły z trzecim przyłożeniem w trzech kolejnych posiadaniach, dzięki szybkim nogom Thibo Samuel. W ten sposób firma Purdy & Co. rozpoczęła czwarty kwartał. 38-17 prowadzenie.

Za mało, za późno

Smith połączył się z Metcalfem, aby uzyskać szybki wynik w ostatniej klatce, aby nieco zmniejszyć różnicę, ale to nie wystarczyło, aby wywołać powrót, a sytuacja zakończyła się na 41-23 po nieudanej konwersji za dwa punkty.

Uzyskaj więcej od National Football League Śledź ulubione, aby otrzymywać aktualizacje dotyczące gier, wiadomości i nie tylko