Najważniejsze wydarzenia weekendu z super dziką kartą: Ravens prowadzą Bengals o połowę; Giganci, monety wygrywają

NFL Weekend Super Wild Card trwa w niedzielę z szóstym rozstawieniem Kruki z Baltimore Mistrzowie AFC North i walczący o trzecie miejsce Bengale z Cincinnati.

Wcześniej, Josha Allena i mistrz AFC Wschodu Rachunki Buffalo Nowicjusz rozgrywający trzeciego rzędu miał niewielką ucieczkę Skylara Thompsona i siódmy rozstawiony Delfiny z Miami34-31, aby awansować do trzeciego występu w rundzie dywizji z rzędu.

Gdzie indziej, szóste ziarno Giganci z Nowego Jorku Zdenerwować mistrza NFC North Wikingowie z Minnesoty31-24, aby awansować do rundy dywizji po raz pierwszy od play-offów z 2011 roku – kiedy to G-Men wygrali wszystko – w Super Bowl XLVI.

Oto najlepsze sztuki!

Ravens z Baltimore w Cincinnati Bengals

B przesuwa łańcuchy

Joe Burrow wykryte Tylera Boyda Wcześnie objęli prowadzenie 3: 0, po czym zdecydowali się na trzy rundy podczas pierwszego przejazdu Bengals, dzięki dużej konwersji z trzeciego miejsca.

Gaither-Ing

Akeem Davis-Gaither Podczas pierwszego ataku Kruków rzucił przechwyt i oddał piłkę Bengalom Tylera Huntleya Podaj środkiem pola, aby dostać piłkę do środka pola.

Uderzenie w Houston

Justina Houstona A pośpiech Ravens wywarł presję na Burrow, odnotowując pierwszą wpadkę podczas otwierającej jazdy Cincinnati.

Pogoń za strefą końcową

Nora została odkryta Jammerowy pościg Szerokokątny odbiorca przebiegł dodatkowe dwa jardy do strefy końcowej w połowie 7-jardowego wyniku, dając Bengalsowi prowadzenie 9: 0.

Przez cały dzień J.K

JK Dobbinsa Przyjął gościa z zaplecza na trzeciej bramce i rozciągnął samolot do szóstej. Jego wynik w drugiej kwarcie dał wynik 9-7 bengalskich.

Hamilton puszcza go wolno

Kyle’a Hamiltona Oprócz wykonania trzeciego wślizgu bez kijów, również zwolnił piłkę Haydena HurstaWynn Guy oddał piłkę Ravens i wykonał wczesną grę z doskonałą pozycją w polu.

Tak jak zaprojektowano, prawda?

Huntley wykonał zły pstryk, który przeleciał nad jego głową i kilka jardów za nim, po czym wdrapał się na linię boczną, zanim wykonał podanie. Josha OliveraYar pobiegł po pierwszą próbę i 18-jardowy zysk.

READ  Wojna Rosji na Ukrainie: aktualizacje na żywo

Bądź na bieżąco z aktualizacjami!

New York Giants 31, Minnesota Vikings 24

Szkoła!

Wikingowie zakończyli 12-playing, 75-jardowy otwierający przejazd jednym Kirk Cousins Postaw gospodarzy na 7-0 wcześnie.

Wiązane

Giants odpowiedzieli przyłożeniem z 28 jardów po pierwszym posiadaniu, Courtesy Saquona Barkleya.

NY jest odpowiedzialny

Po tym, jak Wikingowie wyszli za trzy i wyszli na następną jazdę, Giganci objęli pierwsze prowadzenie po kolejnym posiadaniu.

Pierwszy, Daniela Jonesa jest połączony z Dariusz Slayton Następnie zdobył oszałamiającą przewagę 47 jardów Izajasza Hodginsa za przyłożenie 14 jardów, aby dać New Yorkowi przewagę 14-7.

czyja gra

Giants dodali rzut z gry pod koniec drugiej połowy, aby był to mecz o 10 punktów.

następnie, KJ Osborne Zatoczył się w 9-jardowym podaniu od Cousins, aby zamknąć lukę do 17-14 przed przerwą.

Rozgrzewka

Dzięki 9-jardowemu wynikowi z ostrej końcówki, Giants objęli prowadzenie 24-14. Daniela Bellingera Na początku trzeciej kwarty.

Szyja i szyja

Wikingowie oddali szalony wynik z ich ścisłej końcówki, Irv Smith Jr, na pierwszej jeździe drugiej połowy. Tak się złożyło, że w połowie trzeciej kwarty znów było to spotkanie za trzy punkty, 24:21.

Następnie Minnesota dodała rzut z gry w górnej części czwartej kwarty, co dało wynik 24 punktów za sztukę.

moc gwiazdy

Giganci wydali oświadczenie dotyczące ich następnej jazdy. Po pierwsze, Hodgins wymyślił 19-jardowy podbieracz do przesuwania drążków. Później Jones & Co. Po udanej czwartej konwersji w celu zdobycia nowego downa, Barkley uderzył. Wynik 2 jardów Trzymali się do końca, dając NY prowadzenie 31-24 późno.

Buffalo Bills 34, Miami Dolphins 31

odbija się

Ceremonia otwarcia Bills nie poszła zgodnie z planem. Allen grzebał w krótkim starciu, ale piłka wyszła poza boisko. The Bills zakończyli posiadanie stratą na Downs na 32-jardowej linii Miami.

READ  Aaron Gordon prowadzi Nuggets do zwycięstwa w meczu 4, prowadząc w serii 3-1 nad Heat w finałach NBA

Po tym, jak Dolphins wyszli za trzy i wyszli na pierwszy rzut, Bills szybko odzyskali piłkę i odkupili się przy następnym posiadaniu. Kontakt z Alanem Dawsona Knoxa Dziki pojedynczy gol dał Buffalo prowadzenie 7-0.

Zabrali to!

Następna akcja Dolphins, obrona Billsa Deana Marlowe’a Miami wybrało Thompsona poza czerwoną strefą.

Mocna gra w parterze

Rachunki są kapitalizowane na dużą skalę z obrotu. Łatwe przesuwanie w dół Zanim debiutant pobiegł z powrotem James gotuje Uderzył z 12 jardów pod koniec pierwszej kwarty, zwiększając prowadzenie Buffalo do 14-0.

Widząc czerwień

Gol Allena Przylądek Davisa W górę środka do podbicia z 19 jardów, które początkowo zostało uznane za niepełne podanie. Bawół Zakwestionował wyrokI gra wywróciła się do góry nogami, stawiając Bills blisko środka pola w drugiej kwarcie.

Dezorientacja!

Obie drużyny wymieniały się rzutami z gry, co dało wynik 17-3 w połowie drugiej klatki. Zamieszanie nastąpiło po podaniu Allena Johna Browna Wybity przez narożnika Dolphins w pobliżu linii bramkowej Miami Xaviona Howarda i wrócił na środek pola.

Dwa zespoły Po zabawie wdał się w bójkę, naciągając niepotrzebne grube kary. Strata doprowadziła do zdobycia bramki dla Miami, która pod koniec drugiej kwarty nieznacznie zmniejszyła stratę do wyniku 17:6.

Zamyka lukę

Delfiny grały pierwszą połowę, jak Cedrik Wilson Jr Wrócił piłkę 50 jardów do 27-jardowej linii Buffalo. Akcja zakończyła się kolejnym golem z gry, kiedy Miami zdobyło osiem punktów, 17-9.

Węzeł jest zawiązany!

Bills wpadł w kłopoty tuż przed przerwą. Alana Bassa Cole’a Beasleya Odbił się od rąk odbierającego i wpadł w ramiona obrony Delfinów Jevon HollandOddał go 29 jardów do 18-jardowej linii Buffalo na mniej niż minutę przed końcem pierwszej połowy.

Miami zakończyło jazdę, remisując mecz na 17 po przyłożeniu z ciasnej końcówki. Mike Gęsicki i udana dwupunktowa konwersja z Wzgórze Dyrek.

READ  Kierowca aresztowany po wypadku ciężarówki w pobliżu Białego Domu; Znaleziono nazistowską flagę

Zew lasu!

Remis Miami trwał mniej niż minutę, ponieważ Buffalo strzelił z gry tuż przed przerwą. Ale po wyjściu za trzy i na otwarcie drugiej połowy, Delfiny wyrwały piłkę Allenowi i objęły prowadzenie. Co za niesamowity zwrot akcji.

Tam i z powrotem

Po kosztownym przechwyceniu Miami Buffalo odzyskało prowadzenie 27-24 w trzeciej kwarcie.

Przeciągający się swag

The Bills powiększyli prowadzenie do 34-24 w czwartej kwarcie dzięki odbiorowi przyłożenia Davisa z 23 jardów.

Nie przekręcaj tego pokrętła

Po bezsennej kwadransie ofensywy Miami, Mike McDaniel zastosował kilka trików, aby wprowadzić swoją drużynę z powrotem do strefy punktowej. Inwersja z Jaylen Waddle Ustaw krótki bieg z przyziemienia Jeff Wilson Jr

Oczy na nagrodzie

Płatnik rachunków Khalil Shakir Złapał z 31 jardów, prowadząc Buffalo do środka pola w połowie czwartej kwarty.

Następnie Bills zdołali przechwycić piłkę Alan podniósł dużą torbę Trzecia strata, ale Delfiny nie wykorzystały swojego następnego posiadania i odwróciły piłkę po upadkach. Sprawy zakończyły się tam, 34-31.

Uzyskaj więcej od National Football League Śledź ulubione, aby otrzymywać aktualizacje dotyczące gier, wiadomości i nie tylko