Pula Mega Millions wzrosła do 875 milionów dolarów

Fort Lauderdale na Florydzie (AP) — Jeśli lubisz Dzień Świętego Patryka, być może zechcesz go kupić Kupon. Mega Millions i Powerball po kilku tygodniach oferują duże jackpoty.

Ponieważ żaden los nie pasował do wszystkich sześciu liczb wylosowanych w piątek wieczorem, główna wygrana Mega Millions we wtorkowym losowaniu została już wyceniona na 875 milionów dolarów. Jackpot w sobotni wieczór w Powerball wyniósł 600 milionów dolarów.

Po prostu o tym pamiętaj Szansa na wygranie dowolnego jackpota na loterii jest niezwykle niska. Gracze Mega Millions mają 1 na 302,6 miliona szans na zdobycie głównej nagrody. Przy szansie bliskiej 1 do 292,2 miliona wygranie jackpota w Powerball nie jest łatwe.

Ale podekscytowanie pozostaje.

To już szósty raz, kiedy jackpot jest tak wysoki w prawie 22-letniej historii gry Mega Millions, a pięć z tych sześciu jackpotów przekroczyło 1 miliard dolarów, jak podaje Mega Millions. Zwycięskie bilety zostały sprzedane w Karolinie Południowej, Michigan i Illinois. Maine I Floryda.

W piątkowym losowaniu Mega Millions wyłoniono wielkiego zwycięzcę. Los w Nowym Jorku pasuje do wszystkich pięciu wylosowanych białych kul i wygrywa 1 milion dolarów.

Jak podają urzędnicy loterii, od czasu wylosowania dwóch zwycięskich kuponów w Kalifornii 8 grudnia jackpot Mega Millions został wyrzucony 28 razy. Losowania Mega Millions odbywają się w każdy wtorek i piątek wieczorem.

Mega Millions nie jest jedyną obecną kumulacją wielomilionową. Pulę w Powerball w środowy wieczór szacuje się na 600 milionów dolarów, a w środę nikt nie trafił sześciu liczb – podają urzędnicy.

Po 1 stycznia jest to 32. zmiana w Powerball Michigan zdobył nagrodę o wartości 842,4 miliona dolarów. Losowania Powerball odbywają się trzy razy w tygodniu, w poniedziałki, środy i soboty.

Jeśli będziesz miał szczęście i trafisz jedną z dużych wygranych, Robert Pagliarini, prezes i główny doradca finansowy w Pacifica Wealth Advisors, Inc. w Irvine w Kalifornii, ma dobrą radę.

READ  Konferencja Apple Worldwide Developers Conference powróci 10 czerwca 2024 r

„Weźcie głęboki oddech” – powiedział Pagliarini The Associated Press. „Będziecie musieli podejmować wiele decyzji podatkowych, prawnych i finansowych, dlatego chcę, abyście byli spokojni, bo gdy będziecie spokojni, będziecie mogli podejmować lepsze decyzje”.

Pagliarini zasugerował utworzenie zespołu pomagającego w podejmowaniu decyzji, w skład którego wchodzić będzie prawnik, ekspert podatkowy i doradca finansowy mający doświadczenie w radzeniu sobie z nieoczekiwanymi zyskami.

„Na koniec, nawet jeśli masz do pomocy ekspertów, nie zapominaj, że to Twoje pieniądze i Ty tu rządzisz – oni dla Ciebie pracują. Zadawaj pytania i poproś ich, aby Ci wszystko wyjaśnili. Celem jest zwrócenie się do twoje nagłe bogactwo w trwałe bogactwo” – powiedział.

Bilety Mega Millions kosztują 2 dolary i są sprzedawane w 45 stanach, Waszyngtonie i na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych. Bilety na Powerball kosztują 2 dolary i są sprzedawane w 45 stanach, Dystrykcie Kolumbii, Portoryko i na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *