Shohei Ohtani z Angels opuszcza mecz z pęcherzem na prawym palcu, nie zagra w Meczu Gwiazd

Dwukierunkowa supergwiazda Los Angeles Angels, Shohei Ohtani, opuściła wtorkowy mecz przeciwko San Diego Padres z pęcherzem prawego środkowego palca. Oto, co musisz wiedzieć:

Ohtani powiedział po meczu, że jest mało prawdopodobne, aby zagrał w nadchodzącym All-Star Game. Powiedział, że jego pęcherz jest połączony z pękniętym paznokciem, który wyciągnął go z meczu z White Sox 27 czerwca.

Ohtani nie jest pewien, jak pęcherz wpłynie na jego ataki w ciągu najbliższych kilku dni.

29-latek rozegrał pięć rund, zanim odszedł we wtorek, tracąc pięć zarobionych runów na siedem trafień. Padres pokonali Anioły 8–5, ustanawiając rekord Los Angeles 45–43.

Natychmiastowa analiza lekkoatletyki:

Co to oznacza dla chorych aniołów

Szerszy kąt tego jest taki, że anioły są w złym miejscu. Niezależnie od tego, czy Ohtani opuści jakieś mecze, czy nie, drużyna znacznie spadła w tabeli. Cztery mecze po zdobyciu dzikiej karty tydzień temu. Ohtani nie jest w pełni zdrowa. Anthony Renton powiedział, że spodziewa się wyjechać do IL. Mike Trout pojechał do Illinois. Brandon Drury wyjechał do Illinois. Kilku innych zostało rannych. Sytuacja w tej drużynie jest teraz bardzo nieprzyjemna. I to na tle szybko zbliżającego się terminu handlu.

READ  Bank centralny podnosi stopy procentowe, otwierając drzwi do przerwy w cyklu zacieśniania polityki pieniężnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *