Steph Curry, Jordan Pool Warriors kontra Spurs

przed A Rekordowa frekwencja w Alamodome Piątkowy wieczór, tzw żołnierze złotego Stanu Ich był Najlepsza gra drogowa sezonubicie San Antonio Spurs 144-113.

To była świetna zabawa i większość graczy zasługuje na uznanie za swój występ. Zróbmy więc ranking programów. Jak zawsze oceniamy każdego gracza na podstawie oczekiwań, przy czym ocena „B” reprezentuje średnią wydajność tego gracza.

Uwaga: Procent celnych strzałów (TS) jest miarą skuteczności punktowej uwzględniającej trójki i rzuty wolne. Wchodząc na piątkowe mecze średnia ligowa wyniosła 57,7%.

Draymonda Greena

29 minut, 6 punktów, 12 zbiórek, 4 asysty, 3 przechwyty, 1 blok, 2 straty, 3 faule, rzuty 3 za 5, trójki 0 za 1, 60,0% TS, +20

Klinika z Draymond. Wydawało się, że każdy strzał Spurs był kontestowany przez Dre i odbijany przez Dre, co skutkowało szybką przerwą prowadzoną przez Dre.

Moim zdaniem Green jest najważniejszym graczem w drużynie podczas tej pięciomeczowej wyprawy. Będą wojownikami Trzeci w lidze w obronie u siebie i 29. na wyjeździe. Jeśli chcą odwrócić swoje drogowe nieszczęścia – ich czwarte zwycięstwo w 20 meczach wyjazdowych – zaczyna się od obrony. Dopóki Dre jest wojownikiem, ich obrona zaczyna się od niego.

Stopień: A

Bonus po meczu: Równa się prowadzeniu zespołu na plus/minus.

Kevona Looneya

21 minut, 14 punktów, 10 zbiórek, 3 asysty, 2 straty, 3 faule, 6 z 7 rzutów, 2 z 3 rzutów wolnych, 84,1% TS, +6

Looney zauważył, że jego minuty nieznacznie spadły od czasu powrotu Andre Iguodala, a Jamichel Green i James Wiseman odsunęli się na bok. Steve Kerr wydaje się bardziej komfortowo bawić się w małą piłkę, gdy w pobliżu jest Iguodala.

Ale Looney był fantastyczny w minutach, które dostał. W miarę jak Warriors zmniejszali się, kwitli. Kiedy osiągnęli duży sukces, Looney skutecznie strzelił gola, zbierał zbiórki i grał silnie w obronie (Jakob Baldl strzelił 2 za 9). To, że miał najgorszy plus/minus w drużynie, nie jest jego oskarżeniem, a jedynie wskazówką, które składy spisały się lepiej przeciwko San Antonio.

READ  Trzech policjantów z San Antonio oskarżonych o morderstwo po śmiertelnej strzelaninie

Stopień: A

Bonus po meczu: Najgorszy plus/minus w drużynie.

Andrzeja Wigginsa

27 minut, 16 punktów, 5 zbiórek, 2 asysty, 1 przechwyt, 2 bloki, 1 strata, 3 faule, 7 z 17 rzutów, 2 z 8 trójek, 47,1% TS, +18

Wiggins miał trochę problemów z występami, ale uważam, że to była jego najlepsza gra od czasu powrotu do składu. Punktacja mogła być nieco słaba, ale był agresywny w każdym aspekcie gry i grał dobrze w obronie.

Ocena: B+

Krok curry

23 minuty, 15 punktów, 4 zbiórki, 3 asysty, 1 blok, 3 faule, 6 z 12 rzutów, 2 z 7 trójek, 1 z 1 rzutów wolnych, 60,3% TS, +12

Curry, który zdobył 15 punktów w zaledwie 23 minuty lepiej niż średnia ligowa, jest dość zabawny, a naszą pierwszą myślą jest „wciąż jest zardzewiały”.

Ale jak dobry jest? Pomimo pączka w kolumnie rotacji, trio asyst nie odzwierciedla dokładnie tego, jak dobrze prowadził atak.

Uważajcie ludzie. Znowu robi mu się gorąco.

Stopień: B

Claya Thompsona

23 minuty, 16 punktów, 3 zbiórki, 4 asysty, 1 strata, 3 faule, 7 z 10 rzutów, 2 z 3 trójek, 80,0% TS, +19

Clay miał bardzo ważny występ w tej grze. Poza pierwszymi dwiema minutami dopiero na początku drugiej połowy Warriors poczuli kontrolę nad grą. Dubs mieli kilka strat w pierwszej minucie (jedna stracona przez Thompsona), a Spurs oddali kilka strzałów. Czułem się, jakbym brał udział w meczu San Antonio.

Potem Clay go włączył i szybko położył kres wszelkim nadziejom i marzeniom, jakie miał San Antonio.

Jeden z najlepszych występów roku. Naprawdę znajduje swój rytm.

Ocena: A+

Andre Iguodala

18 minut, 5 punktów, 4 zbiórki, 1 asysta, 1 przechwyt, 1 blok, 2 straty, 1 faul, 2 za 3 strzały, 1 za 2 trzy, 83,3% TS, +16

Trzeci mecz Iguodali w tym sezonie był niewątpliwie jego najlepszym. Pokazał, że wciąż ma atletyzm i potrafi grać w obronie. Co ważniejsze, pokazał, że skład z nim w małej piłce może nadal się rozwijać. I podobnie jak w pierwszych dwóch meczach udowodnił tym, którzy myśleli, że jest wysławianym asystentem trenera, że ​​potrafi grać prawdziwe minuty.

READ  Biden ogłosi umowę dotyczącą atomowej łodzi podwodnej z Australią i Wielką Brytanią

Stopień: A-

Antoni Lamb

24 minuty, 13 punktów, 5 zbiórek, 2 asysty, 1 blok, 1 strata, 4 faule, 5 z 7 rzutów, 3 z 4 trójek, 92,9% TS, +18

Byłem naprawdę zdziwiony, że Baranek „tylko” wykonał trzy strzały z centrum miasta, ponieważ miałem wrażenie, że miał co najmniej pięć strzałów. Zrobił ogromną różnicę w pierwszej połowie, gdy Warriors zamienili niewielką przewagę w wybuch.

Błędy nie były najlepsze, czasami świadczyły o braku pozycji, ale wszystko inne w jego grze było absolutnie fantastyczne.

Stopień: A

Donte DiVincenzo

25 minut, 22 punkty, 7 zbiórek, 5 asyst, 2 przechwyty, 1 strata, 2 faule, 7 z 17 rzutów, 4 z 12 trójek, 4 z 4 rzutów wolnych, 58,4% TS, +20

Czy ktoś jeszcze sceptycznie podchodzi do pozasezonowego dodatku DiVincenzo? Nie?

Nie myślałem w ten sposób.

Dobrze się stało, że DTV ujawniło to w Alamodome, tym samym miejscu, w którym dał niesamowity występ jako główny bohater. Villanova do mistrzostw NCAA. Zrobił w tym meczu wszystko. na serio, Wszystko.

Stopień: A

Bonus po meczu: Równa się najlepszemu plusowi/minusowi w drużynie.

Jordana Poole’a

31 minut, 25 punktów, 3 zbiórki, 6 asyst, 1 przechwyt, 2 straty, 4 faule, 8 z 16 rzutów, 2 z 6 trójek, 7 z 8 rzutów wolnych, 64,0% TS, +19

Z jaką drużyną zmierzył się Vincenzo w meczu o mistrzostwo kraju w Alamodome? Zespół Poole’a z Michigan. Dlatego dobrze się stało, że byli dwoma najlepszymi strzelcami w tym meczu. Niektóre rzeczy mają sens.

Ten turniej to wszystko, o czym myślisz, gdy wyobrażasz sobie piękny występ w basenie. Było to w równej mierze krzykliwe, co treściwe. On jest bardzo zabawny.

JP był bardzo utalentowany, prowadząc show wspaniałą grą na lewą stronę. Kiedy ochrona odcięła mu nogi, pojechał. Kiedy odcięli drogę, wycofał się. Kiedy zrobili mu zdjęcie, znalazł otwartego człowieka.

Znakomity.

Ocena: A+

Bonus po meczu: Prowadził zespół w punktach i asystach.

Mojżesza Moody’ego

18 minut, 12 punktów, 2 zbiórki, 3 asysty, 1 przechwyt, 4 z 7 rzutów, 2 z 5 trójek, 2 z 4 rzutów wolnych, 68,5% TS, +7

Myślałem, że to jedna z najlepszych gier w karierze Moody’s, kropka.

READ  Najeźdźcy dodają więcej pomocy TE po wymianie Darrena Wallera

Jak często podkreślam, pokrywka nie czyni dobra i zła. Nie popełnił wielu błędów, ale nie zagrał wielu zagrań. W tej grze zastąpił tego drugiego… tym pierwszym. Był agresywny w ataku, nie tylko zadowalając się trzema, ale także penetrując, nawiązując kontakt, wykańczając i znajdując otwartych kolegów z drużyny. I zrobił to wszystko bez popełnienia straty lub faulu.