Sufit Manny’ego Machado z Padres

Peoria, Arizona. — Bez względu na to, jak zakończy się saga kontraktowa Manny’ego Machado, jest on na najlepszej drodze do znaczącego miejsca w historii baseballu jako jeden z najlepszych trzeciobazowych swojego pokolenia.

Ale teraz zgodził się na 11-letnie przedłużenie, które zatrzyma go w San Diego do 2033 roku? Dzięki możliwości osiągnięcia bezprecedensowych wyżyn w San Diego, Machado ma wyjątkową okazję, by wyryć się w tradycji Padres jako jeden z największych wszechczasów franczyzy.

Umowa nie jest ostateczna i nie została jeszcze ogłoszona przez klub. Ale nie wiadomo, co Machado może osiągnąć w San Diego po złożeniu podpisu na papierze w sprawie tej umowy.

Oto spojrzenie na niektóre z bardziej znaczących rekordów i osiągnięć, o które Machado mógłby zostać oskarżony w ciągu następnej dekady:

Machado wydaje się być czwartym. W wieku 30 lat zgromadził 52 WAR, co najwyraźniej stawia go u progu kariery w Hall of Fame – a teraz ma jeszcze 11 lat kontraktu.

Machado był oczywiście wilgą przez pierwsze siedem sezonów. Ale niedzielne wiadomości rozwiały wątpliwości, którą czapkę wybrałby Machado. Uśmiechając się szerzej niż zwykle, wchodząc w niedzielę do klubu Padres, Machado powiedział:

„Jesteśmy podekscytowani, że będziemy tutaj przez resztę naszej kariery – a ten kapelusz powinien zostać wprowadzony do Hall of Fame”.

2. Król gospodarzy Padresa
Niektóre z aspiracji na tej liście mogą wydawać się wzniosłe. Wydaje się to formalnością. Ponieważ rezygnacja Machado po 2023 roku już się nie zdarza, wydaje się, że jego przeznaczeniem jest zostać liderem wszechczasów home runów Padres w stosunkowo krótkim czasie.

108 home runów Machado z San Diego jest o 55 mniej niż długoletni rekord Nate’a Colberta. Colbert – który stał się pierwszą prawdziwą gwiazdą franczyzy dziesiątki lat przed przybyciem Machado – zmarł w styczniu. Zaliczył 163 biegi u siebie w pierwszych sześciu latach pracy w klubie podczas swojej sześcioletniej kadencji Padres w latach 1969-74.

READ  Potężna zimowa burza pochłonęła co najmniej 16 ofiar śmiertelnych w całych Stanach Zjednoczonych, ponieważ temperatury gwałtownie spadają, wyją wiatry i spadają linie energetyczne.

Czy Machado może przerwać tę passę w ciągu sześciu lat? W ciągu następnych dwóch sezonów miał średnio tylko 28 homerów – liczbę, którą osiągnął we wszystkich sezonach z Padres.

3. 500 homerów i 3000 trafień
Siedząc na 283 home runach w karierze i 1597 trafieniach, Machado wydaje się być daleki od dwóch najbardziej piętrowych kamieni milowych w baseballu.

W czerwcu ubiegłego roku Machado został 17. zawodnikiem, który osiągnął półmetek obu kamieni milowych przed swoimi 30. urodzinami. Spośród 16 najlepszych, 12 to Hall of Famers, dwóch jest na liście do głosowania (Alex Rodriguez i Andrew Jones), a dwóch to wątpiący w Hall of Fame (Miguel Cabrera i Albert Pujols).

W trakcie swojego kontraktu Machado musiałby średnio 19,7 homerów i 127,5 trafień, aby osiągnąć te dwa stopnie – z pewnością realistyczne, nawet jeśli odmówi w wieku około 30 lat.

W historii franczyzy tylko Quinn i Henderson zanotowali swój 3000. hit w karierze, nosząc kolory Padres. Home run nr. A co do 500? Machado będzie pierwszy.

4. Pierwsza światowa seria
Machado miał słabe wyniki w swojej karierze, ale nadal szuka tego nieuchwytnego pierwszego mistrzostwa World Series. Padres, po 54 latach od tytułowej suszy, szukają tego samego.

Nigdy nie odnieśli tak trwałego sukcesu jak teraz. Proporce zespołu z 1984 i 98 roku były przeplatane jednorazowymi, przeciętnymi sezonami. Nigdy nie przeszedł dalej niż dwa wyjścia z pierwszej rundy i 163 gry złamane serce w połowie 2000 roku.

Te podkładki są różne. Z Machado w centrum, San Diego zbudowało skład wypełniony supergwiazdami – skład, który osiągnął swój pierwszy NLCS od 24 lat, a następnie dodali Xandera Bogaertsa i Fernando Tatisa Jr. Witamy spowrotem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *