Target, Tesla, General Motors, DocuSign i inne

Wózki sklepowe przed sklepem Target w Queens Borough, Nowy Jork, w sobotę, 13 maja 2023 r. Target Corp ma opublikować dane o zarobkach 17 maja.

Ping Guan | Bloomberga | Dobre zdjęcia

Sprawdź firmy pojawiające się na pierwszych stronach gazet w handlu przedsesyjnym.

Tesla, General Motors – Akcje obu producentów samochodów wzrosły w handlu przedsesyjnym, osiągając odpowiednio 5,7% i 5%. General Motors ogłosił w czwartek, że planuje korzystać z sieci ładowania pojazdów elektrycznych Tesli i powiedział, że jego pojazdy będą również korzystać ze standardowego portu ładowania Tesli w Ameryce Północnej w swoich samochodach począwszy od 2025 roku.

CORNING — Akcje producenta wyrobów szklanych wzrosły o 3,2% po podwyżce z Morgan Stanley, który określił działalność firmy jako „słabą”.

DocuSign – Akcje dostawcy podpisu elektronicznego wzrosły o około 5% po tym, jak firma odnotowała przychody i zyski, które przebiły szacunki analityków za kwartał fiskalny zakończony 30 kwietnia, wydała optymistyczne prognozy i ogłosiła garść nowych ofert usług i zatrudnianie kadry zarządzającej.

Adobe — Akcje firmy programistycznej zyskały ponad 3% po tym, jak Wells Fargo podniósł akcje do nadwagi w piątek rano, zgodnie z kontem Street.

Cel – Gigant handlu detalicznego spadł o 1,3% po tym, jak Citi obniżył rating akcji w związku z obawami, że sprzedaż mogła osiągnąć szczyt.

Akcje producenta pojazdów elektrycznych spadły o 2% w obrocie przedsesyjnym po tym, jak NEO odnotował spadek sprzedaży pojazdów o 0,2% rok do roku. Marża pojazdu i strata netto firmy pogorszyły się rok do roku.

Sonoma Pharmaceuticals — Akcje firmy wzrosły o prawie 33% w czwartek wieczorem po ogłoszeniu nowego zastosowania terapii irygacyjnej do irygacji żył, która może zastąpić worki IV w niektórych zabiegach chirurgicznych. Sonoma powiedział, że leczenie będzie dostępne w Europie w tym roku i komercyjnie w USA w 2024 roku.

READ  Zawaliła się autostrada międzystanowa 95 w Filadelfii, która ma zostać ponownie otwarta w ciągu 2 tygodni, mówi gubernator

— Raporty wnieśli Tanaya Machill i Jesse Pound z CNBC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *