Teorie Legend of Zelda’s Zonai powracają po nowym zwiastunie TOTK

Rzeka Floria łagodnie wije się wokół Faron Meadow, działu wodnego, który trzeba przekroczyć, zanim dotrze się do Ruin Sonai. Ruiny są zakopane głęboko w gęstych lasach regionu, gdzie monolity zbudowane przez Sonai wciąż stoją po wiekach. Zostały prawdopodobnie zbudowane, zanim istniał Hyrule.

Dla większości The Legend of Zelda: Breath of the Wild Gracze, to nic innego jak obszar lądowy na ogromnej mapie Hyrule z kilkoma strukturami, tajemniczymi trasami i kilkoma zadaniami. Możesz też wziąć Oddech dziczyZbroja barbarzyńców w Pharon – opis przedmiotu ponownie nawiązuje do „starożytnych wojowniczych plemion”, które zamieszkiwały ten region – również został przeniesiony.

Ale grupa teoretyków Zelda oczekuje, że Zonai odegra większą rolę w tym, co ma nadejść The Legend of Zelda: Łzy królestwa. I Nareszcie mają niezbity dowód.

Oddzielone od Shekha ruiny Sonai i tajemnica prehistorycznych plemion zamieszkujących te tereny od lat fascynowały fanów Zeldy. Twitter i Reddit zostały zalane analizami, a twórcy YouTube rozwinęli teorię za zgodą Nintendo. Niektórzy uważają, że Sonai jest powiązany z Triadą i mocami jej bogów: Siła, odwaga i mądrość. Istnieje możliwa teoria, która jest wskazana The Legend of Zelda: Księżniczka ZmierzchuRównież inna gra, która jest uważana za połączoną Łzy Królestwa. O doktrynach Sonai mówi się często jako o plemionach Prawie stał się memem; Tam, gdzie są teoretycy Jonasza, zawsze są też przeciwnicy, którzy mówią badaczom, żeby już się zamknęli.

Jednak od wtorku entuzjaści Zonai zostali usprawiedliwieni: podczas gdy niektórzy fani myśleli, że w poprzednich zwiastunach była symbolika Zonai, marcowa prezentacja rozgrywki z producentem Eiji Aonuma po raz pierwszy potwierdziła remis. To mała chwila, naprawdę. Link jest na podniebnej wyspie i zmaga się z konstrukcją z wieloma patykami; Po pokonaniu nowego wroga bierze kilka pozostałych elementów, z których jeden nazywa się „Szarża Jonai”.

Dodanie tych dwóch małych słów uwiarygodnia wcześniejsze teorie dotyczące głębszych wskazówek dotyczących wpływu Sony; Oddech dziczy Obejmuje wiele starożytnych architektur przedstawiających różne stworzenia, takie jak węże i smoki, w szczególności rzeźby runiczne. Niektórzy teoretycy myśleli, że rozpoznali rzeźby Łzy Królestwamateriał marketingowy, W tym logo gry.

Przedmiot płatności Sonai tak naprawdę nie odpowiada Każdy Pytania dotyczące Sonai Kim oni są? Gdzie oni poszli? Czy naprawdę wymarły? Czy są spokrewnieni z bogami? Do czego służą opłaty Zonai? Ale to jest zrobi Poleciłbym to Łzy Królestwa Może być kilka odpowiedzi. Osobiście uważam, że ładunek Jonay jest powiązany z tymi małymi zielonymi fiolkami zwisającymi z paska Linka – może nawet zasilają niektóre z jego nowych umiejętności. Konstrukcję pokazano szczególnie na Sky Islands i być może jest tam jakiś związek.

A może to nie wszystkie ważne szczegóły, a Nintendo po prostu rzuciło nam w oczy czerwonego śledzia. Łzy KrólestwaData premiery filmu to 12 maja, więc dzieli nas nieco ponad miesiąc.

Czytaj więcej

READ  Konserwatyści ogłaszają ogromne zwycięstwo – DW – 26.06.2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *