W rejonie Los Angeles obfity śnieg, poniżej powódź

W Północnej Kalifornii, która odczuła ciężar burzy na początku tygodnia, mieszkańcy przygotowują się na kolejną rundę zimnej pogody na początku przyszłego tygodnia. Park Narodowy Yosemite ogłosił, że będzie zamknięty do środy z powodu deszczu, wiatru i śniegu w prognozie.

Oczekuje się, że w południowej Kalifornii przelotne opady deszczu z gradem lub graupelem utrzymają się przez całą noc, a większości burz będą towarzyszyły burze w niedzielę rano. Oczekuje się, że w niedzielę przejaśni się, zanim w poniedziałek pojawi się kolejny system burzowy, zgodnie z serwisem pogodowym.

W górach serwis pogodowy przewiduje, że do niedzielnego popołudnia utrzyma się do trzech cali umiarkowanych opadów śniegu, przez co wiele górskich dróg będzie nieprzejezdnych, a silne wiatry mogą powalić drzewa.

Pomimo wszystkich zakłóceń i dyskomfortu, niektórzy mieszkańcy nie byli speszeni.

„Uwielbiam, kiedy to wszystko się dzieje. Uwielbiam cały deszcz w tym roku” – powiedział John Carter był ze swoją żoną Christiną w Panera Bread w Corona, około 50 mil na południowy wschód od Los Angeles.

Operator dyspozytorski Departamentu Policji 911 w Anaheim Mr. 46-letni Carter powiedział, że podoba mu się ta zmiana i że on i jego żona nie mogą się doczekać wiosennych maków, które już kwitną wzdłuż autostrady na wzgórzach w pobliżu ich domu. Hrabstwo Riverside nieposiadające osobowości prawnej.

47-letni Carter, który pracuje w zarządzie w Southern California Edison, powiedział, że deszcz sprawił, że wszystkie wzgórza wokół nich zazieleniły się, „coś innego niż codzienny zakurzony brąz”.

Edwarda Mediny, Mike’a Ivesa i Mark Abramson wnieśli raporty.

READ  Pogrzeb papieża Benedykta XVI: Papież Franciszek przewodniczy watykańskiej ceremonii byłego papieża

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *