Możliwe miejsca lądowania to lwy, wikingowie i delfiny

Jalen Ramsey jest jednym z elitarnych obrońców NFL, odkąd został wybrany na piątym miejscu w drafcie NFL 2016. Zamknięty zakręt w każdym tego słowa znaczeniu przez pierwsze ponad pięć lat swojej kariery, Ramsey był istotną częścią biegu Los Angeles Rams do Super Bowl.

Teraz może być w ruchu. Z wymianą na potencjalny trzeci cel kariery na horyzoncie, gdzie może wylądować Ramsey?

Możliwe miejsce lądowania to Jalan Ramsey

Wygląda na to, że czas Ramseya w Los Angeles może dobiegać końca. Ponieważ wolna agencja i projekt NFL szybko się zbliżają, „The Rams prowadzili rozmowy handlowe na temat sześciokrotnego Pro Bowl CB Jalena Ramseya, a źródła ligowe uważają teraz, że Ramsey prawdopodobnie zostanie rozpatrzony w nadchodzących tygodniach”. Według Toma Pelissero z NFL Network.

Pojawił się trzykrotny defensywny obrońca All-Pro Odepchnąć się W oświadczeniu Pelicero, który napisał na Twitterze 12 minut później: „Historia jest lepsza niż prawda, czasami przyznaję…”

Również: prognozy bezpłatnych agencji NFL 2023

Biorąc pod uwagę, że Rams zajmują obecnie 10. miejsce w pułapie wynagrodzeń, a kapitał draftu zespołu jest pusty po sezonie po sezonie handlu za drogich graczy, wymiana nie jest wykluczona.

Każdy zespół, który przejmie Ramseya, zawrze trzyletnią umowę o wartości 17 milionów dolarów (2023), 14,5 miliona dolarów (2024) i 15,5 miliona dolarów (2025) wynagrodzenia podstawowego, zakładając, że jego kontrakt nie będzie renegocjowany. Gwarantowane jest tylko 5 milionów dolarów. Jeśli chodzi o kapitał poborowy, nawet jako starzejący się weteran z dużym kontraktem nie będzie tani.

Jeśli Ramsey zostanie zesłany w tym sezonie, załamiemy się, gdzie mógłby wylądować.

Detroit Lions

Rywale Detroit Lions. Dziwnie to pisać, ale to prawda. Główny trener Dan Campbell ma drużynę w Honolulu Blue walczącą zaciekle o wygrywanie meczów w 2022 roku. A pod koniec sezonu Detroit jest jedną z drużyn, z którymi nikt nie chce walczyć w play-offach.

READ  DeSantis i znaki ostrzegawcze złego pokazu autorstwa Pence'a w dokumentach kampanii 2024

Nie twierdzę, że Lions są jednymi z najlepszych pretendentów do Super Bowl w 2023 roku, ale dodając jeszcze kilka elementów, zwłaszcza w obronie, Detroit jest wręcz niebezpieczne. Detroit ma zarówno stolicę draftu (pięć typów w pierwszych trzech rundach), jak i miejsce w czapce (pierwsza 10 w chwili pisania tego tekstu), aby to zrobić.

Lions potrzebują wzmocnień w drugiej rundzie, a sparowanie Ramseya z byłym trzecim wyborem w klasyfikacji generalnej, Jeffem Okudą, byłoby fantastycznym początkiem poza sezonem, w którym mają nadzieję w pełni zaangażować się w rywalizację w fazie playoff. Dwa sezony temu Lions and Rams wymienili zawodnika markizy, Matthew Stafforda. Czas na kolejny?

Wikingowie z Minnesoty

Brzmi jak Wikingowie z Minnesoty Zawsze Potrzebujesz pomocy w kącie. Ale jeśli jesteśmy realistami, jest to większość drużyn w NFL, ponieważ CB jest jedną z najtrudniejszych pozycji do znalezienia spójnej gry na wysokim poziomie z roku na rok. Ramsey dostarczył go Jaguarom i Baranom w pikach i być może nadszedł czas, aby zrobił to w kolorze fioletowym i złotym.

Teraz wyjaśnijmy sobie jedno. Ramsey nie był doskonały w 2022 roku. Wylądował w środku stawki zarówno pod względem dozwolonej liczby przechodniów, jak i dozwolonego wskaźnika ukończenia. Ale cały zespół Rams trochę odpadł w zeszłym roku.

Patrick Peterson przeżył swego rodzaju renesans w Minnesocie w zeszłym sezonie, ale ma zamiar zostać wolnym agentem. Inny startujący i wybrany w trzeciej rundzie 2020, Cameron Dantzler Sr. pozwolił na wykonanie 77,4% swoich podań w zeszłym roku. A zawodnik drugiej rundy 2022, Andrew Booth Jr., rozegrał zaledwie sześć meczów, zaczynając zaledwie w jednym, zanim wylądował w rezerwie kontuzjowanych.

Wikingom przydałaby się pomoc na granicy, a wystarczy powiedzieć, że Ramsey może jej udzielić. Miejsce na czapkę może być problemem, ale Minnesota ma kilka kontraktów z drogimi hodowcami bydła, które można wyciąć, zrestrukturyzować lub przedłużyć. Jest wystarczająco dużo miejsca do pracy.

READ  64 osoby zginęły w najgorszej katastrofie lotniczej w Nepalu od 30 lat

Najeźdźcy z Las Vegas

Główny trener Josh McDaniels, uczciwy czy nie, może trenować swoją pracę poza sezonem, biorąc pod uwagę rozczarowanie 2022 roku. Rozgrywający znajduje się na szczycie listy priorytetów zespołu, ale obrońca nie pozostaje daleko w tyle.

Rock Ya-Sin jest wolnym agentem, a inny starter Nate Hobbs był jednym z najgorszych graczy w lidze w zeszłym sezonie, notując 120,2 podań i 75,3 procent ukończenia. Wybór czwartej rundy 2020 Amic Robertson błysnął tu i tam i może być opcją rozpoczęcia następnego sezonu, ale nie ma wątpliwości, że CB jest wysoko na pozasezonowej liście życzeń zespołu.

Także: miejsca lądowania Mac Jones

Raiders zajmują trzecie miejsce w lidze pod względem wydawania dolarów. Wiele z tego należy odłożyć na bok, ponieważ zespół szuka rozgrywającego, który zastąpi niedawno zwolnionego Dereka Carra.

Raiders są również zajęci wyborami draftu, które mają dziewięć zwycięstw w 2023 roku. Ramsey z pewnością ma sens, jeśli zespół chce szybkiej naprawy w drugorzędnym.

Delfiny z Miami

Miami Dolphins są teraz gotowi do zwycięstwa. Miami ma talent, by powalczyć o Super Bowl dzięki gwiazdorskiej zapleczu w postaci Tyreek Hill, Christiana Wilkinsa, Jaylena Waddle’a i Jevona Hollanda. A ponieważ QB Tua Tagoailoa wciąż ma swój debiutancki kontrakt, zespół jest gotowy do ucieczki.

Czy Miami może dopasować Ramseya do tego schematu? To będzie trudne, ponieważ Dolphins mają najmniejszą liczbę wyborów w drafcie (pięć) i są blisko dna ligi pod względem miejsca na czapkę.

Ale Miami potrzebuje Cornerbacka. Xavion Howard, kontuzjowany przez większą część roku, nie wygląda jak on w 2022 roku. Byron Jones nie grał ani razu, ponieważ zmaga się z kontuzją i będzie gdzie indziej w 2023 roku. Niedraftowany debiutant Kadar Kohou z pewnością będzie dobrze pasował do przyszłości, ale CB jest bez wątpienia jedną z najważniejszych potrzeb Miami.

READ  Oświadczenie w sprawie morderstwa w Idaho ujawnia śledztwo prowadzące do aresztowania Briana Kohbergera

Cena powinna być poprawna w oparciu o rekompensatę handlową. A Miami już go ma tona Nawet jeśli Jones zostanie zwolniony lub wymieniony, miejsce na cap jest dołączone do tej pozycji. Jest to więc prawdopodobnie najdłuższy cel strzału na naszej liście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *