„Wszędzie na raz” prowadzi z 11 nominacjami do Oscara: aktualizacje na żywo

Andrea Riseborough powiedziała o swojej nominacji do Oscara za film „Dla Leslie”: „Duża część mnie nie mogła zaakceptować, że to się stało”.dług…Ruchome obrazki

Zapłakany mąż Andrei Riseborough przekazał tę wiadomość.Do Lesliego.

„To trochę surrealistyczne”, powiedział 41-letni Riseborough. Będzie konkurować ze znanymi nazwiskami, takimi jak Cate Blanchett („Dar”), Michelle Williams („The Fablemans”), Michael Yeo („Everywhere at Once”) i Ana de Armas („Blond”). „Duża część mnie nie może zaakceptować, że to się stało”.

Film według Box Office Mojo Tylko 27 322 $ Po pewnym październikowym wydaniu prawie nikt – z wyjątkiem kilku najsłynniejszych przyjaciół Riseborough – nie oglądał.

Dziesiątki aktorów, w tym Gwyneth Paltrow, Edward Norton i Sarah Paulson, w ostatnich tygodniach w mediach społecznościowych wyraziło swoje entuzjastyczne poparcie dla występu Riseborough – podobnie jak głosowanie na nominacje do Oscara.

„Andrea powinna zdobyć każdą nagrodę i wszystkie nagrody, które jeszcze nie zostały odkryte” – napisała Paltrow. zdjęcie z Instagrama o sobie; Riseborough; reżyser Michael Morris („Zadzwoń do Saula”); i Demi Moore po pokazie 11 stycznia.

Norton („Szklana cebula: tajemniczy nóż”) napisał na Instagramie Portret Riseborougha „przewrócił mnie na bok”.

O występie aktorki jako alkoholiczki, manipulującej matki w zachodnim Teksasie napisał: „Chodzi o najbardziej zaangażowany, emocjonalnie głęboki, fizycznie wstrząsający występ, jaki widziałem od jakiegoś czasu.

Wykorzystał swoje przemówienie akceptacyjne na Critics 'Choice Awards za występ Riseborough. „To arbitralne, biorąc pod uwagę, jak wiele niezwykłych występów zostało dokonanych przez kobiety, nie tylko w tej sali” – powiedziała. „Andrea Riseborough, Tang Wei, Penelope Cruz, lista jest długa”.

Chociaż w większości pomijany podczas ceremonii wręczenia nagród, takich jak Złote Globy i Critics’ Choice Awards, krytycy również pochwalili film, który uzyskał 98 procent świeżej oceny na Rotten Tomatoes. Recenzja filmu dla The New York TimesBeandrea napisała July Riseborough „Daje mistrzowskie wykonanie” w filmie, który nazwał „zwodniczo prostym i rozdzierającym serce studium postaci”. (Będzie to debiut reżyserski Morrisa.)

READ  Cena akcji Meta rośnie po pokonaniu zysków za I kwartał, Zuckerberg Tooting AI

„Najbardziej ekscytującą rzeczą w tym momencie jest to, że więcej osób obejrzy ten film” – powiedział Riseborough, znany z roli kameleona w „Birdmanie” i „MY”.

W rozmowie telefonicznej we wtorek po południu z Londynu, gdzie kręci limitowany serial HBO „The Palace”, satyrę polityczną osadzoną w rocznej dyktaturze, brytyjska aktorka omówiła wsparcie swoich słynnych przyjaciół. Ta rola i występ innego aktora w tym roku wywarły na nim największe wrażenie. Oto kilka fragmentów rozmowy.

Gratulacje! Patrzyłeś na nominacje?

Moja druga połówka, Karim [Saleh], patrzył na nich – starając się nie myśleć o tym za dużo, jeśli wiesz, co mam na myśli. Potem obejrzał to na ekranie i wybuchnął płaczem.

Jak bardzo spodziewałeś się nominacji?

Ani trochę. Niezależnie od tego, czy wspierasz film, czy przedstawienie, trudno nawet zrozumieć, że jesteś włączony do rozmowy, jeśli nie uczestniczysz w innych rozmowach, które wszyscy świętujemy i świętujemy, takich jak nagrody Critics 'Choice Awards i SAG. Spójrz, aby nas prowadzić.

Jak to było widzieć, jak wielu twoich przyjaciół stało za filmem?

To bardzo ekscytujące, że twoja społeczność zgadza się. Jest wyznacznikiem, którym mierzymy się na wiele sposobów – przez tych, których lubimy lub podziwiamy. Więc jest ogromny. Cudowne, ciepłe uczucie bycia wspieranym i rozpoznawanym.

Jak zaangażowałeś się w film?

Reżyser Michael Morris i ja pracowaliśmy razem „Linia krwi” Kilka lat później przyniósł mi scenariusz Ryana Pinaco, wspaniałego młodego scenarzysty, który napisał Love Song to His Mother. Od razu wiedziałem, że chcę zrobić ten film, i dwa lata później zrobiliśmy to — po dobrym, długim okresie duszenia się i braku funduszy. Nakręciliśmy go w 19 dni, głównie jedno lub dwa ujęcia, ponieważ nie mieliśmy dużo czasu. Zanim faktycznie to zrobiliśmy, wydawało się, że to świetna zabawa, ponieważ było to w naszych kościach od tak dawna.

READ  Fala upałów podniesie temperaturę do 130 stopni w ten weekend

Co przyciągnęło cię do tej roli?

Postać taka jak Leslie, kiedy już się w tobie zakocha, nie możesz się nią potrząsnąć. Wszyscy byliśmy na orbicie Leslie lub czuliśmy, że identyfikujemy się z nią i sposobem, w jaki w kółko zawodzi tych, których kocha. Jest więc wielką postacią, która pozwala nam wszystkim poczuć — nie wydaje mi się, żebym ją grał, ale wszyscy w filmie, obsada i ekipa.

Mimo że robi okropne rzeczy, można się z nią utożsamiać.

Kiedy czytałem scenariusz, nie czułem, że mówi mi, co powinienem myśleć o tej postaci ani czy powinienem ją oceniać. Kiedy rozmawiam z ludźmi, którzy nie widzieli filmu, mogą się z nią identyfikować, mimo że zawodzi siebie i ludzi, których kocha na tak wiele sposobów.

Ostatnio wiele osób krzyczy po obejrzeniu tego filmu. Czy są jakieś inne filmy lub programy z ostatniego roku, które zrobiły na tobie wrażenie?

naprawdę mi się podobało Johna Douglasa Thompsona w filmie „Till”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *