Aktor Sanz Pertomo, gwiazda „Chilling Adventures of Sabrina”, zmarł w wieku 27 lat w wypadku motocyklowym

Scotta Garfitta/BAFTA/Getty Images

Sans Perdomo na gali EE BAFTA Film Awards 2023 w Royal Festival Hall, 19 lutego 2023 r. w Londynie, Anglia.CNN

Według swojego przedstawiciela aktor Sanz Pertomo, gwiazda „Chilling Adventures of Sabrina” i „Gen V”, zginął w wypadku motocyklowym. Ma 27 lat.

„W imieniu rodziny i jego przedstawicieli z ciężkim sercem dzielimy się wiadomością o przedwczesnej śmierci Sansa Pertomo w wyniku wypadku motocyklowego” – oznajmiła jego przedstawicielka Rachel Hunt w oświadczeniu udostępnionym CNN.

Władze lokalne stwierdziły, że w katastrofie nie brały udziału żadne inne osoby – powiedział Hunt. CNN poprosiło o więcej informacji na temat wypadku motocyklowego.

Bertomo wystąpił w roli Ambrose’a Spellmana we wszystkich czterech sezonach serialu Netflix „Chilling Adventures of Sabrina” z Kiernanem Shipką w roli głównej. Znany jest także z roli Andre Andersona w spinoffie serialu Prime Video pt. „The Boys” „Gen V”, którego pierwszy sezon miał premierę w zeszłym roku.

W 2019 roku Perdomo otrzymał nominację do nagrody telewizyjnej BAFTA dla najlepszego aktora pierwszoplanowego za film telewizyjny Wina mojego długu.

„Jego zamiłowanie do sztuki i nienasycony apetyt na życie odczuwali wszyscy, którzy go znali, a jego ciepło nadal będzie otaczać tych, których kochał” – przekazał jego przedstawiciel.

Wyprodukowany przez Amazon MGM Studios i Sony Pictures Television Raport o X Kondolencje dla aktora.

„Cała rodzina pokolenia V jest zdruzgotana nagłą śmiercią Sanza Pertomo. Amazon MGM Studios i Sony Pictures Television przekazują nasze szczere myśli i wsparcie rodzinie Sanza oraz wszystkim, którzy go kochali w tym trudnym czasie.

Producenci „Gen V” zapamiętali aktora jako przystojnego, utalentowanego aktora.

„Nie możemy się nad tym pogodzić. Dla tych z nas, którzy go znali i pracowali z nim, Chance był zawsze czarujący i uśmiechnięty, porywająca siła natury, niezwykle utalentowany aktor, a przede wszystkim bardzo ciepły, piękny osobę” – stwierdzili producenci. Raport o X. „Nawet pisanie o nim w przeszłości nie ma sensu. Bardzo nam przykro z powodu rodziny Chance'a i jesteśmy zasmuceni stratą naszego przyjaciela i kolegi. Uściskaj dziś wieczorem swoich bliskich.

READ  AKTUALIZACJA NA ŻYWO: Biden wycofuje się z wyścigu o urząd prezydenta w 2024 r., popiera Kamalę Harris

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *