Aktualizacje na żywo turnieju kobiet NCAA, wyniki, skróty: Karolina Południowa vs. Wskazówki stanu Oregon dotyczące elitarnej pomocy

Tylko osiem drużyn będzie rywalizować o przecięcie siatek w przyszłym tygodniu w Cleveland, gdy Turniej Kobiet NCAA dobiega końca. Po niedzielnych akcjach poznamy połowę składu Final Four, w tym nr 1. 1 rozstawił odpowiednio Karolinę Południową i Teksas na 1. 3 nasiona Stan Oregon i stan NC.

Gamecocks prowadzili Indianę 22 w Sweet 16, ale prawie stracili prowadzenie, ledwo przeżyli i poprawili swój doskonały rekord do 35-0. Tak więc, choć zespół Dana Staleya często wydawał się nie do zatrzymania – zobacz, jak Gamecocks rozwalili Karolinę Północną 88:41 w 1/8 finału – nie jest nie do pokonania. To część tego, dlaczego Staley czuje się „komfortowo” w swoim zespole.

Stan Oregon pokonał w tym pojedynku wschodni Waszyngton, Nebraskę i Notre Dame, korzystając z siły swojego pola ataku. Niedźwiedzie Regan były szczególnie dobre Pomogła zamknąć Hannah Hidalgo Zanotował 18 punktów i 13 zbiórek przeciwko Fighting Irish.

Teksas zwraca gwiazdę pierwszego roku Madison Booker w pojedynku Elite Eight. Booker miał jednocyfrową liczbę punktów w dwóch z pierwszych trzech meczów turnieju NCAA. Aaliyah Moore objęła prowadzenie z 16 punktami, 10 zbiórkami i sześcioma asystami, podczas gdy Booker zdobył zaledwie sześć punktów w zwycięstwie Longhorns Sweet 16 nad Gonzagą.

Podczas gdy Booker zachowywał się stosunkowo spokojnie, Asiaha James z NC State cieszyła się z występu gwiazd w turnieju. James, który notuje średnio 16,4 punktu na mecz, w dwóch ostatnich meczach zdobył 22 i 29 punktów, co doprowadziło Wolfpack do zwycięstwa nad Stanford w Sweet 16.

Obserwuj wraz z CBS Sports rozwój wydarzeń dnia.

Program telewizyjny turnieju kobiet NCAA Elite Eight, wyniki

Wschód przez cały czas | Harmonogram turniejów NCAA | Bezpośredni nawias

Sobota, 31 marca

  • (1) Karolina Południowa kontra (3) stan Oregon, 13:00 | ABC
  • (1) Teksas kontra (3) stan NC, 15:30 | ABC
READ  Beyond Bed Bath & Files Walka o ochronę przed bankructwem; Oczekuje zamknięcia wszystkich sklepów do czerwca – Chicago Tribune

Przez następne dwa dni CBS Sports będzie z wami przez cały czas, aby zaktualizować tę historię o najnowsze wiadomości z każdej z gier Elite Eight. Trzymaj go tutaj zamkniętym, aby uzyskać wyniki, analizy i najważniejsze momenty przez cały wieczór.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *