Kevin Hart otrzymuje nagrodę Marka Twaina w dziedzinie amerykańskiego humoru

Kevin Hart, jak zwykle, zwrócił na siebie uwagę swoją typową dla siebie dumą, odbierając w niedzielny wieczór nagrodę im. Marka Twaina w kategorii komedia amerykańska, przejmując scenę rozświetloną jego charakterystycznymi materiałami pirotechnicznymi.

– Czy mogę siku? Pan. Hart, John F. z Waszyngtonu. po czym zszedł ze sceny w Kennedy Center for the Performing Arts po serdecznym hołdzie złożonym przez jego przyjaciela, komika Dave'a Chappelle'a. Emerytowany prezes Kennedy Center David M. Pojawił się ponownie, aby przyjąć popiersie Marka Twaina od Rubensteina.

44-letni pan. Hart to 25. komiks, który otrzymał nagrodę od Kennedy Center, coroczne wyróżnienie przyznawane najlepszym komikom amerykańskiej komedii. Pan. Do Harta dołączyła jego żona i czwórka dzieci. Uśmiechał się szeroko nawet wtedy, gdy ronił łzy podczas gorzko zabawnych pieczeń i emocjonalnych wyrazów uznania od przyjaciół i kolegów z branży.

„Grałem na arenie z Chrisem Rockiem i nigdy wcześniej nie grałem na żadnej arenie, zanim nie zobaczyłem, jak to robisz” – powiedział Mr. Chappelle powiedział, że nawet po wyprzedaniu biletów na wycieczki po arenie Mr. Zaadaptowane przez Harta. Stadion piłkarski w jego rodzinnym mieście Filadelfia. „Sprawiasz, że mam wielkie marzenia, jesteś ode mnie młodszy – szkoda”.

W ciągu prawie 25-letniej kariery – od momentu przyznania Nagrody im. Marka Twaina pod koniec lat 90. XX wieku, zajmował się komedią – Mr. Hart sprzedał miliony biletów. Zbudował rzeszę wiernych fanów dzięki filmom, serialom telewizyjnym i licznym wydarzeniom na żywo – uświetnionym fajerwerkami – w tym ośmiu specjalnym komediom zawierającym wciągającą narrację, komediom fizycznym i głupim inscenizacji. Ale nawet jeśli wciska i wypuszcza ze swojego życia całą masę postaci, zwykle jest puentą swoich własnych dowcipów.

W niedzielę koledzy pochwalili go za etykę pracy, która obejmuje obsadzanie i występowanie z przyjaciółmi w szeregu hollywoodzkich filmów, takich jak sequele „Jumanji”, „Ojcostwo” i „Nocna szkoła”, a także w kilku przedsięwzięciach komediowych. kino.

READ  Rachunki wymieniają Stefona Diggsa na Teksańczyków: przebojowa transakcja dla niezadowolonego zawodnika Pro Bowl

„Nie zacząłem robić tego, co zacząłem, żeby zdobywać nagrody” – powiedział Mr. powiedział Hart. „Zakochałem się w idei komedii. To sprawiło, że powiedziałam: „O mój Boże, zakochałam się w czymś, co mogę robić przez resztę życia”.

Jego koledzy z komiksów, Mr. Wyróżniony Chappell; Chris Rock, który był headlinerem trasy koncertowej i został Mr. Dokument „Tylko dla headlinerów” z Hartem; JP Smoove, panie. poznał Harta w Laugh House w Filadelfii, gdzie zaczynał; Jimmy Fallon wykonał hołd w formie oryginalnej piosenki country, uzupełnionej ciężkim dźwiękiem i kowbojskim kapeluszem; a także Jerry Seinfeld, Tiffany Haddish, Regina Hall, Chelsea Handler, Nick Cannon i Keith Robinson. Wystąpił piosenkarz Robin Thicke oraz raperzy Nelly i Dave Burt.

The Plastic Cup Boys, grupa stand-upowa i skeczowa, która działała dla Harta przez 17 lat, również złożyła hołd.

Otrzymanie nagrody Marka Twaina, przez wielu uważanej za nagrodę za całokształt twórczości w dziedzinie komedii, było czymś więcej niż tylko uhonorowaniem go przez kolegów, Mr. powiedział Hart. Po tym, jak ostro skrytykował jego komediowy styl, żartował i zaczepiał kilku mówców, którzy przypominali publiczności jego drobną sylwetkę (pani Haddish porównała komika do mierzącego 170 cm trędowatego i kilku cali wzrostu), Mr. Hart ze łzami w oczach przyjął nagrodę.

„Pomijając żarty, nie ma narkotyku bez prawdziwych relacji i prawdziwej energii, dziękuję za pojawienie się podczas tego bardzo inspirującego wieczoru” – powiedział Mr. powiedział Hart.

Festiwal będzie można oglądać w serwisie Netflix od 11 maja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *