Następca kończy się 4. sezonem w HBO – The Hollywood Reporter

kolejno, Nagrodzony Emmy dramat HBO pomógł na nowo zdefiniować sieć kablową premium po jego zakończeniu gra o tronkończący się

Według twórcy i showrunnera Jesse Armstronga nadchodzący czwarty sezon będzie jego ostatnim występem w sieci kablowej premium wspieranej przez Warner Bros. Discovery. Nowojorczyk „W tytule jest obietnica kolejno. Nigdy nie myślałem, że to będzie trwało wiecznie. Koniec jest zawsze w mojej głowie. Od drugiego sezonu próbuję pomyśleć: czy to następny, czy następny, czy następny?”

„Zanim zaczęliśmy pisać czwarty sezon, w listopadzie, grudniu 2021 roku, spotkałem się z kilkoma innymi scenarzystami i powiedziałem:„ Słuchaj, myślę, że to może być to. Ale co o tym myślisz? Bawiliśmy się różnymi scenariuszami: moglibyśmy zrobić dwa krótkie sezony lub dwa sezony. Albo moglibyśmy ciągnąć to latami i sprawić, by serial był inny i był naprawdę kozackim, swobodnym rodzajem zabawnego serialu, w którym są lepsze i gorsze tygodnie. Albo my Mógłbym zrobić coś bardziej muskularnego i kompletnego. Mogę i w pewnym sensie wyjść. To zawsze było moim życzeniem.

Przedstawiciele HBO odmówili komentarza bez potwierdzenia Nowojorczyk Historia jest dokładna. Czwarty sezon kolejno Powraca 26 marca na HBO.

Wiadomość kładzie kres spekulacjom kolejno Podpisując się z czwartym lub piątym sezonem, Armstrong drażnił się, że satyryczny dramat eksplodował miłością do sezonu nagród.

„Czuję się głęboko skonfliktowany. Naprawdę cieszę się z tego okresu, w którym montujemy – jest cały sezon – ale jeszcze go nie wydaliśmy. Uwielbiam bezkrólewia” – powiedział Armstrong. „Kochałem też ten okres, kiedy moi najbliżsi współpracownicy i ja wiedziałem, że to chyba jest to, albo to jest to, ale świat nie musiał się z tym mierzyć. To była trudna decyzja, bo współpraca, którą wykonali z aktorami, z moi współautorzy, z Nickiem Bridellem, Markiem Milotem i innymi reżyserami, byli tacy dobrzy. I czuję, że wykonałem z nimi najlepszą robotę, jaką mogłem wykonać. A HBO było hojne i mogło nakręcić więcej sezonów, a oni byli dobrzy o mówieniu: „To twoja decyzja”.

READ  Tamar Hamlin z Philsa doznała zawału serca na boisku. Bengalczycy: Obrona „walczy”, mówi rzecznik rodziny

kolejno zadebiutował w swoim pierwszym sezonie i zdobył nagrodę Emmy za najlepszy serial dramatyczny za swój drugi bieg i kolejne zwycięstwo w trzecim sezonie. Ogromna obsada serialu, w tym Brian Cox, Jeremy Strong, Nicholas Braun, Kieran Culkin, Matthew Macfadyen i Sarah Snook, stali się stałymi nazwiskami w każdym sezonie nagród, z wieloma zwycięstwami między nimi. Armstrong zabrał do domu nagrodę Emmy za scenariusz do serialu dramatycznego, podczas gdy inni gościnnie występujący i reżyserzy również otrzymali statuetki za swoją pracę. kolejno.

Stworzony przez Armstronga, który otrzymał ogólną umowę z HBO za pracę nad serialem, kolejno Wyprodukowane przez Adama McKaya, Franka Richa, Kevina Messicka, Jane Tranter, Milota, Tony’ego Roacha, Scotta Fergusona, Johna Browna, Lucy Prebble, Willa Tracy i Willa Ferrella.

kolejno Stał się sztandarowym programem HBO po serii wielokrotnie nagradzanych hitów, w tym m.in gra o tron I Veep. To część katalogu oryginałów w Kepler, prowadzonego przez Caseya Bloysa Biały lotos, Barry, Euphoria, Pohamuj entuzjazm, Przemysł, Dragon House, The Last of Us I gra o tron Oddział Smoczy Dom.

Blois przez jakiś czas trzymał się swojej decyzji kolejno Byłoby to całkowicie zależne od Armstronga, ponieważ dyrektor wykonawczy w przeszłości pozwalał twórcom decydować, co jest najlepsze dla tej historii. Blois też to przyjął kolejno Uzyskanie spin-offu jest mało prawdopodobne, co jest sprzeczne ze strategią franczyzy, którą większość konglomeratów przyjęła w szczytowym okresie ery telewizji. Mimo to, powiedział Armstrong Nowojorczyk Drzwi pozostają otwarte, aby ponownie odwiedzić żądny władzy świat Royów: „Myślę, że ta historia sukcesji, którą opowiadaliśmy, jest kompletna” – powiedział. „To okres mięśni, który wyczerpuje wszystkie nasze rezerwy zainteresowania i myślę, że we wszystkich tych postaciach jest bardzo silny ból. Ale może jest coś innego w przyjaznym świecie, przyjazne postacie lub niektóre z tych samych postaci – to jest silne w ja też.Ostrzegłem koniec audycji, kiedy rozmawiałem z kilkoma moimi współpracownikami. :Jeśli jest apetyt, możemy wrócić do innej części tego świata?Może zrobimy coś innego, co dobrze wykorzysta sposób, w jaki pracowaliśmy. To kolejne prawdziwe uczucie.

READ  Po „Zero Covid” chińska gospodarka zaczyna się ożywiać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *