O.S.T.R. zapowiada nowy album i wrzuca pierwszy klip

0
O.S.T.R. - W drodze po szczęście - Słuch

O.S.T.R. na swoim fanpage ogłosił utworzenie strony zapowiadającej jego nowy album – „W drodze po szczęście„. Po paru dniach na kanale Asfaltu pojawił się klip.

 

Po ogromnym sukcesie ostatniego studyjnego albumu Ostrego, w końcu przyszedł czas na nowe wydawnictwo. Prace nad pierwszym od czasów “Życia po śmierci” premierowym materiałem trwają od wiosny tego roku. I edycja „W drodze po szczęście” jest limitowana. Zawierać będzie drugi krążek, o którego zawartości nie wspomniano jeszcze ani słowem… Na stronie stworzonej specjalnie z okazji premiery płyty można zakupić także związane tematycznie akcesoria. Premiera samego krążka zapowiadana jest na 23 lutego 2018.

 

 

W sieci pojawił się klip do numeru „Słuch„. Autorem klipu jest reżyser Krzysztof Grajper (odpowiedzialny między innymi za teledysk Otsochodzi feat. Taco Hemingway „Nowy kolor”), a za produkcję numeru odpowiada kolektyw Killing Skills.

 

O.S.T.R. - W drodze po szczęście

 

Autorem okładki, oprawy graficznej oraz formy wydania produktu jest oczywiście Grzegorz FORIN Piwnicki, który starał się nawiązać jednocześnie do płyt “Podróż zwana życiem” jak i “Życie po śmierci”, czyli do płyt, z którymi nowa pozycja stanowić będzie nieformalną trylogię.

 

Bad Mojo Tattoo Rapgra