Paxton Aaronson był jasnym punktem w losowaniu USMNT-Kolumbia

CARSON, Kalifornia — reprezentacja USA mężczyzn zremisowała 0:0 z Kolumbią w drugim z dwóch styczniowych meczów towarzyskich gospodarzy, ponieważ obie drużyny wystawiły stosunkowo niedoświadczone składy.

Kolumbia miała przewagę 12-5 w strzałach, ale strzały na bramkę faworyzowały gospodarzy 2-1. A Ameryka miała najwięcej możliwości Paxtona AaronsonaZbliża się w pierwszej połowie, w swoim debiucie w USMNT. Seana Johnsona Trochę zajęty dwoma opiekunami, ale ogólnie nie ma nic do roboty w nocy.

Skok: Kto stanął i walczył? | Najciekawsze i godne uwagi momenty | Cytaty po meczu | Nadchodzące urządzenia

Szybka reakcja

1. Stany Zjednoczone remisują w meczu towarzyskim poza styczniowym meczem

Przyjaźnie, które kończą się na styczniowym obozie, to często gorące romanse. NAS. Zawodnicy są w trybie offseason i brak ostrości przeważa nad większością pozytywów. Istnieje również względny brak doświadczenia w serialu. USA miały uczestników Pucharu Świata Walkera Zimmermana, Acosta Kelly’egoJezusa Ferreiry i Aarona LongaOraz seniora Paweł AreolaKilku innych graczy zrobiło swoje pierwsze wypady na poziomie międzynarodowym.

Trafił też do Kolumbii. Oprócz lewego tyłu Franek Fabra, żaden kolumbijski starter nie ma więcej niż trzech czapek. Ale spotkanie miało trochę pikanterii, w niemałej mierze pomogło kibicom pro-kolumbijskim. Gra od końca do końca była obfita, aw pierwszej połowie było kilka wyraźnych spojrzeń na bramkę, w tym odbity strzał Paxtona Aaronsona, który otarł się o słupek w 14. minucie.

firmy LAFC Christiana Arango Miał też kilka klarownych sytuacji, ale nie potrafił znaleźć bramki. Zagmatwany charakter gry polegał na tym, że uczestnicy pokazu wydawali się przeplatać dobre zagrania ze słabymi, często w tej samej kolejności. Mateusz Hap Był przypadek. Skrzydłowy z Middlesbrough był nieugięty, jeśli chodzi o presję w obronie i był konsekwentnie w dobrej formie, gdy biegał z piłką. Ale jego podejmowanie decyzji przy piłce wyglądało na zardzewiałe, co wynikało z braku czasu gry w klubie.

READ  Ściana Św. Liczy na sztuczkę z limitem kredytowym, która może sprawić kłopoty

Było też trochę gry fizycznej, z trzema żółtymi kartkami wydanymi w pierwszej połowie przez sędziego Saita Martineza, wszystko dla Kolumbii. Dwie były wynikiem ofensywnych biegów Arrioli Farmerzy kawy Błędy w pobliżu pudełka. Szalone tempo nieco osłabło w drugiej połowie, a tymczasowy menedżer Anthony Hudson był na tyle pewny siebie, że zakończył mecz z dwoma młodymi środkowymi obrońcami. Jalen Neal i Sama Rogersa. Rezerwowy Brandon Vazquez dostał rzut wolny Kelina Acosta w końcówce, ale nie mógł trafić, pozostawiając obie drużyny na równym poziomie.

– Transmisja na ESPN+: LaLiga, Bundesliga i więcej (USA)

2. Kolejny Aaronson robi pozytywne wrażenie

Tymczasowy menedżer Anthony Hudson powiedział, że mocno zmieni swój skład ze strony, która przegrała 2: 1 z Serbią, i dotrzymał słowa, wprowadzając 10 zmian w wyjściowym składzie przeciwko Serbii, z Zimmermanem jako jedyną pozostałością. Oznacza to kolejną parę międzynarodowych debiutów, tym razem dla brata Leeds United i pomocnika reprezentacji USA, Paxtona Aaronsona. Brendana Aaronsona — i obrońca New York Red Bulls Johna Tolkiena.

Aronson – pozyskany w listopadzie przez Eintracht Frankfurt z Philadelphia Union – był gotowy na wyzwanie i pokazał wiele cech swojego starszego brata. Był absolutnym szkodnikiem w obronie, aktywnie znajdował piłkę i pokazywał błyskawiczne stopy. Prawie wpisał się na listę strzelców w 14. minucie, kiedy jego odbity strzał otarł się o słupek.

Jego aktorstwo nie jest całkowicie wolne od walki. Jednym z obszarów, które Aaronson musi poprawić, jest wyczuwanie niebezpieczeństwa od tyłu do przeciwnika. Został zwolniony cztery razy w pierwszej połowie, problem, który można rozwiązać, grając szybciej.

Inny debiutant Tolkien również walczył w niektórych fizycznych bitwach, ale dostosowywał się w trakcie gry. Jakość jego lewej stopy nie podlega dyskusji. Ale takie gry dotyczą przyszłości. Jeśli ci zawodnicy rozpoczną swoje międzynarodowe kariery, pierwszorzędni piłkarze, którzy zbiorą się po raz pierwszy od mundialu, nie będą musieli przygotowywać się do występu w USA w przyszłym tygodniu, a nawet w marcu. Mimo to gracze musieli od czegoś zacząć, a to był niezbędny pierwszy krok.

READ  Lamar High School z powodu strzelaniny na terenie kampusu – NBC 5 Dallas-Fort Worth

3. Czy ktoś ma miejsce w okienku marcowym?

W obu meczach zadebiutowało 12 zawodników (najwięcej w tym styczniowym obozie), a Vazquez miał więcej własnych asyst. Amerykański strzelec bramki przeciwko Serbii wszedł w tym meczu jako rezerwowy i chociaż nie strzelił gola, zawodnik FC Cincinnati zapewnia fizyczną prezencję, której niewielu z całej puli może się równać. Połącz to z jego wykończeniem, a stanie się graczem, który potrafi przebić się przez bramkę.

Aleksandra Zendejasa, który wrócił do Club America po turnieju w Serbii, powinien również uzyskać dłuższy wygląd, biorąc pod uwagę jego zwinność na skrzydle i dokładność w zakresie produkcji końcowej. Oczywiście pytanie do Zendejasa brzmi: jeśli zostanie zaproszony na oficjalny turniej, czy zgodzi się, czy też wystąpi o jednorazową przeprowadzkę do Meksyku? To powinno być widoczne.

Z powodu zadłużenia Kate Cowell jak również Tego wieczoru był niedostatecznie wykorzystanym rezerwowym, ale pokazał duży potencjał przeciwko Serbii. Kluczem jest teraz to, czy może powtórzyć ten występ na poziomie klubowym z San Jose Earthquakes?

W przeciwnym razie czuję, że inni młodzi artyści w tym obozie są nadal zagrożeni. Powiedział, że dla wielu z nich czas działa na ich korzyść.

Najlepsi, najgorsi (i mieszani) wykonawcy

Najlepszy: Paul Arreola, USA

Nie było niespodzianką, że jeden z bardziej doświadczonych graczy na boisku grał dobrze (zdobył swój 50. występ), ale zawodnik FC Dallas był zagrożeniem na flankach i zmusił dwóch kolumbijskich graczy do fauli z żółtą kartką.

Najlepszy: Diego Valois, Kolumbia

Napastnik z Kolumbii dał Tolkienowi wszystko, z czym mógł sobie poradzić, zwłaszcza w pierwszej połowie. Stworzył również trzy szanse dla drużyny.

READ  Japonia oskarżyła mężczyznę podejrzanego o zamordowanie byłego premiera Japonii Shinzo Abe

Najlepszy: Paxton Aaronson, USA

Aaronson miał więcej pozytywów niż negatywów w swoim międzynarodowym debiucie i dostosował swoją grę w drugiej połowie.

Najgorszy: Frank Fabra, Kolumbia

Gdy Areola wymusił faul z żółtą kartką, Stany Zjednoczone odniosły wiele sukcesów. Fabra również miał problemy z piłką, wykonując zaledwie 67,5% swoich podań.

Mieszana torba: Matthew Hopp, USA

„Zła” etykieta byłaby zbyt surowa, biorąc pod uwagę sposób, w jaki się pozycjonował, ale jego podejmowanie decyzji i dotyk czasami go zawodziły. Desperacko potrzebuje meczów na poziomie klubowym.

Najciekawsze i godne uwagi momenty

Paxton Aaronson był jednym z wyróżniających się graczy USMNT, o czym świadczy ta wczesna okazja do zdobycia gola przeciwko Kolumbii.

Mając więcej czasu i doświadczenia, oczekuj, że umieści je w sieci.

Po meczu: co mieli do powiedzenia menedżerowie i zawodnicy

Amerykański trener wagi średniej Anthony Hudson we wstępie do Paxtona Aaronsona: „Paxten to bardzo ekscytujący zawodnik, bardzo pewny siebie. Spóźnił się kilka dni, ale widać jego jakość. Nie wiemy, jaki będzie jego poziom, ale wierzymy w jego umiejętności i zobaczymy, co potrafi Do. .”

Opiekun USMNT, Sean Johnson, w obozie: „To świetna grupa graczy, a to świadczy o głębi naszej grupy graczy. … Mieliśmy dobre czasy. Chcieliśmy wygrać, mieliśmy szanse, ale wszędzie było ciasno. Jako zespół czuję się tak obóz zrobił krok do przodu.

O tym, czy Hudson będzie nadal trenerem tymczasowym: „Dopóki nie powiedzą mi inaczej, zrobię co w mojej mocy dla drużyny i zawodników”.

następny

Dla nas: Bez meczów do marca w ramach obrony tytułu Ligi Narodów przeciwko Grenadzie i Salwadorowi, spodziewaj się, że cała akcja będzie poza boiskiem, ponieważ spekulacje narastają podczas treningu i poszukiwania dyrektora generalnego.

Kolumbia: W kalendarzu nie ma jeszcze zaplanowanych gier.