Pikers – Daj spokój (prod.1998) – WIDEO

0
HNN WYPRZEDZA GRĘ.

Pikers od początku swojej działalności charakteryzuje się swobodnym podejściem do (t)rapowego rzemiosła. Przytłaczająca ilość tracków, które pochodzą z jego kanału YouTube (oraz SoundClouda) okazuje się być luźnymi utworami wrzuconymi bez łączącego wydawnictwa.

Ujęcia: RoksNature / Montaż: Pikers

11 stycznia tego roku ukazał się utwór „Daj spokój” który zdaje się być wykorzystany jako promocja trasy koncertowej HNN (Pikers, MFC, Rok$ Nature) / Deys, o której pełną informację znajdziecie <tutaj>.  Pozycja ukazała się na Youtube’owej karcie „Na czasie” co może być istotnym zjawiskiem dla tego artysty, ponieważ jego dzieła od zawsze wisiały pod płaszczem podziemia. Wcześniej okrył go blask popularności w niektórych „zewnętrznych” kręgach, lecz jak się okazało – Pikers jest na tyle trudnym zawodnikiem, że poza wyjątkami nie dotrze do masowego grona odbiorców.

Daj spokój” to klasyczny pokaz różnorodności tego twórcy, po raz kolejny podkreślił swoje podejście do muzyki. Na jego przykładzie widać jasno, że zmiana flow i stylistyki między trackami jest świadectwem świadomości twórczej i tego, że zamykanie się w sztywnych ramach nie prowadzi do pozytywnych skutków.

Ciężko jest określić Pikersa mianem kogoś, kto spodoba się wszystkim. Jego tracki są tak różne, że nawet najszczerszy entuzjasta jego muzyki znajdzie w Youtube’owych zasobach jego kanału kilka utworów, które nie przypadną mu do gustu.

Z każdym następnym projektem rozważamy progres i regres jego umiejętności, ale każdą niepewność burzą kolejne zwrotki potęgujące w nas przeświadczenie o tym, że ten poziom nie uległ zmianie od dawna. Osiągnięty pułap jest wysoki i stabilny. Po prostu zmienia się styl.

Media Pikersa:
FBhttps://www.facebook.com/Pikerssss/
YThttps://www.youtube.com/channel/UC8-aFd8uydADPWN6rmVH1Dw
SC: https://soundcloud.com/pikers
Zostań Patronem HNN! https://patronite.pl/healthnature