Proces Gwyneth Paltrow na żywo: Terri Sanderson chwaliła się, że jest „sławna” po starciu na nartach, sąd słyszy

Prawnik Gwyneth Paltrow złożył skargę po tym, jak aktorka została sfotografowana w sądzie

Proces kolizji Gwyneth Paltrow na nartach zakończył się w czwartek trzeci dzień.

Gwiazda Hollywood i dyrektor generalny Coop został oskarżony o uderzenie 76-letniego Terry’ego Sandersona na stoku narciarskim w Deer Valley Resort w Park City w lutym 2016 roku.

Sanderson powiedział, że Paltrow doznał „ataku całego ciała”, w wyniku którego doznał „trwałego urazu mózgu, czterech złamanych żeber, bólu, cierpienia, utraty radości życia, udręki psychicznej i oszpecenia”. Tymczasem Paltrow mówi, że to pani Sanderson wpadła na nią – i wiedziała wystarczająco dużo po wypadku, aby wysłać córce e-mail z informacją, że jest „sławna”.

Trzeciego dnia procesu w Park City w stanie Utah psychoneurolog dr Alina Fong zaatakowała twierdzenia obrony, że pan Sanderson wyolbrzymiał objawy pani Paltrow, aby wykorzystać jej status celebrytki i bogactwo.

Fong, który wraz z Tomem Bradym otworzył klinikę w Bostonie, zdiagnozował u Sandersona PCS (uporczywe objawy po wstrząśnieniu mózgu), które, jak powiedział, rozwinęły się po wypadku.

Eksperci zatrudnieni przez panią Paltrow jeszcze nie złożyli zeznań, ale dr Fang powiedział, że kiedy zapytano ich o ich podejrzenia co do diagnozy PCS pana Sandersona, był jedynym ekspertem, który mógł wykonać tę rozmowę. Wcześniej prawnicy pani Paltrow powiedzieli podczas rozprawy wstępnej, że twierdzenia pana Sandersona były „absolutną bzdurą”.

„Istnieje duża różnica między pójściem do czyjejś karty w innym stanie lub na całym świecie, a tym, jak pacjent płacze przede mną” – powiedział dr Fang w zeznaniu pokazanym ławie przysięgłych. „Myślę, że bardzo łatwo jest krytykować kogoś na odległość, zupełnie inaczej jest, gdy jesteś w okopach z tym pacjentem, próbując uzyskać od niego pomoc”.

Dodał: „Mają wiele opinii, nie są ekspertami od wstrząsu mózgu, zwłaszcza od traumatycznych uszkodzeń mózgu, i jeśli mam być całkowicie szczery, wiele ich opinii można łatwo obalić, przeglądając je online. W zaleceniach CDC dla lekarzy dotyczących leczenia wstrząsu mózgu”.

Pan Sanderson domaga się od Paltrowa 300 000 dolarów, podczas gdy żąda 1 dolara odszkodowania i opłat prawnych.

READ  Gubernatorzy sześciu południowych stanów ostrzegają pracowników przed przyłączaniem się do związku UAW

1679644800

Po teście zderzeniowym na nartach neuropsycholog pana Sandersona zachęcił do międzynarodowych wskazówek

Podczas przesłuchania przez prawników pana Sandersona, dr Fong powiedział, że poinstruował go, aby udał się w podróż.

„Zachęciłem go, aby ponownie spróbował robić rzeczy, które kochał” – powiedział dr Fang. „Ostrzegłem go, że nie powinien podróżować sam ze względu na problemy z pamięcią i inne problemy z rozwiązywaniem problemów”.

Dodał: „Ale zdecydowanie zalecam, aby spróbował ponownie robić rzeczy, które kochał”.

Podczas otwierających argumentów na początku tego tygodnia prawnicy pani Paltrow próbowali wytknąć dziury w twierdzeniach pani Sanderson, argumentując, że gdyby podróżowała do „kilkunastu krajów” po wypadku narciarskim w 2016 r., jej obrażenia nie mogły być tak poważne, jak twierdzi . .

Andrei Blanco24 marca 2023 08:00

1679641200

Zderzenie z nartami spowodowało gwałtowny upadek Terry’ego Sandersona, mówi biegły sądowi

Neuropsycholog dr Sam Goldstein zeznawał przed ławą przysięgłych w środę.

Dr Goldstein powiedział, że incydent spowodował „poważnie szybki spadek” zachowania i funkcjonowania pana Sandersona, co nie wynikało z wcześniej istniejących problemów medycznych.

„Gdyby nie ten konkretny wypadek, życie, które prowadził (wcześniej)… byłoby życiem, którym nadal żyje” – powiedział dr Goldstein.

Zarówno pan Sanderson, jak i pani Paltrow mają zająć stanowisko w najbliższych dniach, podobnie jak członkowie rodziny aktorki.

Andrei Blanco24 marca 2023 07:00

1679637600

ICYMI: Terry Sanderson mówi, że nie czuje już smaku wina

Emerytowany optometrysta, który postawił aktorkę Gwyneth Paltrow przed sądem w wypadku narciarskim, powiedział, że nie czuje już smaku alkoholu z powodu obrażeń odniesionych w wypadku.

„Terry był dobrze funkcjonującą, aktywną osobą… spotykał się w grupach, degustował wino, jeździł na nartach, był wolontariuszem” – powiedziała.

„Po wypadku nagle pogorszył się i przestał wykonywać wiele czynności, które chciał wykonywać”.

Andrei Blanco24 marca 2023 06:00

1679634000

Gwyneth Paltrow zeznaje wraz ze swoimi dziećmi i Bradem Falchukiem podczas procesu w sprawie wypadku narciarskiego w Utah

Prawnicy pana Sandersona powiedzieli, że planują wezwać Paltrow na zeznanie w piątek.

Mąż Paltrow, Brad Balchuk i jej dwoje dzieci, 18-letnia Apple i 16-letni Moses, również mają zeznawać.

Adwokat aktora, Stephen Owens, wyjaśnił, że członkowie rodziny Paltrow byli częścią jej grupy narciarskiej, kiedy incydent miał miejsce 26 lutego 2016 r.

„Ona, Brad, jej mąż, o którym teraz usłyszycie, jej córka Apple, o której usłyszycie, Moses, o którym usłyszycie” – powiedziała.

Andrei Blanco24 marca 2023 05:00

1679630400

ICYMI: Dlaczego Gwyneth Paltrow jest na korcie?

Dzień aktorki Gwyneth Paltrow na stokach w Park City w stanie Utah został przerwany siedem lat temu, kiedy zderzyła się z inną osobą schodzącą ze wzgórza i musiała zrobić sobie przerwę.

Obecnie bierze udział w procesie cywilnym, który rozpoczął się we wtorek (21 marca).

26 lutego 2016 roku wspinała się na górę, kiedy inny narciarz uderzył w nią od tyłu. Odniosła lekkie obrażenia, za które mężczyzna natychmiast przeprosił. Jest „zszokowany i zdenerwowany”, dodaje w swoim zgłoszeniu prawnym.

NiezależnyWięcej od Gustafa Gilandera:

Andrei Blanco24 marca 2023 04:00

1679626837

Zespół obrony Gwyneth Paltrow oferuje „ucztę” komornikom podczas procesu o kolizję narciarską

Zespół obrony Gwyneth Paltrow zaproponował, że „zabawi” komorników na sali sądowej w Utah, gdzie stanie przed sądem.

Gwiazda Hollywood i dyrektor generalny Coop został pozwany przez emerytowanego optometrystę, dr Terry’ego Sandersona, lat 76, który twierdzi, że 26 lutego 2016 r. wtargnął na zbocza góry Flagstaff w Deer Valley Resort.

Niezależny Jest również:

Andrei Blanco24 marca 2023 03:00

1679623237

Gwyneth Paltrow odpowiada na sprzeciw wobec wirusowych procedur zdrowotnych i diety: „Jem pełnowartościową żywność”

50-latka zabrała się na swój Instagram w zeszłym tygodniu, aby podzielić się swoimi wrażeniami z krytyki podczas sesji pytań i odpowiedzi po jej odcinku Dr. Will Cole. Bycie dobrym jest sztuką podcast, w którym otworzyła się na temat swojej „średnio szybkiej” rutyny.

Niezależny’Amber Reiken posiada również:

Andrei Blanco24 marca 2023 02:00

1679620447

Wypadek na nartach Gwyneth Paltrow sprawił, że Terry Sanderson „stracił miłość na całe życie”

Trzeci dzień sprawy cywilnej rozpoczął się od zeznań wideo neuropsychologa, dr Aliny Fong.

Dr Fong powiedział, że kiedy po raz pierwszy spotkał Sandersona w 2017 roku, miał „liczne” objawy wskazujące na wstrząs mózgu.

Powiedział: „Zgodnie z oświadczeniem Terry’ego, wpłynęły one znacząco na jego życie. Wpłynęły na jego życie osobiste i relacje.

„Wpłynęło to na niego na tak wielu poziomach, zwłaszcza jak na kogoś, kto kiedyś kochał życie… zanim do mnie dotarł, prawie go nie było”.

Dr Fong zakwestionował poglądy innych ekspertów medycznych pracujących w obronie pani Paltrow, dodając: „Całkowicie zmieniło to jej życie fizycznie, emocjonalnie i biologicznie – i cierpiała we wszystkich tych dziedzinach”.

Andrei Blanco24 marca 2023 01:14

1679613874

Sąd odroczył o jeden dzień

Zeznanie dr Boehme było ostatnim aktem dnia w sądzie, kiedy to sędzia odwołał ławę przysięgłych o godzinie 19:00 czasu wschodniego. Paltrow i inni członkowie rodziny mogą jest zgłoszone Zajmij stanowisko jutro.

Abe Asher23 marca 2023 23:24

1679612597

Boehme mówi, że Sanderson ma „trwałe” uszkodzenie mózgu

Dr Boehme powiedział, że traumatyczne uszkodzenie mózgu (TBI) pana Sandersona zostanie uznane za trwałe, ponieważ jego uszkodzenie mózgu trwało ponad 18 miesięcy.

Dr Boehme odmówił komentarza na temat ciężkości TBI, ale powiedział, że ograniczył ilość leczenia pana Sandersona, ale powiedział, że fakt, że nadal wykazywał objawy, kiedy był oceniany sześć lat po zderzeniu, sprawił, że długotrwały charakter obrażenia jasne.

Abe Asher23 marca 2023 23:03

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *