Justin Verlander wygrywa z Marlinami, trafiając na listę kontuzjowanych

MIAMI — Czwartek powinien być udanym występem otwierającym długo oczekiwany sezon Metsów 2023. Właściciel miliardera zespołu, Steven A. Cohen ma rekordowe 377 milionów dolarów na liście płac. Ocenyi około 105 milionów dolarów przed nadejściem ustawy o podatku od luksusu. Pieniądze nie gwarantują mistrzostwa, ale z pewnością zwiększają szanse.

Przykład: Miami Marlins rozpoczęli w czwartek zdobywcę nagrody National League Cy Young Award 2022, praworęczną Sandy Alcantara. The Mets przeciwstawili się trzykrotnemu zdobywcy nagrody Cy Young Award praworęcznemu Maxowi Scherzerowi, którego Cohen sprowadził do Nowego Jorku za rekordową roczną pensję przed poprzednim sezonem. Ale kiedy obaj potknęli się, pozwalając na trzy biegi, zapolowy Brandon Nimmo, ponownie podpisał kontrakt poza sezonem za 162 miliony dolarów w ciągu ośmiu lat, w siódmej rundzie wygrał 5-3, wygrywając 5-3.

„Bycie tam z powrotem było ekscytujące” – powiedział później Nimmo. „I czułem się jak w meczu u siebie. Dużo„ Let’s go Mats! slogany”.

Ale dwie godziny przed pierwszym rzutem na Lone Depot Park, Mets ogłosili swój najbardziej prestiżowy dodatek poza sezonem, miotacz, którego wyobrażali sobie, że pomoże im wejść głęboko w postseason po wcześniejszym wyjściu z zeszłego roku. Rozpocznie sezon na liście kontuzjowanych. Zeszłoroczny zdobywca nagrody American League Cy Young Award, Justin Verlander, doznał czegoś, co zespół nazwał lekkim nadwyrężeniem mięśnia barku.

„To na pewno nie był sposób, w jaki chciałem rozpocząć moją kadencję w Mets”, powiedział Verlander, który podpisał dwuletni kontrakt o wartości 87 milionów dolarów. „Pracowałem mnóstwo, aby zapobiec takim sytuacjom”.

Później dodał: „Jestem bardzo dumny i uwielbiam rzucać. Uwielbiam tam być i nie móc tego zrobić, zwłaszcza z nowym zespołem i nową rzeszą fanów, nie czuję się świetnie.

40-letni Verlander odczuwał zwykły ból podczas ostatniego wiosennego treningu, rzucając i poprawiając mechanikę. Ale to uczucie utrzymywało się w środę, kiedy rzucił sesję bullpen w oczekiwaniu na to, co powinno być jego debiutem w Mets w sobotę.

„Fakt, że mogę dalej rzucać, pokazuje, jak niewielka jest kontuzja” – powiedział. „Ale mimo to coś w tym jest. Jeśli jest to inny punkt sezonu, szczególnie w dalszej części roku, myślę, że rzucanie jest zdecydowanie na stole. Playoffy, na pewno będę rzucał. Wychodzę z początku sezonu i wiosny trenując, ma sens, aby nie naciskać teraz, i to kiedy jest wysokie, wysokie, wysokie, niskie ryzyko przez trzy miesiące.

Jednak Verlander nie jest jedynym kluczowym graczem, którego brakuje Metsom, aby rozpocząć ten sezon pełen wysokich oczekiwań. Edwin Diaz, najbliższy zawodnik Metsów w baseballu, który ponownie podpisał poza sezonem pięcioletni kontrakt o wartości 102 milionów dolarów, miał opuścić cały sezon po operacji naprawy ścięgna rzepki w kolanie. Rozdarty podczas World Baseball Classic. Weteran leworęczny starter Jose Quintana, który dołączył do Mets w grudniu na podstawie dwuletniej umowy o wartości 26 milionów dolarów, mógł nie grać do lata z powodu złamania żebra i kontuzji boku, która wymagała operacji.

W NL East, gdzie Atlanta Braves są zwycięzcami obrońców dywizji, a Philadelphia Phillies zwycięzcami defensywnych proporczyków, Mets mają niewielki margines błędu. Eppler zwrócił uwagę, że częścią planu Cohena było zbudowanie pretendentów do Mets, kiedy objął stanowisko właściciela. Eppler powiedział, że w przyszłości zespół będzie mógł korzystać z bezpłatnej agencji „jako luksusu, a nie konieczności”, ponieważ system rolniczy zostanie zrestrukturyzowany w celu przyjęcia strategii wysokich wydatków.

Więc nadszedł czas, aby oprzeć się na głębokości zgromadzonej przez Metsów. Tyler McGill, który w zeszłym roku opublikował ERA 5,13, ​​zastąpi Verlandera, trzykrotnego zdobywcę nagrody Cy Young Award, pochodzącego z klasy AAA. David Peterson, który rozpocznie drugi mecz dla Mets w piątek, wypełni pustkę po Quintanie.

READ  Pence nie usłyszy zarzutów w śledztwie dotyczącym dokumentów niejawnych

I jako bliższy, menedżer Buck Showalter powiedział, że będzie polegał na wielu pomocnikach, ale zwrócił uwagę, że weteran praworęczny David Robertson, kolejny dodatek poza sezonem, jest bardziej doświadczony w tej roli. Z dwoma strikeoutami i flyoutem, Robertson obronił w czwartek.

„Nigdy nie byłem częścią zespołu od początku do końca, niezależnie od tego, czy był to zespół, który wygrał World Series, zespół play-off, czy zespół, który nie zajmował się kontuzjami przez cały sezon. ” powiedział Verlander. „Wygląda na to, że trochę się spiętrzyło na początku sezonu. Ale może teraz pozwolimy temu wszystkiemu odejść.

Showalter powiedział, że Mets nie rozwodzili się nad tymi niedawnymi nieszczęściami i upierał się, że kontuzja Verlandera nie powstrzymała emocji towarzyszących Dniu Otwarcia. Nie zaprzeczał, że ten sezon był sukcesem World Series, czyli zespołu z największym zaangażowaniem finansowym w historii.

„Dlatego jesteśmy ważni” – powiedział. „Właśnie to próbujemy zrobić. Tak samo jak Marlins. Tak samo jak Washington Nationals, Braves i Filadelfia. To będzie trudne. Zeszły rok był trudny. Ten rok będzie trudny. Cokolwiek wydarzyło się w zeszłym roku, dobre i złe, zaczynamy od nowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *