Jak mieszka najlepsza raperka w Polsce? Jack Gadovsky i Ad.M.a

0

Adrianna Mysiak, bo tak Ada przedstawia się życiu codziennym, oprowadza Jacka Gadzinowskiego nie tylko po swoim mieszkaniu, ale również pokazuje gabinet psychologiczny, który prowadzi. Można powiedzieć, że to prawdziwy psycholog na rapie.
 

Co ciekawego w materiale? Raperka Ad.M.a pokazuje gdzie pracuje, mieszka i jak spełnia się poza rapem. Zobaczcie gdzie powstał materiał do jeszcze gorącego albumu “Dobrze, Dobrze”, który swoją premierę miał 21 lutego.

Poznajcie Orfeusza, oddanego kompana, któremu zespół Dwa Sławy zadedykował egzemplarz swojej płyty, historię pewnego fotela oraz obrazów – m.in. tego, który możecie zobaczyć w klipie do utworu Miksera – Grzech, gdzie Ad.M.a pojawiła się gościnnie razem z Bezczelem. Oprócz tego, Ada wprowadzi Was w świat ExOrienteLux. Dowiedzcie się dlaczego wydawnictwa raperki są tak wyjątkowe i posłuchajcie o najnowszej płycie “Dobrze, Dobrze”, w tym o smaczku związanym z promocyjnym klipem “Nie Musisz”. Muzyka, wstążki, papier do pakowania, wlepki, samochody i kasa fiskalna – tak pokrótce wygląda rapbiznes, w którym doskonale się odnajduje.

W odcinku zobaczycie też, gdzie realizowana jest obecnie większość nagrań na płyty Ady. 3/4 Underground Studio, którego właścicielem jest Bartosz Alien Kasowski, to wydawnictwo i studio nagraniowe dla raperów oraz producentów takich jak RunForEast i Red, Adecki czy Młody z Heavy Mental znany ze współpracy m.in. z legendą hip-hopu KRS One.

Mecenatem serii “Wjazd na Chatę” od kilku miesięcy jest LG Electronics Polska.   

 


 

Jacek Gadzinowski od 1998 roku aktywny zawodowo jako: publicysta i dziennikarz, negocjator i kupiec, specjalista sprzedaży, marketingu i komunikacji.  Wyspecjalizowany w marketingu internetowym, sportowym oraz e-commerce. Pracował w dużych firmach oraz agencjach reklamowych. Od 2013 roku rozwija projekt filmowy na Youtube, w formacie „Wjazd na chatę” pokazując ludzi pasji. Na kanale Jacek realizuje też projekty podróżnicze oraz pokazujące ciekawe sporty w tym sporty ekstremalne. Kanał Jack Gadovsky jest subskrybowany przez 557 tysięcy osób, a jego filmy zostały wyświetlone ponad 100 mln razy.  

Jacek gustuje w rapie lat 80-90’. Jego faworyci z tamtych czasów to Beastie Boys, Run DMC, Public Enemy, Doctor Dre, Ice T, Eminem. Rap poznał dzięki “Yo! MTV Raps”. Twierdzi, że obejrzał wszystkie odcinki Rapsów, “kiedy MTV była jeszcze stacja muzyczną”.

Ad.M.a jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej w Chełmie. Jej debiutancki album pt. „Szmaragdowa szczerość” został wydany 12 grudnia 2014 roku, rok później światło dzienne ujrzała płyta „A. Wraca Późno”. W 2014 roku Ad.M.a została wybrana Młodym Wilkiem Popkillera oraz wydała swój pierwszy legalny album „Gdy Skrzydła W Popiele Boginie Schodzą Na Ziemię”.  21 lutego 2018  wydała EPkę „Dobrze Dobrze”. To kolaboracja ze znanym lubelskim producentem Jimmy Kiss’em, który wyprodukował m.in. świetnie przyjęty singiel „Cyklotymia”. Artystka ma na swoim koncie również współpracę z takimi artystami jak VNM, Mikser, Tymin&Peus, czy Zbylu.

3/4 Undergound (34udgs) studio założone w Bielsku-Białej w 2001 roku przez Bartosza „Aliena” Kasowskiego. Obecnie wydawnictwo oraz samowystarczalne studio muzyczne, w którym powstały produkcje nagrodzone złotymi i platynowymi płytami takich artystów jak Chada, Zbuku, Kafar DIX37, Ad.M.a., Kartky, Troom i wielu innych. Studio produkuje powyżej 20 płyt rocznie różnych artystów ze sceny rodzimej i zagranicznej.