„Szczerze zaniepokojona” Meghan Markle skontaktowała się z Kate Middleton „tylnymi kanałami”: źródło

Sławni ludzie

Kate Middleton znalazła się w ogniu krytyki za robienie zdjęć w Photoshopie podczas rekonwalescencji po poważnej operacji żołądka.

Ponieważ pogłoski o dobrostanie księżnej Walii wymykają się spod kontroli, Meghan Markle stara się zapewnić wsparcie swojej szwagierce, z którą była w separacji, mówi informator.

– stwierdził Tom Quinn, autor książki „Skandale pałaców królewskich”. Szkło Księżna Sussex kilkakrotnie docierała do Pałacu Kensington tylnymi kanałami.

„Naprawdę martwi się o zdrowie Kate” – powiedziała Quinn.

Kate i jej mąż, książę William, nie rozmawiają ze sobą, odkąd Markle i jej mąż, książę Harry, przeprowadzili się do Montecito w Kalifornii w 2020 roku.

Księżna Cambridge i gwiazda „Suits” od lat nie rozmawiają ze sobą. Shutterstock

Jednak jest mało prawdopodobne, aby Kate była w stanie rozpocząć rozmowy pojednawcze, twierdzi inny informator.

„Nie sądzę, aby Kate uznała Meghan – która spędziła bardzo krótki czas w rodzinie królewskiej – za odpowiednią lub wykwalifikowaną osobę, która mogłaby udzielać jej rad lub wsparcia” – powiedziała ekspertka ds. rodziny królewskiej Jenny Bond. OK!.

„Nadszedł czas, aby Kate skupiła się na odzyskaniu sił fizycznych i psychicznych, ale nie sądzę, że byłaby teraz zachwycona rozstaniem rodziny” – dodał.

Bond zauważył jednak, że gdyby była aktorka wysłała księżniczce „kwiaty” lub „gadżety”, aby ją „pocieszyć”, „ten gest zostałby grzecznie przyjęty”.

Według doniesień Markle skontaktowała się z Middleton „tylnymi kanałami”. Jacka Plunketta/Invision/AP

Quinn przyznaje, że Kate z pokorą przyjmie „gałązki oliwne” Markle, ponieważ nie chce, żeby ktoś ją postrzegał jako „odrzucającą te rewelacje”.

Jest jednak mało prawdopodobne, aby doprowadziło to do prawdziwego pojednania między parą lub zwaśnionymi mężami.

„W Pałacu Kensington panuje wrażenie, że jeśli próby Meghan wyciągnięcia gałązki oliwnej zostaną przyjęte z zadowoleniem, ponownie otworzą się stare rany” – powiedziała Quinn.

READ  Reformy emerytalne we Francji: Macron zgłasza chęć podniesienia wieku emerytalnego do 64 lat
Middleton dochodzi do siebie po operacji od stycznia. James Watling / Mega

Kate nie była widziana publicznie od Świąt Bożego Narodzenia 2023 r. – z wyjątkiem kilku niewyraźnych zdjęć, na których podróżuje samochodami.

Przyszła królowa opuści niedzielną coroczną paradę z okazji Dnia Świętego Patryka w Mons Barracks w Aldershot w Anglii, w której uczestniczy co roku.

W zeszłym roku po śmierci królowej Elżbiety księżniczka została mianowana honorowym pułkownikiem Gwardii Irlandzkiej.

Zaakceptuj więcej…
https://nypost.com/2024/03/16/entertainment/genuinely-worried-meghan-markle-has-reached-out-to-kate-middleton-through-back-channels-source/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site %20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL, aby go udostępnić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *